1000-1200 TL Telefon

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Arkadaşlar bütçem 1000-1200 TL bu fiyat aralığında ne önerirsiniz ? Telefonu Vatan veya Teknosa'dan alıcağım o yüzden HepsiBurada'dan önermeyin. Aklımda; Türk Telekom Honor 7, GM 5 Plus, Zenfone 2, iPhone 5S var. GM 5 Plus'ın yeni serileri dağıtıldı mı yoksa sorunlu eski seriler mi var hâlâ ?

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Listenizde yer alan honor 7 güzel bir cihaz

+Malzeme kalitesi
+20 MP Arka / 8 MP Ön kamera
+2.2 GHZ Dört & 1.5 Ghz Dört Çekirdekli kirin 935
+0,50 sn de algılama özelliği olan parmak izi tarayıcı

+3 gb ram (bu ortak özellikleri )

ben olsam aralarından bu cihazı alırdım bu huawei değil de direk tt nin cihazı olsa belki problemleri olur derdim ama huawei menşeli bir cihaz

Omarbravo06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
telefonu daha uzun zaman kullancam diyosan huaweı al metal kasa aşınma yapmaz kamera ve performansı güzel gm5 plus sorunlarla beraber ozelıkle arka kamera tatmin edici değl yorumlara göre

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar bütçem 1000-1200 TL bu fiyat aralığında ne önerirsiniz ? Telefonu Vatan veya Teknosa'dan alıcağım o yüzden HepsiBurada'dan önermeyin. Aklımda; Türk Telekom Honor 7, GM 5 Plus, Zenfone 2, iPhone 5S var. GM 5 Plus'ın yeni serileri dağıtıldı mı yoksa sorunlu eski seriler mi var hâlâ ?

Merhaba,

Bu dusundugunuz modelleri soyle gruplandiralim;

* Ust seviye oyun oynamayi dusunen bir kullanici iseniz: Asus zenfone 2 32gb.

* Uzun sure stabikitesini koruyan, saf android ile akici ve temiz bir kullanim imkani sunan, uygun fiyata guzel ozellikle ve kutu icerigi sunan bir urun istiyorsaniz: general mobile 5 plus.

* Kasa malzemesi basarili, beyaz ayarini iyi yapan bir kamera istiyorsaniz: iphone 5s.

Acikcasi bu saatten sonra iphone 5s almanizi tavsiye etmem. Ios 9 ile performansi dususe gecti iphone 5s'in uzun vadede yeni guncellemeler ile sorunlar yasatabilir. Pil performansininda bu fiyat segmentindeki rakiplerinin gerisinde kaliyor.

Tavsiye;

Bu fiyat segmentinde performansi, kamerasi, ekrani ile basarili olan lg g4 tavsiye ediyorum fakat hepsiburada'dan alisveris yapmayi dusunmediginizi belirtmissiniz. Aklinizds bulunsun lg g4 kipa'da 1300 tl'den satiliyordi en son isterseniz oraya da bir bakin. Yok g4 dusunmuyorum derseniz ust seviye oyun icin asus zenfone 2 32gb, diger isler icin gm5plus modeli guzel cihazdir.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Merhaba,

Bu dusundugunuz modelleri soyle gruplandiralim;

* Ust seviye oyun oynamayi dusunen bir kullanici iseniz: Asus zenfone 2 32gb.

* Uzun sure stabikitesini koruyan, saf android ile akici ve temiz bir kullanim imkani sunan, uygun fiyata guzel ozellikle ve kutu icerigi sunan bir urun istiyorsaniz: general mobile 5 plus.

* Kasa malzemesi basarili, beyaz ayarini iyi yapan bir kamera istiyorsaniz: iphone 5s.

Acikcasi bu saatten sonra iphone 5s almanizi tavsiye etmem. Ios 9 ile performansi dususe gecti iphone 5s'in uzun vadede yeni guncellemeler ile sorunlar yasatabilir. Pil performansininda bu fiyat segmentindeki rakiplerinin gerisinde kaliyor.

