12 mini

Bu konuyu okuyanlar

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Bazılarını zaten yapıyorum ama dark mode kapalı ve bluetooth hep açık bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 11 de güzel cihazmış bugün iyice test ettim bence kamerası renk anlamında s21den daha iyi.Sadece s21den geçmeye değer mi onu düşünüyorum.
Eğer ön kamerayı çok kullanıyorsan,Netflixden dizi yada film izliyorsan,120hz sayesinde daha akıcı bir kullanım,cepte rahat taşıma ve tek elle kullanım rahatlığı senin için önemli ise S21 den iphone 11 e geçilmez.Arka kamerada doğal renkler görmek,daha iyi stereo hoparlör deneyimi yaşamak,Hem ön hem arka kamerada daha iyi video performansı,sosyal medyada en iyi kaliteyi istiyorsan S21 den iphone 11 e geçilir.

brkyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Eğer ön kamerayı çok kullanıyorsan,Netflixden dizi yada film izliyorsan,120hz sayesinde daha akıcı bir kullanım,cepte rahat taşıma ve tek elle kullanım rahatlığı senin için önemli ise S21 den iphone 11 e geçilmez.Arka kamerada doğal renkler görmek,daha iyi stereo hoparlör deneyimi yaşamak,Hem ön hem arka kamerada daha iyi video performansı,sosyal medyada en iyi kaliteyi istiyorsan S21 den iphone 11 e geçilir.
Açıkçası ön kamera 11de daha iyi geldi bana renkler daha güzel samsunga göre.
Sadece ekran fark edecek o da benim için çok önemli değil,dizi film için ipadi kullanıyorum.
S21FE nin ön kamerası daha iyi ama S21 o kadar başarılı değil ön kamerada.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Sadece ekran fark edecek o da benim için çok önemli değil,dizi film için ipadi kullanıyorum.
İphone almaya niyetin varsa 11 değil 12 yada 13 al derim.11 in ekranı günümüz için yeterli olsada verimli değil.Batarya konusunda eğer YouTube ve İnstagram yoğun kullanıyorsan 11 mutlu etmez.İps ekranda Dark mode bir işe yaramadığı için çok pil tüketimi oluyor.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
düz iphone 11 geçtiğine pişman eder ekran konusunda 11 serisi varsa aklında en az 11 pro al

Reaksiyon puanı
57
S21 kullanıyorum ama memnun olmadığım kısımlar var gos belası yüzünden kasmalar meydana geliyor,ara ara kasılmalar oluyor cihazda, ekran bazen titriyor.Sizce bunu satıp üzerine ekleyip 12 mini 128 gb almak nasıl bir fikir?Önerebileceğiniz başla bir iphone var mı?
12 mini kesinlikle alınmaz, küçük olduğu için şarzı çabuk bitiyor ve çabuk ısınıyor. 12-13 almanı tavsiye ederim.