1000 Lira Civarı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

swtthp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar selam başlıktan da anlaşılabileceği gibi 1000 lira bütçe ile bir telefon almak istiyoruz. Beklentilerimiz iyi bir batarya, ortalama bir kamera, ve en az 2 yıl boyunca kullanılabilir olması. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Redmi Note 4 aldım babama snapdragon 625 olan modelini yüzde 95den başladım yüzde 75 şarjı var ve 2 saat 21 dakika ekran açık süresi var. Pil daha oturursa bir 10 saat ekran süresi verir bu cihaz. :D

swtthp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Redmi Note 4 aldım babama snapdragon 625 olan modelini yüzde 95den başladım yüzde 75 şarjı var ve 2 saat 21 dakika ekran açık süresi var. Pil daha oturursa bir 10 saat ekran süresi verir bu cihaz. :D
Bende anneme alıcağım. Redmi Note 4 benimde değerlendirdiğim bir cihaz. Cihaz hakkında biraz daha birşeyler söyleyebilirmisiniz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende anneme alıcağım. Redmi Note 4 benimde değerlendirdiğim bir cihaz. Cihaz hakkında biraz daha birşeyler söyleyebilirmisiniz?
Kamera ortalama gibi bir şey
Parmak izi gayet iyi çalışıyor.
Ekranı fiyatına göre iyi
Hoparlör baya iyi
Pil efsane
Miui9 geldi cihaz bu fiyata göre gayet hızlı. Bu fiyata göre dediysem de gayet akıcı tatminkar hızı var bu fiyata göre dedim diye yanlış anlaşılmasın.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Redmi note 4.Xiaomi ye teşekkür etmek lazım 1000 tl ye akıllı telefon lakabını hak etmeyen cihazlar satan firmalardan kurtardı bizi.