1000 tl civari tv onerisi

Bu konuyu okuyanlar

BlueTix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrar tekrar konu actigim icin ozur dilerim ancak 1000 tl civari alabilecegimiz en iyi tv yi soyler misiniz

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Samsun Led 102 ekran tv yi 2 sene önce 1.500'e almıştık ama 2.000 dan inmişti Darty'den ve Samsng'da hiç bir sorun çokmadı samsung öneririm :thumbup1:

kocadag43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben dün samsung 32f5570 aldım full hd - hd uydu - wifi - smart 100 hz on numara tv bence gold 979 tl

Reaksiyon puanı
2,146
Beyler bi akıl verin iki üç gün içinde almam lazım yeni konu mu açam illa. :D
[MENTION=309193]kocadag43[/MENTION] tv hakkında görüşlerin neler?

Reaksiyon puanı
2,146
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION] hocam şimdi ben bu 5570in smart olmayanı yani 5070i düşünüyorum, aralarındaki tek fark bu mudur acaba, yoksa görüntü kalitesinde uydu alıcıdında falan farklılık var mıdır?
Bunlara biss giriliyor mu Dts ses çalıyor mu?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
@muratflash hocam şimdi ben bu 5570in smart olmayanı yani 5070i düşünüyorum, aralarındaki tek fark bu mudur acaba, yoksa görüntü kalitesinde uydu alıcıdında falan farklılık var mıdır?
Bunlara biss giriliyor mu Dts ses çalıyor mu?
Görüntü kalitesinin değişeceğini sanmam. İkisindede dahili uydu alıcısı yani DVB S var ama dahili olunca biss girilmiyor diye biliyorum onun için harici uydu alıcı bağlaman gerekebilir. Ses çıkışı 10wx2 Ayrıca aralarındaki bi farkta 5570 te wifi özelliği var. Başkada samart özelliği haricinde ufak tefek farklar vardır ama onlar önemli değil. İkisindede 100 hz tarama hızı var.

kocadag43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Beyler bi akıl verin iki üç gün içinde almam lazım yeni konu mu açam illa. :D
@kocadag43 tv hakkında görüşlerin neler?

tv yi 3 gün önce kurdurdum tasarım ve incelik olarak lg ye bin basar çerçevesi ince kumandası güzel ama ışıklı değil arayüzü kullanışlı basit görüntü çok güzel anten kablosunu takıp kanalları arattığımda 20 tane felan buldu trt hd de vardı içlerinde görüntü harıka sd kanallarda görüntü daha iyi olması lazım gibi geldi fakat en büyük problem daha hd uydu alıcısını ayarlayıp tüm kanlları bulamadım bulunan kanallarıda şifreli sinyal olarak gösteriyor samsung müşteri hizmetlerini aradım tv ye uzaktan erişimle çözelim dediler evde değildim inşallah çözülür bir de smart özelliği güzel internete hemen bağladım sıkıntı yok özet olarak fiyatını hak eden tasarımı markası özellikleriyle en alınası tvlerden biri ben tavsiye ederim iyi forumlar herkese

Reaksiyon puanı
2,146
Biss olmazsa olmadı şimdi yaa..

5070 modelini alacağım sanırım.

Vestellerde biss varmış sanırım vestele mi baksak?

kocadag43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
tv yi 3 gün önce kurdurdum tasarım ve incelik olarak lg ye bin basar çerçevesi ince kumandası güzel ama ışıklı değil arayüzü kullanışlı basit görüntü çok güzel anten kablosunu takıp kanalları arattığımda 20 tane felan buldu trt hd de vardı içlerinde görüntü harıka sd kanallarda görüntü daha iyi olması lazım gibi geldi fakat en büyük problem daha hd uydu alıcısını ayarlayıp tüm kanlları bulamadım bulunan kanallarıda şifreli sinyal olarak gösteriyor samsung müşteri hizmetlerini aradım tv ye uzaktan erişimle çözelim dediler evde değildim inşallah çözülür bir de smart özelliği güzel internete hemen bağladım sıkıntı yok özet olarak fiyatını hak eden tasarımı markası özellikleriyle en alınası tvlerden biri ben tavsiye ederim iyi forumlar herkese
SAMSUNG SAMSUNG arkadaşlar samsungdan şaşmayın yukarıda yazmıştım ya kanalları çözemedim diye samsung müşteri hizmetleri aradı interne üzerinden tv ye uzaktan bağlantı yaptı bütün ayarları çözdü kanallar geldı hd kanalların hepsinide çekiyor görüntü çok güzel yaşasın samsung

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Biss olmazsa olmadı şimdi yaa..

5070 modelini alacağım sanırım.

Vestellerde biss varmış sanırım vestele mi baksak?
5570 al smart özelliği harika

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
vestel 39PF... diyo gidiyodu tam hatırlayamadım şimdi :) ona bi bak çok iyidir..

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de bu iki model arasındayım kullanan tavsiye edebilecek olan varsa yardımlarını bekliyorum..

vestel

samsung

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben dün samsung 32f5570 aldım full hd - hd uydu - wifi - smart 100 hz on numara tv bence gold 979 tl

Merhaba tvyi alalı 2 ay olmuş epey çözmüşsünüzdür,bu serinin sorunlu olduğu söylentisi var ne derece doğrudur? Siz memnun musunuz? Kullanımı, kanal geçişleri nasıl, çok yaklaşınca görüntü bozuluyor mu...?

Vestel'i Alın, Hz hızı daha iyi..

Ben de Vestelden yanayım ama yeni bir model olduğu için kullanıcı görüşüne ihtiyacım var, 600 smr yazıyor bu 600 hz yapar mı yoksa gerçek hz değeri başka mıdır..?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Merhaba tvyi alalı 2 ay olmuş epey çözmüşsünüzdür,bu serinin sorunlu olduğu söylentisi var ne derece doğrudur? Siz memnun musunuz? Kullanımı, kanal geçişleri nasıl, çok yaklaşınca görüntü bozuluyor mu...?

Ben de Vestelden yanayım ama yeni bir model olduğu için kullanıcı görüşüne ihtiyacım var, 600 smr yazıyor bu 600 hz yapar mı yoksa gerçek hz değeri başka mıdır..?

Gerçek HZ değeridir. Vestel samsungdan 5 kat daha fazla tazeleme, yenileme oranına sahiptir. Diğer özellikler zaten aynı.

kocadag43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

herhangi bir sorun yok kanal geçişleri hızlı çok yaklaşınca derken monitör gibiyse sıkıntı tabi genel olarak fiyatına göre cok güzel tv alın kullanın

ebuyusuf

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=309193]kocadag43[/MENTION] benim çok yaklaşıncadan kastım izleme açısıydı yandan ve alttan bakıldığında görüntüde bozulma var mı?
''samsung 32es5500'' modelinin izleme açısı 178 dereceydi Tv'ye neredeyse tam yandan bakıyorsun bu modelde böyle bir bilgi bulamadım zahmet olmazsa bakabilir misiniz tam alttan ve yandan görüntü nasıldır?