1,5 Ayda Fen Lisesi Kazanma

Bu konuyu okuyanlar

EmreK_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Merhaba şimdi direk konuya gireyim ben 8.sınıfa gidiyorum şuanki düzeyim ortalama deneme sınavlarında dikkatli olacak şekilde en az 15 taneye yakın yanlış oluyor ben bunu 1,5 ayda nasıl düzeltip daha iyi bir duruma gelip fen lisesini tutturabilirim biliyorum biraz saçma bir giriş yaptım doğaçlama yazdığımdan kusura bakmayın.Ortaokul 8.sınıfa gidiyorum ve ben fen lisesini kazanmak istiyorum ailemde çok istiyor ama bu değişen sistemle önümüz biraz daha zor olacak gibi 8.sınıfa baya hızlı başladım hevesli ilk dönem ortalamam 97.8 gibi benim için mükemmel bir değerde geldi saysalcıyım başta fen - matematikği çok seviyorum bu senede zaten sözelden tek yapıp başarabildiğim şeyde inklılap tarihi o da sıkıntı yok denebilir sıralama şu fen-ingilizce-matematik-inklap tarihi bu sene özellikle ilgimi çeken inklap dersi oldu neyse konudan şaşmadan önerebileceğiniz bir ders çalışma programı var mı biraz evet acil durum gibi çünkü 1,5 ay kadar bi süre kaldı ve bende acele etmeye telaşlanmaya başladım evet şuan son güne bir işi bırakmış gibi oldu ama zararın ne kadar ötesinden dönersek o kadar kar
Pazartesi ve perşembe günleri erken çıkıyorum cumartesi ve pazar günleri dershaneye gittim için sabah geç kalkıp öğlen 1.30 dan akşam saat 19.30 a kadar dershanedeyim cumartesi akşamı gelince kolumu kaldırmaya halim olmuyor ve bundan dolayı fazla derse odaklanıp çalışamıyorum salı günü saat 4.20 de çarşamba ve cuma günü ise saat 6.00 da eve geliyorum buna göre bi ders çalışma programı önerebileceğiniz varmı pazartesi ve perşembe türkçe ağırlıklı salı ve cuma matematik çarşamba ve cuma fen çarşamba ve perşembe ingilizce dersleri olduğu için en fazla bunlara göre hem pekiştirme hem etkili bir ders çalışma yapmak istiyorum sonuç olarak
1,5 ayda fen lisesini nasıl kazanabilirim günde ortalama kaç soru hangi dersten çözebilirim bugün dışarıya deneme almaya çıkacağım deneme çözmeye başlamamı söyledi öğretmenler haftada bir gün pazartesi gibi siz bi zaman söyleyin deneme çözeyim diğer günler test çözmeye ayırayım gibi bir planım var ama sizce bunu nasıl yerleştirebilirim ?
Yardumcı olursanız teşekkür ederim şu 1 hafta içinde çalışma düzeni yapıp 1,5 ayda fen lisesi kazanmak istiyorum lütfen yardımcı olun