400-450 Tl Oyuncu Klavyesi Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Monster Abra A5 v15.4 bilgisayarıma 400 TL civarına bir oyuncu klavyesi alacağım.
-Bilek desteği olsa güzel olur ama olmazsa da şart değil.
-Oyun oynarken aynı anda 4-5 tuşa basıldığında komutları algılasın.
-2-3 yıl kafadan götüren kaliteli bir klavye olsun.
-Aydınlatma olsun.
-Mekanik, membran, ses çok önemli önemli değil. Hangisi oyun oynarken ve roman yazarken rahat hissettirecekse onu almak isterim. Şu an 1998 PHONEX model PS2 bir Win98 klavyeden dönüştürücü ile yazıyorum. Eksi klavyelerin tuşlarının taş gibi sert olduğunu bilenler bilir.

Öncelikle Monster K3 vs CORSAIR K55 PRO? Diyerek bir karşılaştırma sorusu sorayım.

Benim bulduklarım bunlar:
www.akakce.com

Corsair K55 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Corsair K55 RGB Kablolu Oyuncu Klavyesi arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

www.akakce.com

Redragon Indrah RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Redragon Indrah RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

Bunları önerir misiniz?

Bir de Monster Pusat K3 var. 500 TL ama sadece Monster için 500 TL civarına çıkarım. Monster önerir misiniz? Monster harici klavyelerde genelde 400 TL civarında kalmaya özen gösteriyorum.

Sizin önerdiğiniz klavyeler nelerdir?

Son mesajlar