HP'den Yeni Mini'ler

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz Şahin-1

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Üreticiler bu işten iyi paralar kazanmış olacak ki nerdeyse her gün yeni bir Netbook modeli çıkıyor. Son ürünler ise HP Mini serisine ait.

HP Netbook serisi olan Mini ailesini üç yeni model ile genişletiyor. Bu yeni modeller Mini 1101, 110 XP ve 110Mi. Bu yeni Netbookâ��lar 10,1 inç LED ekrana sahip. Mini 110 XP modeli 1 GB bellek ve 160 GB sabit disk yada 32 GB SSD ile birlikte geliyor.
hp-mini-1101243488822.jpg
Mini 110 Mi modelinde Linux işletim sistemi mevcut. 2 GB belleği bulunun ürünün 250 GB sabit diski bulunuyor. Ürünlerin üzerinde Intel Atom N270 ve N280 işlemcileri kullanılmış. 3 veya 6 hücreli pil seçeneği ile satılan ürünlerin Haziran ayının üçüncü haftası piyasaya çıkması bekleniyor.
hp-mini-110%2021243488836.jpg
Ürünlerin fiyatları ise oldukça makul seviyelerde. Windows Vista işletim sistemine sahip olacak Mini 1101 Amerika da 329 dolardan satışa çıkacak. Mini 110 XP 329 dolar ve Mini 110 Mi 279 dolardan alıcı bulacak.

:: Netbook'��ları nasıl bilirsiniz?

Yazan: Yavuz Şahin
SDN - http://shiftdelete.net

tolgacakiroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Görünüm olarak çok güzeller. Şu tamamen siyah olanı daha çok hoşuma gidiyor. TeknoSA'da gördüm.

Asus Eee PC'nin falan tasarımını hiç sevmiyorum. Netbook'ların çoğu aynı kötü tasarımda. Fakat HP'nin bu serisi hem donanımı hem fiyatı hem de tasarımıyla gerçekten beni alın diyor yani.

MrCakmak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görünüm olarak çok güzeller. Şu tamamen siyah olanı daha çok hoşuma gidiyor. TeknoSA'da gördüm.

Asus Eee PC'nin falan tasarımını hiç sevmiyorum. Netbook'ların çoğu aynı kötü tasarımda. Fakat HP'nin bu serisi hem donanımı hem fiyatı hem de tasarımıyla gerçekten beni alın diyor yani.

Hocam aman diyim,
netbook alacaksan HP den uzak durmani siddetle tavsiye ederim.

Aldiktan 2 ay sonra bir sabah kalkar ve acmaya calisirsin, ama acamassin, cunku anakart gitmistir artik:cursing::cursing::cursing:

Netbook icin tavsiyem kesinlikle "Lenovo S10" 6 Hucreli bataryali olan model....

K4D!R

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows Vista işletim sistemi yerine Windows 7 olsa daha bi güzel olur ama daha cıkmadı:bored: