100 TL Paraf Para

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Bayram yaklaştıkça yapılan alışveriş miktarıda doğru orantılı bir şekilde artıyor. Durum böyle olunca kampanyalı takip etmek şart oldu. Bayram dolayısı ile neredeyse tüm bankalar bayram kampanyaları yapama başladılar.

Uygun ihtiyaç kredi reklamları havada uçuşurken kredimi çeksem yoksa kredi kartı ile mi alışveriş yapsam diye düşünmeye başladık bile.

Geçenlerde bununla ilgili araştırma yaparken Bonus ve Maximum kartlarda herhangi bir alışveriş kampanyası yok bayramla ilgili sadece kredi veriyorlar benim bulduğum kadarı ile Halkbank yaptığınız alışveriş karşılığında toplam 100 tl ödül veriyor.

Ahmetyılmaz000

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
4 yıldır Paraf Card kullanıcısıyım. Kredi kartımı çok düzenli kullandığım için hiçbir sorun yaşamadım bu zamana kadar. Gelirim kadar giderim de var tabi buna göre ödemelerimi sağlıyorum. Paraf Card'ın birbirinden iyi avantajlarına denk geldim mesela en çok gıda sektöründe paraf paralarının ekmeğini yemişimdir. Şimdilerde Paraf 10. yılını kutluyor bu tarz ''müşteri odaklı'' bir misyon ve vizyonla ilerlerse 100. yılını da görür. :)

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
9,771
Paraf gerçekten diğer bankalara göre güzel. Umarım bu şekil devam eder.