12 Yaşındaki Kız Erkek Olacak

Bu konuyu okuyanlar

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ergenlik bunalımındaki Avustralyalı 12 yaşındaki kız annesinin desteğiyle cinsiyet değiştirecek.

Avustralya'da ergenlik bunalımına giren 12 yaşındaki kız, annesinin desteğiyle erkek olacak..

Avustralya'da 12 yaşındaki bir kıza, cinsiyet değiştirebilmesi için onay verilmesi tartışma yarattı. Victoria eyaletinde yaşayan ve adı belirtilmeyen kızın, ergenlik süreci nedeniyle psikolojisinin bozulduğu kaydedildi. Regl olmaya başladığı, göğüslerinin büyüdüğü söylenen genç kızın, bunların durdurulmasını istediği, yoksa "intihar etme" tehdidinde bulunduğu bildirildi.

ETİK KURUL KARŞI ÇIKTI
Babasının karşı çıkmasına rağmen, annesi aile mahkemesine başvurarak, kızının cinsiyetinin "erkek" olarak değiştirilmesini istedi. Mahkeme, psikiyatrist ve bir aile danışmanının gözetiminden geçen kızın bu talebine onay verdi. Karara göre, kızın cinsiyeti aşamalı olarak değiştirilecek. Ancak kızın babası ile birçok etik kurul bu karara karşı çıktı. "Kızını bir erkek olarak görmeyi kabul edemeyeceğini" belirten baba, kararın yeniden düşünülmesini istedi. Anne ise, "Üzülüyorum ama desteklemekten başka bir çarem yok" dedi. Tıbbi kararların etik değerlerini inceleyen kuruluşlardan birinde uzman olan Dr. Nicholas Tonti de, "12 yaş kişinin tam bir kararsızlık dönemidir. Genç kızın cinsiyet değiştirme talebini destekleyen karar hakkında şüpheliyim" dedi.

[urlhttp://www.ensonhaber.com/Dunya/131238/12-yasindaki-kiz-erkek-olacak.html][/url]

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dişilik hormonlarına karşı erkeklik güdüleri daha fazla yazık yaa.

dead_ghost

Profesör
Reaksiyon puanı
1
PC MERAKLISI dedi ki:
dünya nereye gidiyo ya Allah ıslah etsin

bu heryerde var pc ;) türkiyede de çok belki baskı geleceğinden sesini çıkaramıyorlardır.travesti neden var sanıyorsun ;) bunun bir tersi olay işte.hormonlarla güdüler arasındaki dengesizlik.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
dead_ghost dedi ki:
PC MERAKLISI dedi ki:
dünya nereye gidiyo ya Allah ıslah etsin

bu heryerde var pc ;) türkiyede de çok belki baskı geleceğinden sesini çıkaramıyorlardır.travesti neden var sanıyorsun ;) bunun bir tersi olay işte.hormonlarla güdüler arasındaki dengesizlik.

evet aynen öyle yaparlar yaparlar sonrada Allahım ben ne yaptım derler

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
annesi de normal değilmiş madem bunalıma girmiş götür bi doktora alsın bunalımını başka şeyini aldırıcana dimi ama
yazık kim erkek kim kız belli değil artık
eğitim şart diyorum başkda bişey demiyorum

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ne Günlere Kaldık Yarabbim!
Sen Bu İnsanları Islah Eyle

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tabikide ama hor görmemek lazım vardır onunda bir kaderi
sonradfan çok pişman oluyorlarmış duyduğuma göre ama çok geç oluyor ne yazıkki ^^

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
paşazede dedi ki:
annesi de normal değilmiş madem bunalıma girmiş götür bi doktora alsın bunalımını başka şeyini aldırıcana dimi ama

herzaman egitim işe yaramıyo baksana avrupalı insan bizden çok egitimli ama bizden fazla sapıklar dimi

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
PC MERAKLISI dedi ki:
paşazede dedi ki:

herzaman egitim işe yaramıyo baksana avrupalı insan bizden çok egitimli ama bizden fazla sapıklar dimi
,

nerden çıktı canım o avrupalı bizden daha eğitimli, nası yani yok öyle bişi. onlar sapıtmışlar para pul bazen yanlış işlere sevk eder insanları.Bazende parasızlık. eğitimle ilgisi yok gibi, aile terbiyesi çevre çok önemli ve tabiki arkadaş ortamı

Son mesajlar