1024 bağlantı inerken 4000 leri buluyor

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
my.php
my.php
spped.jpg

Bu sonuçlar 1024/256 Mbps e göre normal mi anormalmi ??

ilk önce Download 80 lerde 50 lerde geziniyor ibre yarıyı geçerken birden fırlıyor.. Rapidden dosya indirikende yaşıyorum 8-12-24-..-60 -70 geliyo yarıyı geçiyor bi bakıyorum inmiş ne oldu anlamadım böyle. Bana anormal miş gibi geliyo ama 1024 bağlantı için

cerviheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım araplara satılan telekomun türkiyede interneti nasıl bir kazanç kapısı haline getirdiğini gördük. Almanyada millet arkasıyla güler 3000-4000 hıza. 1 film normal internet bağlantısıyla 1 dk da iniyor burda.
Sen halen test yapıyorsun.
Bırak test yapmayı da telekom; indirim değil, yatırım yap diye tepkini yaz.
Turkcell e bağlı tellcom bile memleketi karış karış fiber optikle döşerken, şerefsiz arap halen 1024 bağlantıya memleketi mahkum edip, üzerinden para kazanıyor.
ARAP TELEKOMUNA HAYIR !! BİZ TÜRK ŞİRKETİ İSTİYORUZ !!

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu site sonuçları sallıyo gibi..:D

Khaldedon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım araplara satılan telekomun türkiyede interneti nasıl bir kazanç kapısı haline getirdiğini gördük. Almanyada millet arkasıyla güler 3000-4000 hıza. 1 film normal internet bağlantısıyla 1 dk da iniyor burda.
Turkcell e bağlı tellcom bile memleketi karış karış fiber optikle döşerken, şerefsiz arap halen 1024 bağlantıya memleketi mahkum edip, üzerinden para kazanıyor.

Yahu dalkavuk bilip bilmeden ne konuşuyorsun Arkadaşın sorusu ile ne alaka senin cevabın Hasta ruhlu musn ? Telekomdan Fena mı Çarptı seni anlamadım ne bu Haksız iftiran Yada Topun inşaata kaçtıda arap biri ile mi karşılaştın :)

candzh

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nasıl yani 400kb/sn indirme hızı????????????

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
nasıl yani 400kb/sn indirme hızı????????????

aynen göründüğü gibi .. mesele rapidden dosya indiriyorum premıumsuz.. 100mb dosya 50 mb kadar indirme yerlerde surunuyor 12 ile 50 arasında gidiyo ama 50 mb 55 mb olunca birden fırlıyo ve bi bakıyorum dosya inmiş oluyo ilk başlarda dedim herade internet kesildi ama baktım gerçektn inmiş 1024 bağlantıda bu kdr hız ..

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tamam işte ne güzel 4000 görmüşsün gerisini karıştırma. :)

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
429554605.png
429556435.png
429557818.png

Bu sitede bir sorun olsa gerek ...

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1

bende almanyadayim ve burda en dusuk hiz 6000 mb basliyor turkiyeden yeni geldim ve burda tr'deki gibi sinirli sinirsiz olayi yok turkiyede o kadar yil kayiklanmisiz insanlarin eli kolu mahkum yok o kampanzya yok bu kampanya diye diye insanlarin gozunu boyuyolar... hic ne gelisme var ne bisey var hikaye hepsi

ahlatt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bi kere bilginizin olmadığı konularda konuşmamayı öğrenmemiz lazım TTelekom Lübnanlı hariri ailesine satılmıştır . hariri ailesi ise (ailenin büyük çoğunluğu hepsi değil)lübnanın hristiyan kesimindendir hatta ailede yahudiler bile vardır. Hemen ARAP kardeşlerimize yüklenmeyelim

ahlatt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gelelim asıl konuya bu telekomun yeni alt yapı hazırlığı içinde olduğundan böyle oluyor bu durum gelen söylentilere göre vdsl yani fiber internet in alt yapısı tamamlanıncaya kadar devam edecemiş

BatuhanICOZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sus lan manyak!!
bende de oldu hız kafayı yedi sonra bi ara kesildi sonra normale döndü, bıraksen bu ülkede 256/sınırlı alırsan 4096mbit/sınırsız alırsın, 4096mbit/sınırsız alırsan 256/sınırlı alırsın..

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Bu ne yaw ben SDN de değil miyim? Bir dalkavuk diyor biri manyak diyor. Nedir bu yaw. Biri araba küfretmiş öteki sanki Müslümana küfretmiş gibi "yok onlar hristiyan" diyor. Zaten adam Müslümanı kastetmemiş.

Ne günlere kaldık.