Tavsiye;

Bu fiyat segmentinde performansi, kamerasi, ekrani ile basarili olan lg g4 tavsiye ediyorum fakat hepsiburada'dan alisveris yapmayi dusunmediginizi belirtmissiniz. Aklinizds bulunsun lg g4 kipa'da 1300 tl'den satiliyordi en son isterseniz oraya da bir bakin. Yok g4 dusunmuyorum derseniz ust seviye oyun icin asus zenfone 2 32gb, diger isler icin gm5plus modeli guzel cihazdir.
Honor 7 nasıl bir cihaz ?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Honor 7 nasıl bir cihaz ?

Ben hornor 7'yi inceledigimde kasa malzeme kalitesi hosuma gitti. Arka tarafi guzel bir his uyandiriyor elde. Parmak izi sensoru guzel calisiyor. Su lg ile gelen arka tarafta tus yerlestirme muhabeti guzel. Tam parmagini koydugun yerde oldugu icin kolayca tek hamlede ulasilabiliyor. Hornor 7'nin parmak izi sensorununde yeri ayni oldugu icin ordan hosuma gitti. Cihazin gundelik kullanim performansi guzel ona bir laf yok. Ama ust seviye oyunlar icin mali t-628 grafik birimi iyi degil. Yani bu tarz bir dusuncen varsa hani onu bil. Ama diger dusundugun diger modellerden biri olan gm5plus'dan daha iyi bir grafik birimi mali t 628. Yani gm5plus ile asus zenfone 2 arasinda kaliyor. Arka kamerasi bulundugu fiyat segmentine gore guzel. On kamerasi fiyat segmentinin hakkini veriyor. Benim kanaatimce kamera konusunda asus zenfone 2 den daha iyi.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Ben daha çok internette gezer, oyun oynarım tabi kamerası da iyi olursa güzel olur. Zenfone 2 iyi performanslı bir cihaz fakat tasarımını beğenmedim, kavisli olmasını sevmiyorum(masaya koyunca sağa sola sallanıyor.), biraz da ağır. GM 5 Plus'da sorunlar devam ediyorsa TT Honor 7 düşünüyorum.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
beklentilere göre değişir fakat ben sana gm 5plus öneririm...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Honor 7 alınır bunların arasından..

FreeLiorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony xperia c4e de bir bak istersen. Bu fiyat aralığında isteklerini karşılayabilecek bir cihaz olabilir. Ben bu aralıkta kendim için lenovo vibe p1 düşünüyorum uzun şarj süresi ve yeni bi cihaz olmasından kaynaklı. Gördüğüm kadarıyla kamera ve performans açısından da fena değil.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
beklentilere göre değişir fakat ben sana gm 5plus öneririm...
Gm 5 Plus çıkmadan önce istiyordum aslında ama kullanıcılar tarafından baya bi problemli olduğu söyleniyor. Yeni seri dağıtılacak deniyordu noldu o bilmiyorum.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Sony xperia c4e de bir bak istersen. Bu fiyat aralığında isteklerini karşılayabilecek bir cihaz olabilir. Ben bu aralıkta kendim için lenovo vibe p1 düşünüyorum uzun şarj süresi ve yeni bi cihaz olmasından kaynaklı. Gördüğüm kadarıyla kamera ve performans açısından da fena değil.
Mediatek işlemci, 2 GB Ram, 2600 mAh pek iyi değil gibi :(

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Zenfone 3 de bu fiyat aralığında çıkacak deniyor 250$ olarak açıklanmış sanırım. Sizce alınır mı ? Snapdragon 625, Adreno 506 performans açısından nasıldır ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Gm 5 Plus çıkmadan önce istiyordum aslında ama kullanıcılar tarafından baya bi problemli olduğu söyleniyor. Yeni seri dağıtılacak deniyordu noldu o bilmiyorum.
Mayıs ayının 2. Haftası yeni seriler gelecek denmişti muhtemelen gelmiştir