11 sınıfım ne yapacagım ben?

Bu konuyu okuyanlar

thplars

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu yıl sınıf değiştirdim,notlarım normalde gayet iyiyken bu yıl berbatl oldu.dahası ki ilk kez düz geçtim(biyodan kaldım normalde ortalamam 70)..11 fkb ve mat'te sorunlar yaşıyorum..geri kalan dersler önemli degil zaten..tatildeyiz,arkadaşlarım ders çalışıyor(sc veya ınsta da görüyorum..ben çalışamıyorum..
biyoloji de 2 kaynagım var (set yayınları,asel yayınları)ama çözemiyorum..hep bi temel istiyor..9 ve 10 a dair bi şey hatırlamıyorum..
..daha da sayabilirim..kimya da pdf yayın fasikülü ve palme yayını var..fizikte nitelik var...bunlardaki soruları çözemiyorum..

yks-ye gelecek olursak bu dönem hangi branşı halledeyim?..ben önce 11 eski konuları halledeyim diyorum ama olmuyor..

ve önereceginiz kaynaklar var mı?kolay kaynak mı almalıyım?onuları anlamam için..söylediğim kaynaklar orta-zor arası..bana agır mı geliyor?...ve konuyu anlıyorum soruyu çözemiyorum sorunu var..

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Öncelikle temelini geliştirmeni öneririm. Bunu da kendin yapman zor olabilir. Youtube'de faydalı konu anlatımı yapıp, soru çözen bir sürü kanal var. Onları takip et. Eski konulara dair bir çok videoları bulunuyor. Sana Hocalara Geldik kanalını önerebilirim. ;)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
Ders çalışman gerekiyor telefondan bilgisayardan televizyondan ve oyunlardan uzak durman gerek

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ayetin mealini buraya yazmayacağım evlat, onu araştırıp bir oku bakalım ne diyor?
Başka yolu yok!

Necm/39

YKSliyimbendeartik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim kız arkadaşım internet üzerinden Raunt diye bir üniversite hazırlık sitesinde çalışıyor. zehir gibi oldu. derse destek de oluyor cünkü 10 11 12 sınıf hepsi var.
ben de babamla konuştum en kısa sürede iyi bir ekranı olan bilgisayar alıp calısmaya başlacam.