100-1300 tl sistem önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Naureux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar oyun odaklı bir sistem toplamak istiyorum bütçem maksimum 1300 önerileriniz nelerdir ?

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Bu sistem işinizi görücektir. 20 TL ekleyebilirsin sanıyorum.
IMG_20160410_225107.JPG

TK BBYGT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube da Teknopat kanali 1500 tl ye bir sistem toplamisti. GTA 5 low ayarlarda 40 fps görüyor. Eğer kasa ve monitörün varsa 1390 TL ye alabilirsin. Kendi blog sayfamda sistemi baska sitelerden en uygun fiyatlarını bularak paylaşmıstım istersen bir göz atabilirsin. Paylaşalı baya bir süre olduğu için bu sitelerdeki stok durumunu bilmiyorum. Stokları tükenmiş ürünleri başka yerden bulabilirsin. Ayrıca fiyatlarıda yükselmiş olabilir. teknobykus.blogspot.com buradan sisteme bakabilirsin. Ayrıca bilgisayarın montaj işlemleri ve oyun testlerinin de linki blogumda mevcut.

Alecont

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Youtube da Teknopat kanali 1500 tl ye bir sistem toplamisti. GTA 5 low ayarlarda 40 fps görüyor. Eğer kasa ve monitörün varsa 1390 TL ye alabilirsin. Kendi blog sayfamda sistemi baska sitelerden en uygun fiyatlarını bularak paylaşmıstım istersen bir göz atabilirsin. Paylaşalı baya bir süre olduğu için bu sitelerdeki stok durumunu bilmiyorum. Stokları tükenmiş ürünleri başka yerden bulabilirsin. Ayrıca fiyatlarıda yükselmiş olabilir. teknobykus.blogspot.com buradan sisteme bakabilirsin. Ayrıca bilgisayarın montaj işlemleri ve oyun testlerinin de linki blogumda mevcut.
O sistem gta 5 low da 30 fps verir benim dediğim high da verir. Bütçe çok düşük olmadıkça APU alınmaz.

Naureux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Blogunuz ? Link veya isim verebilirseniz göz atabilirim teşekkürler