0 - 800 TL Aralığında Telefon Önerisi

benyusuf

Üyecik
Arkadaşlar 3 ay içinde telefon almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ? Ağırlıklı olarak kamera , whatsapp , facebook ve youtube kullanacağım biraz da Online Kafa Topu tarzı orta seviyeli oyunlar oynayacağım biraz zorlarsam 1000 TL Bandına Çıkabilirim (KESİN DEĞİL) Cevaplarınız İçin Teşekkürler :)

...Görkem...

Profesör
Arkadaşlar 3 ay içinde telefon almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ? Ağırlıklı olarak kamera , whatsapp , facebook ve youtube kullanacağım biraz da Online Kafa Topu tarzı orta seviyeli oyunlar oynayacağım biraz zorlarsam 1000 TL Bandına Çıkabilirim (KESİN DEĞİL) Cevaplarınız İçin Teşekkürler :)

Merhaba,

Bu fiyat bandinda giris seviyesi urunler mevcut. Acikcasi butcenizi arttirip 1000 tl bandinda orta segment veya ikinci el uat segment bir urun almanizi tavsiye ederim.

1000 tl bandinda onerebilecegim urunler ise su sekilde;
* General Mobile 5 Plus.
* Asus zenfone selfi

1000 tl bandinda ikinci el onerebilcegim ust segment urunler;
* Lg g4
* Sony xperia z3
* Iphone 5s

Uber

Profesör
3 ay uzun bir dönem şuan 100 lira olan telefon 3 ay içerisinde düşü yaşayıp size uygun olabilir bence almanıza yakın daha doğru yönlendirmede bulunabiliriz

OgulcanE

Üyecik
Asus zenfone 2 laser saydıklarının hepsini yapabiliyor. Bence güzelde bi telefon söylediğin fiyat aralığında hemde

Scarneep

Asistan
Oyunla anlaşılmaz bence . Sonuçta bende de xperia u var , kasmadan gta 3 oynuyorum. Dungeon hunter 3 ü bitirdim ama 4 de bir yere kadar gelebildim. :D Zaten gameloft un oyunları biraz daha hızlı diğer yapımcılara göre . Bkz = GLU

gm 5 plus al kardeşim...