10.sinifim hiç bir konu bilmiyorum:(

Bu konuyu okuyanlar

muzadam136

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Selamın aleyküm arkadaşlar.Suan 10.sinifim ve hiçbir konu bilmiyorum.bu sene daha hiç sınav olmadık.ocakta da sınavlar başlayacak.yani tam 1 ayım var.Ben şuan hatamin farkına vardım.Gec kalmışsın vb demeyin hatanın neresinden dönersen kardır.ben bu 1 ay içinde uyumayı bile düşünmüyorum.sizden isteğim ise acaba 1 ay içinde tüm konuları yetiştirebilir miyim.(gün boyu çalışarak.)yani benim gibi tüm konulara sadece 1 ay gibi kısa bir sürede çalışarak sınavlardan iyi alan varmı?birde öncelikle hangi konulara ağırlık vermeliyim?

Teşekkürler

Son düzenleme:

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
bende böyleyim okullar kapanmadan önce tüm sınavları tek günde çalıştım hiçbir konu bilmiyordum genelini hallettim ama sen başla şimdiden sende halledersin

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
bir ay boyunca her gün çalışarak yetiştirirsin. tamamıyla gün boyu kuru kuruda çalışma. günde 1 saat ders dışında bir şey yap televizyon izle dışarı çık vb.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve öncelikle katsayısı yüksek veya yapamadığın derslere ağırlık ver.

muzadam136

Asistan
Reaksiyon puanı
58
bir ay boyunca her gün çalışarak yetiştirirsin. tamamıyla gün boyu kuru kuruda çalışma. günde 1 saat ders dışında bir şey yap televizyon izle dışarı çık vb.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve öncelikle katsayısı yüksek veya yapamadığın derslere ağırlık ver.
Siz kacinci sınıfsiniz

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Selamın aleyküm arkadaşlar.Suan 10.sinifim ve hiçbir konu bilmiyorum.bu sene daha hiç sınav olmadık.ocakta da sınavlar başlayacak.yani tam 1 ayım var.Ben şuan hatamin farkına vardım.Gec kalmışsın vb demeyin hatanın neresinden dönsen kardır.ben bu 1 ay içinde uyumayı bile düşünmüyorum.sizden isteğim ise acaba 1 ay içinde tüm konuları yetiştirebilir miyim.(gün boyu çalışarak.)yani benim gibi tüm konulara sadece 1 ay gibi kısa bir sürede çalışarak sınavlardan iyi alan varmı?birde öncelikle hangi konulara ağırlık vermeliyim?

Teşekkürler
Valla bende 10.sınıfım 1.yazılıları biz olduk benim yaptığım hatayı yapma sadece son gün çalışarak girdim ve notlarım bu şekilde;
Matematik: 100
Edebiyat: 61
Biyoloji: 52
Fizik: 45
Kimya: 35
Yabancı dil: 35
2.Yabancı Dil: 80
Tarih: 65
Coğrafya: 28
Din: 65
Felsefe : 75
Böyle benim gibi rezalet sonuçlar almak istemiuorsan son 1 ayını çok iyi değerlendir derim

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
9. sınıfım,
sizden daha küçüğüm :D ama düşünüldüğünde 1 ay her gün çalışarak yetiştirmemek imkansız helede günün çoğu zamanında ders çalışarak.
Ben de 11.sınıfım 2 haftada bütün konuları bitirdim ama sınav iptal oldu :( günde 8-10 saat arası çalıştım)

muzadam136

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Valla bende 10.sınıfım 1.yazılıları biz olduk benim yaptığım hatayı yapma sadece son gün çalışarak girdim ve notlarım bu şekilde;
Böyle benim gibi rezalet sonuçlar almak istemiuorsan son 1 ayını çok iyi değerlendir derim
Hocam ben önceki sene matematikten 5 alan gördüm.Sizinki çok iyi

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
matematikçi misin mübarek :D

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Bakan açıkladı ama.sinavlar ocakta yapılacak diye.Birde asi gelecek ocakta.hemen açılmaz mi diyorsunuz.
Aşının tam işe yarayıp yaramadığı belli değil aşı gelir gelmez açmazlar.Siz çalışın yinede ama sadece sınav olmayada gidebilirz o da saçma.Aşı olsa bile 30 k dan en fazla 20k vaka düşer

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Aşının tam işe yarayıp yaramadığı belli değil aşı gelir gelmez açmazlar.Siz çalışın yinede ama sadece sınav olmayada gidebilirz o da saçma.Aşı olsa bile 30 k dan en fazla 20k vaka düşer
Hocam günde belki 30k dan daha fazl vaka var ben açıkçası güvenmiyorum açıkladığı değerlere hep düşük gösteriyorlar

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Sınıf atlama olayını saçma buldum açıkçası. Daha yeni kavramışken okullar kapandı. Sınıf tekrarı olmalı herkese.