Öneri 1000 TL Civarında FPS oyunlarında kullanılacak ve sadece PC'ye kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar,

1000TL Civarı bütçem var genelde fps oyunları oynuyorum. Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın.

RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Önerilere açığım görece taşınabilir olması ,katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202

Gösterdiğime baktınızmı?
O fiyata daha iyileri varken mi?

kmesne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

O fiyata daha iyileri varken mi?