112 Operator Türkçe Yama

Bu konuyu okuyanlar

yusufYAZICI155

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Merhaba,

112 Operator oyununun malesef Türkçe dili yapılmamış. Bende 1-2 ay süren bir Türkçe yama projemi bitirmiş bulunmaktayım. Bu yamamı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Lütfen yapmış olduğum yamayı başka sitelerde izinsiz paylaşmayınız.

Kurulum:
1- youtube açıklamasına indirme linkini bıraktım(soldaki youtube resmine basarak açıklamadaki linki bulabilirsiniz)
2- İndirdikten sonra .rar dosyasını açınız içindeki klasörü oyunun kurulu yere atınız.
3- Oyunun sürümü v0.20 den yüksek sürümü kullanıyorsanız size vermiş olduğum .txt dosyasını
"en-US" kısmını "de-DE" olarak ismini değiştirin ve yapıştırın.
4- Oyuna girin ve türkçe olduysa kurulum tamamdır.
5- Eğer ki de-DE diye değiştirdiyseniz ayarlarda dili almanca (deustch) olarak değiştirin yani türkçe dile çevirilecektir

Bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim.

Çeviren:
yusufYAZICI155

Test edilen sürüm:
v0.20

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Herhangi bi sorun çıkmaz yani oyunla alakalı bazıları yanlış bir siteye felan tıklıyor virüs felan bulaştı diyen olabiliyor bilmiyom sileyim istersen? yazıyı
Siz güvenilir olduğundan eminseniz sorun yok. Bu 112 operatör oyununu ilk kez duyuyorum. Steamda vs. var mı?

yusufYAZICI155

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Siz güvenilir olduğundan eminseniz sorun yok. Bu 112 operatör oyununu ilk kez duyuyorum. Steamda vs. var mı?
911 operator oyunundan bir sonraki yeni çıkartılan oyun yani ets in 2. oyunun çıkartılması gibi
tek farkı desteklenen şehirlerde 3Boyutlu binalar ve yangın sistemi e posta hava durumu vb mevcut.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba,

112 Operator oyununun malesef Türkçe dili yapılmamış. Bende 1-2 ay süren bir Türkçe yama projemi bitirmiş bulunmaktayım. Bu yamamı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Lütfen yapmış olduğum yamayı başka sitelerde izinsiz paylaşmayınız.

Kurulum:
1- youtube açıklamasına indirme linkini bıraktım(soldaki youtube resmine basarak açıklamadaki linki bulabilirsiniz)
2- İndirdikten sonra .rar dosyasını açınız içindeki klasörü oyunun kurulu yere atınız.
3- Oyunun sürümü v0.20 den yüksek sürümü kullanıyorsanız size vermiş olduğum .txt dosyasını
"en-US" kısmını "de-DE" olarak ismini değiştirin ve yapıştırın.
4- Oyuna girin ve türkçe olduysa kurulum tamamdır.
5- Eğer ki de-DE diye değiştirdiyseniz ayarlarda dili almanca (deustch) olarak değiştirin yani türkçe dile çevirilecektir

Bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim.

Çeviren:
yusufYAZICI155

Test edilen sürüm:
v0.20
daha önce 911 operator oynadım onda tr yama mevcuttu