1000 Tl 2.El Bilgisayar Toplama Yardım

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
@NightKing Dh 2. el kısmına bakmanı öneririm. Sahibinden'den daha fazla aktif satış ilanları var.

NightKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arka
daşlar yardım edin ya lütfen

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@NightKing Dh 2. el kısmına bakmanı öneririm. Sahibinden'den daha fazla aktif satış ilanları var.
ya yardım etsen olmazmı ya abi ben bulamadımda

NightKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar kesinlikle apu yada intel işlemci hd serisi falan önermeyin adam akıllı sistem toplamaya yardım lütfen oyun için 2. el 1000tl lik pc zorlansam 1100 tl lütfen. benim topladığım yukardaki işte ?

Uğraşma apu sistem topla.
apu sevmem iyi diyorlar ama ben ekran kartımın olmasını istiyorum :D zaten 2. el bi sistem topladım ve yardım ederseniz sevinirim.o yüzden ekran karları falan ucuza gelicek :D yarı fiyatına gibi birşey olucak yani apuya gerek yok sevmemde istememde ama ilgin için sağolasın daha iyi bir sistem toplarsan sevinirim.

Uğraşılacak birşey yok. İlgili siteye girecek orada hemen hemen aradığı her parçayı rahatlıkla bulacak.
yok ya öyle aradım bulamadım yardım edemezmisin ?

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
arkadaşlar kesinlikle apu yada intel işlemci hd serisi falan önermeyin adam akıllı sistem toplamaya yardım lütfen oyun için 2. el 1000tl lik pc zorlansam 1100 tl lütfen. benim topladığım yukardaki işte ?

apu sevmem iyi diyorlar ama ben ekran kartımın olmasını istiyorum :D zaten 2. el bi sistem topladım ve yardım ederseniz sevinirim.o yüzden ekran karları falan ucuza gelicek :D yarı fiyatına gibi birşey olucak yani apuya gerek yok sevmemde istememde ama ilgin için sağolasın daha iyi bir sistem toplarsan sevinirim.

yok ya öyle aradım bulamadım yardım edemezmisin ?
İkinci el toplanmaz.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Hem 1000₺ bütçem var diyorsun hemde adam akıllı sistem istiyorsun. Kurdan haberin yok herhalde senin?

NightKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkinci el toplanmaz.
neden ? tüm osrumluluk bana ait babam zaten 1 yıldır bu işle uğraşıyor 2.el mal falan sahibinden sanal pazar eğer bir şey olursa direk polise verir sorun yok yani lütfen yardım et bir kaç kere babamın işinde olmuştu polise verdiler 1 hafta içinde hepsini buldular .

Hem 1000₺ bütçem var diyorsun hemde adam akıllı sistem istiyorsun. Kurdan haberin yok herhalde senin?
dikkatini cımbızla çekeyim 2.el topluyoruz burda :D

İkinci el toplanmaz.

yardım et abi lütfen yaa

yasaklandımı ? önceden deyildi hatta birisi bana toplamıştı pc ?
yardım et plk me

Uğraşılacak birşey yok. İlgili siteye girecek orada hemen hemen aradığı her parçayı rahatlıkla bulacak.
yardım et nolur

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İkinci el toplanmaz.
Ben kendi pc mi 2. el topladım gayet makul bir fiyata 3. yılı doldurdu.Tek bir donanım problemi yaşamadım şuana kadar. Sadece bir adet ram var onuda sıfır almıştım o mavi ekrana atıyor o kadar.

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Ben kendi pc mi 2. el topladım gayet makul bir fiyata 3. yılı doldurdu.Tek bir donanım problemi yaşamadım şuana kadar. Sadece bir adet ram var onuda sıfır almıştım o mavi ekrana atıyor o kadar.
Herkes için aynı şey söylenemez a.ama.

NightKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tmm işte banada topla abi lütfen