10.000 Tl Oyuncu Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MehmetCekic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maximum 10.000 tl olacak şekilde oyuncu laptopu önerilerini bekliyorum

MehmetCekic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu ürünle arasında seçim yapacak olsanız hangisi olurdu ve sebebi

BerkCL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

MehmetCekic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

MehmetCekic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078

Bu ürünle arasında seçim yapacak olsanız hangisi olurdu ve sebebi
HP deki e.kartı, ASUS daki e.kartından yüzde 10 daha düşük performanslı. Fakat HP deki işlemci açık ara çok daha güçlü.Tercih meselesi buna göre yapılabilir.

BerkCL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz
Malum Türkiye şartlarına göre fiyata oranla gayet iyi bir bilgisayar benim şuan kullandığım bilgisayara göre ekran boyutu düşük fakat bunu dert etmiyorsanız alınabilir ekran kartı da bir üst modeli

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Asusun işlemcisi ,1660 Ti mobil e.kartını rahat besler.Yani bi dengesizlik yok. Fakat HP deki 8 çekirdek 16 İZLEK RYZEN işlemci,oyun harici tüm uygulamalarda ,çok daha iyi.

BerkCL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Oyunda denge için hangisi ideal ki
İkisi de şuandaki çıkan oyunları rahatlıkla kaldırır özellik açısından fakat ben internette HP kullanıcılarının bilgisayarlarından sürekli şikayetçi olduklarını görüyorum bu yüzden HP tercih etmezdim Şuana kadar bilgisayar konusunda Lenovo ve Asus dışında farklı bir marka kullanmadım ve hiç donanımsal bir sıkıntıyla karşılaşmadım yani özellikleri iyi diye tercih edilmeyen markalara yönelmemek gerek gerçi bilgisayarlarda bir kişi hiç sorunla karşılaşmasa bile diğeri sorundan geçilmeyebiliyor birazda şans işi

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
İkisi de şuandaki çıkan oyunları rahatlıkla kaldırır özellik açısından fakat ben internette HP kullanıcılarının bilgisayarlarından sürekli şikayetçi olduklarını görüyorum bu yüzden HP tercih etmezdim Şuana kadar bilgisayar konusunda Lenovo ve Asus dışında farklı bir marka kullanmadım ve hiç donanımsal bir sıkıntıyla karşılaşmadım yani özellikleri iyi diye tercih edilmeyen markalara yönelmemek gerek gerçi bilgisayarlarda bir kişi hiç sorunla karşılaşmasa bile diğeri sorundan geçilmeyebiliyor birazda şans işi
Monster düşünür müsün? Düşünürsen atabilirim bir iki model.