100-300TL arası yoğun kullanılacak yazıcı tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

nameless44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
100-300tl arası yazıcı aramaktayım bütçeyi esnetebilirim ama mümkün oldukça az harcamak istiyorum. Aşırı miktarda siyah beyaz baskı yapacağım.
Üniversitedeki slayt şeklindeki notları basmak için yani ayda 200-300 baskıyı geçer yılda 10.000 baskıya kadar yolu var.

Beklentim mümkünse uzun süre dayanan zor biten kartuşu, toneri, mürekkebi olsun. Değiştirmesi ucuz olsun veya da evde doldurabileceğim dolumu kolay olsun.
Kartuşu, toneri, mürekkebi zor bitip ucuz fiyata değiştirebileceğim bir şey olsun.

Tarayıcı, fotokopi veya renkli baskı özelliği mutlaka olsun demiyorum ama olsa tabiki daha iyi olur. Ama dediğim gibi ilk beklentim çok baskıya dayanabilmesi. Cihazı Mac Os X ve Windows 10 da kullanacağım duruma ios, android kullanabilirim driver sorunları olmasın.

Jankat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
HP CQ750A DESKJET 2060 MULTIFUNCTION YAZICI yıllardır kullanıyorum, güzel. Tek sıkıntı bana renkli kartuş hızlı bitiyor gibi geliyor.

nameless44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Brother 1211W modelini aldım tiny scannerla kullanıyorum. Çıktı yaparken kokması dışında güzel. Dolumu kolay.