Soru 11. sinif mtaldan anadoluya nakil

syzrex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
11. sinif oldum okul daha baslamadi bugun anadoluya nakil istedim herhangi bir uyari cikmadi nakil yapilamayacak kisilerde uyari cikiyormus bende herhangi bir sey olmadi onaylanir mi? (okulda 26 kontenjan var ben 1. siradayim)

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Nakil işlemlerinde herhangi bir uyari cikmadiysa onaylanma ihtimalin yüksek olabilir. Okulun onay vermesini beklemen en iyisi

syzrex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sey okulun onay vermesi nasil yani e okuldan basvuru yapinca sistem kendisi onayliyor diye biliyordum

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
sey okulun onay vermesi nasil yani e okuldan basvuru yapinca sistem kendisi onayliyor diye biliyordum
Evet yanlış bilmiyorsun zaten genellikle e-okul sistemi başvuruları otomatik olarak onaylar. Başvurunu yaptıktan sonra sistemin senin başvurunu otomatik olarak onaylaması gerekiyor. Ancak bazen sistemde teknik sorunlar olabilir veya okulun ek bir onay süreci isteyebilir. Okulunun öğrenci işleri veya kayıt birimiyle iletişime geçerek onay durumunu teyit etmek en iyisi olacaktır.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
2 Kere Okul Değiştiren Biri Olarak Sistem Şöyle Okula Nakil Yaptırdığınızda İlgili Okul Yöneticisinin Ekranına Düşer Gerekli Puan Ve Koşullara Sahipseniz ( Disiplin cezası Devamsızlık Gibi Şeylere Bakılır ki devamsızlık sene sonu silinir sizin öyle bir durumunuz yok disiplinde uzaklaştırmayı felan anca almıyorlar) Nakil Bilgilerinde Sıranız Yüksekse İlgili Okul Müdürü Nakilinizi Onaylar Nakil Başvurusunda Herhangi Bir Hata çıkmadıysa Muhtemelen Nakiliniz Gerçekleşecektir Nakille İlgili Yonetmelik Neredeyse Sürekli değişiyor Farklı Kurallar Geliyor Nakil Yönetmeliğine de bı bakmanızı Tavsiye ederim

Dipnot: En Son Nakil Olduktan Sonra ailenizle okula gelme gibi bı durum vardı okul kurallarının altına imza atmak için Hala Varmıdır Okuldan Okula değişiyormudur bilmiyorum

syzrex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cok tesekkurler disiplin sinifta kalma ceza vb. durumlarim hic olmadi bugun bilgi almak icin okula gittik ordan da bilgi verdiler sagolun