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
aman ne güzel bağlantı hızı yükseldikçe seviyemiz alçalıyor. bu durumda 56k yı mum ile aramaya başlıyacağız yakında. şaka bir yana beyler ve bayanlar bir yetişkin gibi davranalım lütfen. hiçbirimize bu sözler yakışmıyor.

sahan2106

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben onu bunu bilmem, Türklere ait olmayan bir telekomun adı TÜRKTELEKOM olamazzzzz.
Değiştirsinler ismini. Arapkom mu yaparlar, Haririkom mu yaparlar bilmem.
Ama TÜRKTELEKOM olmasın.

cerviheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bi kere bilginizin olmadığı konularda konuşmamayı öğrenmemiz lazım TTelekom Lübnanlı hariri ailesine satılmıştır . hariri ailesi ise (ailenin büyük çoğunluğu hepsi değil)lübnanın hristiyan kesimindendir hatta ailede yahudiler bile vardır. Hemen ARAP kardeşlerimize yüklenmeyelim

Yahu ne arapsever adamsın sen git Tayyiple karısına yalaklan. Banane hırıstiyanınından lübnanından.
Ben 2 yıllık karına satılan Telekomdan bahsediyorum kardeşim.
Arap milliyetçiliği yapma bana. Başımıza ne geldiyse sen ve gibilerden geldi. Ben ortada bir gerçek var bunu anlatıyorum.
Almanyadan gelen başka bir arkadaş da yukarıda yazmış. Türkiyede internet olayı rezalet ve insanlar yurtdışına bir avrupalı veya amerikalı gibi kolayca gidemedikleri için (vize, paranın değersizliği, kültürel öğeler, antalya faktörü gibi) farkedemiyorlar. Bir alman türkiyede internet abonesi olsa arkasıyla güler diyorum ben. Burası Türkiye. Türk şirketlerinin satılmasını ve satılmasına alkış tutanları görmek istemiyorum burada işte o kadar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry:

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
aynısı bende de oldu firefox ta dosya indiriken 105 kps den bi anda 4000 lere falan fırlıyor 200 mb lik dosya 2-3 dk içinde iniyor keşke hep öyle kalsa:D

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bende hala bu güzel olay devam ediyom dun 12 mb i resim olarak dosya indirirken yakalım :D bu olay sizdede varsa ozellikle 1024 bağlantılar olan için söylüyorum durmadan download yapın :D:D

geceyürüyen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
my.php
my.php
spped.jpg

Bu sonuçlar 1024/256 Mbps e göre normal mi anormalmi ??

ilk önce Download 80 lerde 50 lerde geziniyor ibre yarıyı geçerken birden fırlıyor.. Rapidden dosya indirikende yaşıyorum 8-12-24-..-60 -70 geliyo yarıyı geçiyor bi bakıyorum inmiş ne oldu anlamadım böyle. Bana anormal miş gibi geliyo ama 1024 bağlantı için

Kardeş bu olay benim networke bağlı pc de de oluyor. Biz de neti 3 kişi kullanıyoruz. Benim başıma hiç gelmedi fakat aynı networke bağlı başka bir arkadaş da bu olayın aynısını yaşıyor. Rapidden dosya çekerken 50-60 kb arası ile indiriyor. Ve dosyayı indirirken de ara sıra duraklamalar oluyormuş. Fakat dosya tamamlanma %50-55 olunca dosya indirme tamamlanmıştır uyarısı geliyormuş. Yani bu olayı yaşayan bir tek sendeğilsin arkadaşım. Zaten TTnetin bu aralar ne ettiği de belli değil. 1024/256 olan internet bağlantımın upload hızı 256 dan 104 kbps ye düştü ve internetim baya bir yavaş. Gel de sinirlenme. Tellcom buralara gelse hemen alırdım valla.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu sitede bir sorun var bendede uçuyor göstergeler :D

*Bayram*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Faşizm kokan sözler bunlar

Küresel bir dünyada yaşıyoruz

O kadar övdüğün şirketin verseydi parasını alsaydı zamanında olmazmıydı

ReiS^^

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben onu bunu bilmem, Türklere ait olmayan bir telekomun adı TÜRKTELEKOM olamazzzzz.
Değiştirsinler ismini. Arapkom mu yaparlar, Haririkom mu yaparlar bilmem.
Ama TÜRKTELEKOM olmasın.

Çok doğru söylüyosun...Katılıyorum sana:icon_::icon_:

cerviheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Faşizm kokan sözler bunlar

Küresel bir dünyada yaşıyoruz

O kadar övdüğün şirketin verseydi parasını alsaydı zamanında olmazmıydı

yemişim senin küreselliğini. küre sensin bi kere bu biiiirrrr.
2. olarak küre olmak, özelleştirme yaparken 5 sene evvel 13 milyar dolar eden şirketi 3 milyar dolara satmak değildir. AKP li başkannnnnn... git seçim propagandanı başka yerde yap küreeee.