1 Ölü Piksel İçin İade Yapmalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Zaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Yeni aldığım monitörde 1 ölü piksel yakaladım bunun için iade etmeli miyim yoksa gerek yok zaten onu görmezsin bile mi dersiniz?

Ne yapacağım şaşırdım iade etmeli miyim?

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Bence iade etmelisin. O bir noktayı bir kere gördüm mü daha gözünden kaçmaz onu düşünürsün. Bize bu soruyu sormanın nedeni bile bu. İade et.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Takıntı haline getirmeyeceksen sıkıntı yok ama, ekran her beyaz olduğunda o noktayı ararım, takıntı haline getiririm diyosan değiştir :)

Zaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Takıntı haline getirmeyeceksen sıkıntı yok ama, ekran her beyaz olduğunda o noktayı ararım, takıntı haline getiririm diyosan değiştir :)

işin aslı ilgili e ticaret sitesi ile görüştüm 5 ölü piksel altı değişim kabul etmiyorlarmış fakat benim zaten sebep belirtmeden 7 gün içinde iade etme hakkım tabi ki var. ama herkese oluyormu bu 1 piksel olayı onu anlamıyorum ben normal mi yani 1 ölü pikselin olması.

monitör 24" bu arada.

ölü piksel testi sayesinde yakaladım.

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Elbette yapmalısın, sonuçta bu bir kusurlu mal, he kaldı ki arkadaşların dediği gibi ilerde sen sorun yaparsın bunu. O yüzden şimdiden hemen değişim yap.

Zaris

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elbette yapmalısın, sonuçta bu bir kusurlu mal, he kaldı ki arkadaşların dediği gibi ilerde sen sorun yaparsın bunu. O yüzden şimdiden hemen değişim yap.

aslında takıntı yapmam ve hiç farketmem bile şimdi iade işlemleri vesaire bir ton uğraşı olucak üstüne yeni ürün alacağım onda da ölü pixel çıkma ihtimali var vesaire bir yanım iade yap diğer diğer yanım ne olacak 1 tane ölü pixelden diyor çok arada derede kaldım.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
fırsatın varken yapabilirsin. ama sürekli de beyaz ekrana bakacak halin var mı bilmiyorum.

enable

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bak şimdiden dert etmeye başladın :D iade et gitsin.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ölü piksel herkesin başına gelen bişey değildir. bu yaşıma kadar kaç defa lcd led tv monitör aldım ve hiç birinde ne rastladım ne de ilerleyen zamanda oluştu. mağazada bir tv de görmüştüm öü piksel ve çok bariz belli oluyordu. kırmızı bir nokta şeklinde sürekli orda duran sinir bozucu bişey. ben takıntılı adamım asla o tv yi kabul edemem mesela. yerinde olsam saniye durmam iade ederdim. satıcı firma muhtemelen o kusurlu ürünü iade almıştrı ve bi keriz bulana kadar her spariş edene gönderiyordur. genelde böyle oluyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ne marka, model? benim aoc e960sw hepsiburada.com'dan alındı ölü piksel yok Allah'a şükür...
iade edebilirsen iade et.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba.

Yeni aldığım monitörde 1 ölü piksel yakaladım bunun için iade etmeli miyim yoksa gerek yok zaten onu görmezsin bile mi dersiniz?

Ne yapacağım şaşırdım iade etmeli miyim?
yeni almışsın neden ayıplı bir mal kullanasın ver al yenisini....

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Seni bilmiyorum ama ben 1 dakika bile beklemeden iade ederdim..

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
benim laptopta da 1 adet ölü piksel var. 4 yıldır benim için bir sorun oluşturmadı. çok nadir farkediyorum bazen :)
ama iade hakkın varken değiştirmen doğru seçim olacaktır

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Madem değiştirme hakkın var vakit kaybetmeden bir an önce değiştir

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
1 ölü piksel için değişmez.yasal sayısı vardı sanırım hatırlayamadım

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
benim laptopta da 1 adet ölü piksel var. 4 yıldır benim için bir sorun oluşturmadı. çok nadir farkediyorum bazen :)
ama iade hakkın varken değiştirmen doğru seçim olacaktır

servise verseydin onu görmezlerdi ama ellerindeki imajı atarlardı sadece bir işlem yapmış olmak için böylece servis ücretini alırlardı ...
ücreti merkez servis verir...