1 milyar izlenen Türk Youtube videosu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Ülkedeki bütün herkes videoyu 12 13 defa mı izledide bunlar bu kadar izlenme kazandılar. Sizce nasıl bu kadar izleniyorlar

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Oha! Bir videosu 1 milyar izlenmiş bir videosu 985 milyon izlenmiş harbiden. Ya hayatımda bu kadar boş ve gereksiz bir şey görmedim bu nasıl 1 milyar izlendi anlayamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve hepsinde su var işte çok belli. Yorumlara kapalı, çok mantıklı.

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Hiç like gözükmüyor. Yorumlara kapalı. Diğer videoları da 100 milyondan fazla izlenmiş. Bunun altında kesin bir şey var. Like ve dislike oranı da gözükmüyor. Bunun 1 milyar izlenmesi imkansız.

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Bunu izleyen çocuklar bundan nası zevk alıyor acaba. İzlettiren velilerin gönlü nasıl el veriyor? Anlamadım ki bu işi.

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Bu kanallar bizim bu konuyu tartıştığımız süre içerisinde bir aylık asgari ücret kazandı :/ cidden bir kısıtlama gelmeli..
Salih Reisin Dünyasi bide everything you are looking for falan diye kanallarda vardı. Onları şikayetler üstüne çocuk istismarı falan diye kapatmışlardı sanırsam.

alpotter

Profesör
Bunu izleyen çocuklar bundan nası zevk alıyor acaba. İzlettiren velilerin gönlü nasıl el veriyor? Anlamadım ki bu işi.
Şimdi kanal adı vermeyeceğim ama, çocuğun annesi almış eline kamerayı 10 dakika video çekiyor, çocuğu oyuncağa boğmuşlar, çocuk olanlardan habersiz oyuncak oynuyor, buraya kadar normal ama neden videoya sevimli gözüktüğünü sanıp cıyaklar gibi konuşursun ki ? Ve bundan yüzbinler kazanıyorlar..

Şimdi kanal adı vermeyeceğim ama, çocuğun annesi almış eline kamerayı 10 dakika video çekiyor, çocuğu oyuncağa boğmuşlar, çocuk olanlardan habersiz oyuncak oynuyor, buraya kadar normal ama neden videoya sevimli gözüktüğünü sanıp cıyaklar gibi konuşursun ki ? Ve bundan yüzbinler kazanıyorlar..
Hocam o kadar haklısınızki cidden bomboş şeyler çocukların eline verilen telefonlardan oluyor

Son mesajlar