10-15K Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Bi arkadaşım 10-15k arası laptop arıyor üniversitede kullanacak oyunla çok arası yok şık dursun istiyor. Ince ve şık laptop öneriniz var mıdır

OBirGamer

Müdavim
Reaksiyon puanı
678
oyunla arası yoksa mac süper seçim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195

Kesinlikle şu cihazı tavsiye ediyorum. Gerek 10750H kalitesi gerekse içerisinde 3060 barındırıyor olması harikulade. Bu fiyata böyle konfigürasyon ben görmedim. Malum gamebook olduğundan ince hafif laptoplara nazaran bir tık kalın ama abartı seviyede değil. İnceleme videoları da mevcut, bir göz atmanı tavsiye ederim.

işin içine oyun girdiğinden tavsiyeyi gamebook üzerinden verdim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Kesinlikle şu cihazı tavsiye ediyorum. Gerek 10750H kalitesi gerekse içerisinde 3060 barındırıyor olması harikulade. Bu fiyata böyle konfigürasyon ben görmedim. Malum gamebook olduğundan ince hafif laptoplara nazaran bir tık kalın ama abartı seviyede değil. İnceleme videoları da mevcut, bir göz atmanı tavsiye ederim.

3060 ama Max-P değil. Kasa ve klavye pek kaliteli değil. Yazılım desteği çok kısıtlı. Bir tık kalas bir yapıya sahip gamebook'a göre bile. Ekran renk değerleri kötü. İşlemci çok ısınıyor.

Seravdag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Aynı laptop incelemesini bende gördüm yakin zamanda deneyimleme firsatimda olacak congf. Baktığımızda fiyat performans olarak bu cihazın üzerinde cihaz göremiyorum kesinlikle tercih edilebilir. Elinize sağlık

Prometeheus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bi arkadaşım 10-15k arası laptop arıyor üniversitede kullanacak oyunla çok arası yok şık dursun istiyor. Ince ve şık laptop öneriniz var mıdır

İstenen sisteme baktım sonrada aşağıda tavsiye edilen sistemlere baktım gözlerime inanamadım hocam tam istediğiniz gibi bir notebook tavsiyem var Asus özel seri - extra ince ve çok uzun şarj süresine sahip ( bir çalışma günü kadar ) - touchpad i minik bir masaüstüne daha sahip çift ekranlı yani - extra ince ve inanılmaz şık bir cihaz.

bununla birlikte tam bir performans canavarı :) fiyatta bir 250 TL kadar bütçe eklemeniz gerekebilir.

ra's al ghul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dostum Selamlar;
Sonraki yazdıklarında Valorant, CS, GTA V gibi oyunları arada oynayacağını yazmışsınız. Benim tavsiye sistemin Monster'ın Tulpar serisi olacak. Fiyat/Performans açısından oldukça mantıklı sistem diyebilirim. Cihazda i7 10750H, 16 GB Ram, 500 GB SSD ve 6 GB RTX3060 Gradik kartı kullanılıyor. Ayrıca cihaz 17.3". Tasarım olarak da gayet ince ve şık duruyor. Satış sonrası desteği de oldukça cezbedici. İncelemeni tavsiye ederim.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Dostum Selamlar;
Sonraki yazdıklarında Valorant, CS, GTA V gibi oyunları arada oynayacağını yazmışsınız. Benim tavsiye sistemin Monster'ın Tulpar serisi olacak. Fiyat/Performans açısından oldukça mantıklı sistem diyebilirim. Cihazda i7 10750H, 16 GB Ram, 500 GB SSD ve 6 GB RTX3060 Gradik kartı kullanılıyor. Ayrıca cihaz 17.3". Tasarım olarak da gayet ince ve şık duruyor. Satış sonrası desteği de oldukça cezbedici. İncelemeni tavsiye ederim.
@Görkem Say bu işlerden anlar ama bana göre fikrim onun kasası kötü

WalkerCyborgCK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Açıkçası şıklık isteniyorsa ve uzun pil süresi de isteniyorsa kesinlikle önereceğim iki modele bakmalısınız. Özellikle Lenovo da Office hediyesi de var. İki modelde 11. Nesil Intel işlemcili modellerdir. Ancak gaming bir model istenirse de tekrar araştırma yapabilirim.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Açıkçası şıklık isteniyorsa ve uzun pil süresi de isteniyorsa kesinlikle önereceğim iki modele bakmalısınız. Özellikle Lenovo da Office hediyesi de var. İki modelde 11. Nesil Intel işlemcili modellerdir. Ancak gaming bir model istenirse de tekrar araştırma yapabilirim.
Bence Gaming daha makul. Çünkü hem arkadaş oyunda oynayacakmış.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

isa başak

Asistan
Reaksiyon puanı
127
teşekkür ederim hepinize arkadaşa yazıcam bunları

yerlisiyim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

capoonnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Dostum Selamlar;

Oyunda oynanacaksa bende bu modeli tavsiye ederim. i7 10750H, 3060 ve 17.3" 144 hz monitörde bulunuyor. tasarım olarakda gayet şık bir cihaz.

aykutgemlik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Herkes şık dursun diyen adama kalas gibi şarjı 2 saatte bitecek gaming laptop önermiş şık dursun diyen insana monster game garaj önermek nedir ya gta v ve valorantı gtx 1650 bile yeter zaten.Şarjı çok gitsin istiyorsa ince dursun istiyorsa macbook m1 modeller en iyisi ama valorant ve gta v oynayamaz uğraştırır biraz.ama macbook air 9000 lira bu yüzden kalan paraya xbox series s alabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi fark ettim gtx 1650 abartı olmuş 1050 bile yeter 3060 overkill