0-3500 TL Arası Telefon Önerisi

Thrust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta belirttiğim gibi bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon nedir ? (Samsung dışında)

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Htc 10, sony xz, xaoimi mi5, lg g5, iphone 6s+ 7 var. Var oğlu var. Bi kaç özellik belirtsen.

alacaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kendi adıma söyleyeyim oyun ile işim olmuyor sadece sosyal medya uygulamaları ve hızlı akıcı bir kullanım için Iphone SE kullanıyorum. Fiyat olarak çok iyi o kadar vermene gerek yok tek sıkıntısı ekran boyutu .. ekran büyük istersen Iphone 7 öneririm.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Kendi adıma söyleyeyim oyun ile işim olmuyor sadece sosyal medya uygulamaları ve hızlı akıcı bir kullanım için Iphone SE kullanıyorum. Fiyat olarak çok iyi o kadar vermene gerek yok tek sıkıntısı ekran boyutu .. ekran büyük istersen Iphone 7 öneririm.

6s Plus veya HTC 10.

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738

Oyun çok çok iyi oluyor ama ekran bazıları için küçük. Bana ideal ama standartlara göre küçük

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
6s plus-iphone7-Htc10-Google Pixel-Lg v20

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Ne tip bir kullanıcısınız? Yani telefonla oyunmu oynarsınız,sosyal medyadamı gezersiniz,fotoğraf sizin için önemli mi?Bu sorulara cevap verirseniz daha iyi bir öneride bulunabiliriz.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Kullanım amacınızı belirtmeden öneride bulanamayız. Sağlıklı olmaz. Ben deli gibi apk yüklerim bol bol pcye foto atarım, müzik atarım bişeyler yaparım yerimde duramam dersen android alman lazım. Ben sade severim çok kurcalamam telefonu dersen az daha koyup 7+.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İphone olmaz ise Htc bak.;)

Thrust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni bakabildim. Cihazda yazılımsal olarak pek değişiklik yapmam. Onun dışında fotoğraf çekmeyi, oyun oynamayı ve sosyal medya ile ilgilenen birisiyim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şuan arka kamerada fotoğraf ve video kalitesi olarak en iyi cihazlar S7 ailesi fakat bundan sonr lg v20 HTC 10 geliyor
Sosyal medya tarafında da zaten bu seviyede herhangi bir cihaz seni memnun eder.
Oyun tarafında büyük ve kaliteli bir ekran en olmazlardan olduğu için ben sana LG v20 veya S7/S7 edgeden birini tavsiye ediyorum. iPhone olsun diyorsan 7 plsu altına düşme tek tavsiyem ucuz bir yerlrden bulursan 3500-3600 alabilirsin.

Thrust

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG V20 ile IPhone arasında kaldım. LG V20 ne zaman Türkiye'de satışa sunulacak ?

Fbiugur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Lenovo vibe p1 hem iyi hem ucuz samsung niye dışında ?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Yeni bakabildim. Cihazda yazılımsal olarak pek değişiklik yapmam. Onun dışında fotoğraf çekmeyi, oyun oynamayı ve sosyal medya ile ilgilenen birisiyim.

Merhaba,

Oyun konusunda şuan piyasadaki üst segment bütün cihazlar çok iyi performans sunuyor. Sosyal medya konusunda da bütün üst segment cihazlar sorunsuz bir kullanıö sunuyor. Fotoğraf çekmeyi severim demişsiniz, şuan en iyi arka kamerayı samsung s7 ailesi, en iyi ön kamerayı da htc10 sunuyor. Siz hangi kamera ile foto çekmeyi seviyorsanız onu tercih edin.

Şöyle yapalım;

• Uzun süre stabil kullanım için iphone 7 veya iphone 6s plus 32gb alın,
  • İyi ön kamera ve ses performansı için htc10 alın,
  • İyi ekran ve arka kamera için samsung s7 ailesinden birini alın
Bence bu üst fiyatlarda lg'ye girmeyin hiç. Lg ülkemizde pararlel ithalattan en büyük kaybı yaşayan marka. Bir g4 şuan market fiyatı 1600 tl iken ithalatçı garantili g4'ler 1099 tl'ye bulmak mümkün. Lg alınmaz değil ama ithalatçı garantili daha ucuza almak mümkün. Yani lg'de karar kılarsanız ithalatçı garanili alarak çok kar edersiniz.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
LG gerçekten telefon yapmayı bilmiyor o yüzden V20 falan boş ver şık değil zaten. Samsung istemiyorsun tamam. HTC 10 belki.. iphone 7 veya iphone 7 plus mutlu eder seni. Yani ya htc 10 ya da iphone 7. Ben htc 10 tercih ederdim o da iphone un bazı yazılımsal ve donanımsal kısıtlamalarından ve tasarımını beğenmememden ötürü :)

fatihd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
7 plus alabilirsen baya bir götürür seni. 6 plus kullanıyorum. 2 nesil öncesinin telefonu olmasına rağmen yavaşlık ya da herhangi bir sıkıntı yok. 7 plus uçurur seni.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İlla diyorsan iphoneda iphone
Git 7 plus al
Ha bana kalsa uçarak S7 Edge al

ümit coşkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun ve stabil kullanım için iphone diyen arkadaş htc amiral gemilerinden hiç kullanmamış olabilir mi acaba? ayrıca ön kamerayı geçtim arka kamerada htc 10 s7 edge ile aynı puana sahip ve bence fotoğrafta renkleri daha gerçeğe yakın daha doğal. uzun yıllar samsung kullanmış ve telefonlarıma onlarca rom atmış biri olarak değişiklik amacıyla htc 10 aldım. cihazın tutuş hissi çok güzel ve şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım amatör fotoğrafçılık yapıyorum ve satıyorum bol bol müzik dinleyen fotoğraf çeken birisi htc 10u kesinlikle çok sevecektir ve dün itibariyle android 7.0 almaya başladı cihaz. iphone karşıtı birisi değilim fakat ben yazılımdan çok donanıma önem veriyorum verdiğim paranın da karşılığını fazlasıyla aldığımı düşünüyorum hem type-c girişi olması hem de sd kartın telefonla bütünleştirilebilmesi de geleceğe yönelik büyük artılarından biri bence