1000 tl bütçe Akıll Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba 250 tlye bileklik yerine 1000 tl yapıp kasımi beklemeye karar verdim.Bu bütçe akıllı saat önerileriniz nelerdir?
Benim hoşuma active 2 gidiyor ama pahalı(kasımda ne kadar olur?)
Bütçemde olanlardan huawei watch gt2e güzel gibi önerile açığım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide watch gt2e ile watch gt 2 sport da ne gibi farklar var

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Merhaba 250 tlye bileklik yerine 1000 tl yapıp kasımi beklemeye karar verdim.Bu bütçe akıllı saat önerileriniz nelerdir?
Benim hoşuma active 2 gidiyor ama pahalı(kasımda ne kadar olur?)
Bütçemde olanlardan huawei watch gt2e güzel gibi önerile açığım

Bide watch gt2e ile watch gt 2 sport da ne gibi farklar var
Galaxy Watch Active 2 Veya Gear S3 Frontier Önerimdir

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Eski Ama Hala Performanslı Bir Akıllı Saat Olduğundan Önerdim Ek Olarak Son Önerimde Gear Sport Olucaktır

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şunu öneririm. Benim kuzene aldık güzel saat. Abimdede Huawei Gt2 var direk neredeyse aynı saat ama 200 TL kadar daha ucuz.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Fiyatını hatırlamıyorum fakat inceleyebilirsiniz bu saati.
(Samsung Watch Active 2 Under Armour Edition)

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Arkadaşımın elinde temiz siyah renkte galaxy watch active var satmayı düşünüyordu ilk model mi 2. mi diye sordum satmak istediği fiyatı da öğreneyim yazarım. Sana da uyarsa İstanbuldaysan elden teslim sağlarım kendim de kefil olurum arkadaşıma bugüne kadar kullanıp sattığı tüm cihazlarda hiçbir problem çıkmadı. Birde garantisi devam ediyor mu onu da sorarım.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Fiyatını hatırlamıyorum fakat inceleyebilirsiniz bu saati.
(Samsung Watch Active 2 Under Armour Edition)
Bir tanıdığım da mevcut çok memnun

Şunu öneririm. Benim kuzene aldık güzel saat. Abimdede Huawei Gt2 var direk neredeyse aynı saat ama 200 TL kadar daha ucuz.

Peki gt2e ile arasında farka değer değil mi

Arkadaşımın elinde temiz siyah renkte galaxy watch active var satmayı düşünüyordu ilk model mi 2. mi diye sordum satmak istediği fiyatı da öğreneyim yazarım. Sana da uyarsa İstanbuldaysan elden teslim sağlarım kendim de kefil olurum arkadaşıma bugüne kadar kullanıp sattığı tüm cihazlarda hiçbir problem çıkmadı. Birde garantisi devam ediyor mu onu da sorarım.
Il dışıyım ve sıfır düşünüyorum ama yine de teşekkürler

Bu ikisi aynı mı yoksa bana öyle geliyor

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Peki gt2e ile arasında farka değer değil mi

Yazılımda bir iki küçük eklemeler yapılmış işlemci pil kapasitesi herşey aynı.
Linkteki karşılaştırmaya bak istersen.

3 modelin hepsi de aynı sadece gt2e için yazılımsal bir iki ekleme yapılmış.Biraz daha ucuzlatılmış versiyon ayrıca kordonları değiştiremiyorsun galiba.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Yazılımda bir iki küçük eklemeler yapılmış işlemci pil kapasitesi herşey aynı.
Linkteki karşılaştırmaya bak istersen.

3 modelin hepsi de aynı sadece gt2e için yazılımsal bir iki ekleme yapılmış.Biraz daha ucuzlatılmış versiyon ayrıca kordonları değiştiremiyorsun galiba.
Mikrofon hoparlör yok gailba gt2e de emin değilim sizce 200 tl farka değer mi

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Youtubeda incelemelerine baktın mı? Bana kalsa Honor Magicwatch 2 modelini alırım. Nasıl olsa aynı firmanın ürünü birde bir miktar daha ucuz fiyatta Honor diye.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Arkadaşa sordum watch active 2 var. 1 yıl olmuş alalı garantisi devam ediyor. Hangi şehirdesin almak istersen kargoyla gönderebiliriz de fiyat öğreneyim mi ?
Saolun ama dediğim gibi sıfır almak istiyorum

Sizce watch gt2 mi magic watch 2 mi yoksa gt2e mi daha mantıklı arada fiyat farki var sonuçta

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Sizce watch gt2 mi magic watch 2 mi yoksa gt2e mi daha mantıklı arada fiyat farki var sonuçta
Ben düşüncemi söyledim. Magicwatch 2 alırdım bu 3ü arasında. Gt2e de kordon değiştiremiyorsun koparsa bulmak zor olabilir. Diğer yandan 3 saatin yazılımı işlemcisi ekran çözünürlüğü pil kapasitesi aynı bu durumda Huawei Watch GT2 almak yerine az daha ucuz olan Honor Magicwatch 2 alınabilir.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Ben düşüncemi söyledim. Magicwatch 2 alırdım bu 3ü arasında. Gt2e de kordon değiştiremiyorsun koparsa bulmak zor olabilir. Diğer yandan 3 saatin yazılımı işlemcisi ekran çözünürlüğü pil kapasitesi aynı bu durumda Huawei Watch GT2 almak yerine az daha ucuz olan Honor Magicwatch 2 alınabilir.
Size katılıyorum magic watch 2 daha mantıklı ama gt2e nin bir incelemesinde kordon değişimi zor ama ordaki çentik sayesinde çıkabiliyor dedi

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Size katılıyorum magic watch 2 daha mantıklı ama gt2e nin bir incelemesinde kordon değişimi zor ama ordaki çentik sayesinde çıkabiliyor dedi
Baktım kordon değiştirilebiliyor ama magicwatch 2 kordon konusunda biraz daha fazla seçeneğe sahip gibi görünüyor.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Baktım kordon değiştirilebiliyor ama magicwatch 2 kordon konusunda biraz daha fazla seçeneğe sahip gibi görünüyor.
Aynen Teşekkürler

Teşekkürler

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Gt2e ye indirim geliyor. Sizce kasıma kadar kaça düşer

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Aradaki fark biraz tuzlu benim için kasıma kadar bütçeme girerse neden olmasın bir de gerçekten değecek fark var mı?(arama dışında)

Bir akılı saatte bence olması gereken ana şey onlar :) Arama hoparlör ve Mikrofon zaten. Diğer türlü 200 Tl lik akıllı bileklikten farkı kalmıyor neden 900-1000 TL verecen o saate ?

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bir akılı saatte bence olması gereken ana şey onlar :) Arama hoparlör ve Mikrofon zaten. Diğer türlü 200 Tl lik akıllı bileklikten farkı kalmıyor neden 900-1000 TL verecen o saate ?
Aslında doğru ama yine de bütçeyi geçiyor kasım ayında honor magic watch 2 1000 tl nin altına düşer mi?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Verge lite aldım memnun kalmadım iade edip Amazfit gts aldım sırf ekranı için aldım diyebilirim çok memnunum. Aliexpress den de uygun fiyatlı kordon larda aldım mis oldu.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Verge lite aldım memnun kalmadım iade edip Amazfit gts aldım sırf ekranı için aldım diyebilirim çok memnunum. Aliexpress den de uygun fiyatlı kordon larda aldım mis oldu.
Bence o fiyata huawei çok daha mantıklı olur yani en azından benim için

Son mesajlar