1 Hafta İstediğin kadar sınırsız indirme Premiumize

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar Bu Yapıcagımız İşlemler Sonunda Elde Edeceğimiz Sonuç Turbobit.Uploaded.Letitbit Vb indirme Sitelerinde Yapıcağımız İndirmeleri Premiumda İndirme Olucak.Fakat Bu Öyle Değişikki Mesela Linkimiz Turbobitten Olsun linke Tıkladık Adres Çubuguna Yazdıgımız An ''Enter'' Tuşuna Bastıktan Hemn SOnra İndirme Otomatik Olarak Premium Olarak Geliyor.Evet Hiç Bişeye Basmıyosunuz.Ne Link Generatör Ne Farklı Bişey Gerçekten Harika

Arkadaşlar Öncelikle-

Buradan kayıt olun!
http://www.premiumize.me/

9qor.png

ipct.png

j61y.png

iet1.png

ipyv.png

n8z.png

r83w.png

u6wv.png

e7ty.png

Çalıştığına Dair Video

[video=youtube;ILhyQhCXgIM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ILhyQhCXgIM[/video]

Bu siteden üyelik alıp, mail kutunuza gelen onay adresinden devam ediyoruz işlemlere. Bizlere 7 günlük deneme süresi veriyor. Tabi ki bununda bir karşılığı var her zaman ki gibi. Bir sefere mahsus olmak sureti ile, cep telefonunuza onay kodu gönderiyorlar. Şahsen buradan 2 kez ücretsiz üyelik aldım ve calışıyor bazen onay kodu gelmiyor başka bir tlf numarasıyla deneyin tabi o kodu almanız icin kişiyi tanımanız lazım :)

Not:IDM kullanın indirceğiniz dosynın linkini taraycıya yapıştırın direk otomotik premium indirir

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben 1 hafta kullandım gerçekten piyasadaki benim bildiğim ünlü veya az bilinen debrid sitelerinin hepsinden çok çok iyi fakat havale vs.. seçeneği olmadığı için TR den almak sıkıntı biraz kredi kartı olanlar zorlanmaz tabi..

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Debrid siteleri çok türlü indirim yapan kullanıcılar için kullanışlı oluyor gerçekten ama bazen donmalar ve limit yetersizlikleri gibi teknik sorunlar yaşatabiliyor..

Özellikle JDownloader programı ile çok stabil çalışıyor..

fahreneith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sırf sana teşekkür etmek için üye oldum siteye o kadar işime yaradı ki çok sağol

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,925
işime çok yaricak teşekkürler

Rakkate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu debrid hesabı sınırsız filan değil. Yukarıda anlatılan yöntemle aldığınız 7 günlük deneme kullanıcısı için verilen limit 20 Gb`dır. Üyelik satın aldığınız zamanda 1 aylık kotanız 220 gb`dır ister 1 ay kullanın isterseniz 1 günde bitirin.

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar uzun bir zaman önce keşfettiğim bir sitenin SDN'de bahsi geçmediğini görünce ilk söyleyen ben olayım dedim. Bu site ve eklenti gerçekten çok yaralı ve tüm seçkin download sitelerini destekliyor. Nasıl kullanacağımızı anlatayım:

Öncelikle www.premiumize.me sitesine girip üye oluyoruz. (Üyelik kesinlikle güvenlidir ve illegal bir site değildir.) Daha sonra Chrome Web Store'dan Premiumize.me eklentisini indiriyoruz. Hızlı indirme için premium gerektiren herhangi bir upload ve download sitesine (Ör: turbobit, letibit, hotfile) giriyoruz.
Bir dosya indirmek istediğimiz zaman bizden hızlı ya da yavaş seçeneğini sunduğu ekranda eklentiyi çalıştırıyoruz ve bu eklentiden hesabımıza giriş yapıyoruz. Daha sonra bizden bir telefon numarası istiyor. Erişim imkanınızın olduğu herhangi bir telefon numarası giriyorsunuz ve telefona aktivasyon kodu geliyor. Bu aktivasyon kodunu gerekli yere yazıyoruz ve işlem tamamlanıyor.

Artık 7 gün boyunca istediğiniz siteden premium üyeymiş gibi hızlı dosya indirebilirsiniz. Bittiği zaman eğer yeniden yapmak istiyorsanız yeni bir hesap açıp aynı işlemleri tekrar uygulayın. Ama şuna dikkat edin aynı hesap ile birden fazla ücretsiz deneme yapılamaz ve kullanılan bir telefon numarası tekrar kullanılamaz.

Umarım bu yazıyla herkese faydalı olabilmişimdir. Teşekkürleri esirgemeyin.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
aslında bilinen bir site

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bu yöntem çok iyi ama arkadaş kullanacağın tel no'su kalmadı ya :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Telefon numarası sakın vermeyin millet. Bugün ziyaret etmez 3 ay sonra ziyaret eder. Ben kime verdiğimi hatırlamıyorum da şerefsizler hap reklamı atıyorlar. Anladınız siz onu. :devil2: İnternet üstünden şikayet etme falan olsa(belki vardır bilmiyorum) hemen şikayet edeceğim. :D

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
aslında bilinen bir site

Evet, haklısın. İnternette basit bir arama yapıldığında direkt olarak çıkıyor. Ancak konulara download sitelerinden link verildiğinde bakıyorum ki insanlar yavaş indirme hızıyla karşı karşıya kalıyorlar. Yani bilmeyenler hiç de az değil. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefon numarası sakın vermeyin millet. Bugün ziyaret etmez 3 ay sonra ziyaret eder. Ben kime verdiğimi hatırlamıyorum da şerefsizler hap reklamı atıyorlar. Anladınız siz onu. :devil2: İnternet üstünden şikayet etme falan olsa(belki vardır bilmiyorum) hemen şikayet edeceğim. :D

Ben rastlamadım ama bu site legal bir site ve senden sadece 7 günlük deneme için telefon numaranı istiyor. O da kayıtları kontrol altında tutmak için.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu yöntem çok iyi ama arkadaş kullanacağın tel no'su kalmadı ya :D

Dert etme. Çoğu insan aynı durumda :)

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kullanıp da beğenen arkadaşlar söylediklerimi ve sitenin güvenliğini teyit ederlerse sevinirim.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ihbarweb.org'a şikayetini bildirebilirsin.

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Gayet iyi bir site ben bayadır kullanıyorum ve çok memenunum. Hiç bir yavaş indirmede yaşamadım...

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Uzun zamandır kullanıyorum, haftada 220GB sınırı ve torrent indirmede de bu kotaya dahil edilmesi ayrıca, redbunk-fileparadox.in-oteupload gibi birkaç sitenin olmaması dışında dezavantajı yok. Hızlı ve kolay indirebiliyorsunuz, birçok download manager desteği mevcut (proxy dosyası ile). Güvenilir bir site kesinlikle tavsiye ederim.

Ben alternatif olarak alldebrid.com 'u da kullanıyorum. Bazen hız sorunu oluyor ama kota ve torrent sorunu yok, ikisi ile 600-700GB download sorunsuz yapabiliyorum. Alldebrid, premiumize göre daha ekonomik seçenek.

Haftada 220GB download sınırına takılmayacağınızı düşünüyorsanız birinci sırada Premiumize.me, ikinci sırada da alldebrid .geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
"Sorry, but due to massive abuse of our completely Free Trial, it is currently not available for this Country-Code. We apologize for the inconvinience."

Bizimkiler basmış orayı :p

esatceza

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eline saglık kardeş ama premiumize pek kullanan yok ama turbobit-leec felan olsaydı 10 nümere olurdu :)