Soru Kasa mı Laptop mu

Bu konuyu okuyanlar

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
Masaüstü ve dizüstü kullanıcısı 2 farklı kişi. Sizin ihtiyacınız hangisi o önemli. Yoksa aynı bütçede masaüstü her zaman daha iyidir. Performans ve kullanım ömrü olarak.

Süleyman_Yildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Ben size şöyle bi info veriyim. Amd işlemciler'den uzak durun. Verdiğin para'nın değerini karşılamıyor. ben amd kullanıcısıydım. şimdi İntel'e geçme kararı aldım. Zaten en güncel oyun piyasasın'daki internet cafeler'de bile İntel Üst seviye sistemler kullanılıyor. Eğer dilersen bütçen neyse ben sana yardımcı olurum. Sistem toplamakta bak yeni bi ekran kartı çıktı amd nin ekran kartı 7600 diye. o ekran kartı 4070 Ti ile aynı güçte çalışıyor. onunla birlikte yeni bi sistem kurabiliriz size. eğer dilerseniz ?

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
764
Ben size şöyle bi info veriyim. Amd işlemciler'den uzak durun. Verdiğin para'nın değerini karşılamıyor. ben amd kullanıcısıydım. şimdi İntel'e geçme kararı aldım. Zaten en güncel oyun piyasasın'daki internet cafeler'de bile İntel Üst seviye sistemler kullanılıyor. Eğer dilersen bütçen neyse ben sana yardımcı olurum. Sistem toplamakta bak yeni bi ekran kartı çıktı amd nin ekran kartı 7600 diye. o ekran kartı 4070 Ti ile aynı güçte çalışıyor. onunla birlikte yeni bi sistem kurabiliriz size. eğer dilerseniz ?

Amd nasıl değeri vermiyormuş fanboyluğun luzümü yok

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

Millet boşuna mı Ryzen 5 5600 alıp duruyor? Alıyorlarsa bir nedeni var da alıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üniversiteye gitmiyorsanız, PC evde olacaksa masaüstü. RTX 4050 laptop 8.9 TFLOPS civarı iken, RTX 3060 11-12 TFLOPS civarı güce sahip.

Minik Ejderya

"Bugün de ölmedik ama yaşadık mı o da belli değil"
Reaksiyon puanı
5
Millet boşuna mı Ryzen 5 5600 alıp duruyor? Alıyorlarsa bir nedeni var da alıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üniversiteye gitmiyorsanız, PC evde olacaksa masaüstü. RTX 4050 laptop 8.9 TFLOPS civarı iken, RTX 3060 11-12 TFLOPS civarı güce sahip.
Üniye daha 4 senem var şuan masaüstü alıp ünide ayrı olarak laptop mu alıyım yoksa direk laptop mu alayım

ATO-01

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
Cevap aslında çok basit, sık seyahat eden biri iseniz laptop ama çok evden çıkmayan biri iseniz masaüstü