Rehber Fallout 76 Türkçe yama ( %100 ) + Güncel [Manuel Çeviri]

Bu konuyu okuyanlar

xantos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
⏰ 440 Saatlik bir çeviri aşamasından sonra kullanılabilir olan türkçe yamamı sizler ile paylaşmak istedim %99.9,5 Oranında tamamlanmıştır.
Dikkat : 2 Sürüm Türkçe Çeviri mevcuttur.

1. Sürüm : SeventySix - Localization (PC-PS) : Klavye veya DualShock4 / DualSense Kontroller ile oynayanlar için.
2. Sürüm : SeventySix - Localization (PC-XBOX) : Klavye veya XBOX Kontroller ile oynayanlar için.

Not :
Sadece Klavye/Mause Kullanıyorsanız sizin için fark etmez birini indirip kullanabilirsiniz !

Extralar : Kullanıcılar için özel incelikler yanlışlık ile atom mağazasından item alma koruması, veya her sekme (itemler,çöpler...) gibi ayrı ayrı katagori ağırlığını görmek, Donatılan ve Favori itemleri yanlışlık ile parçalama veya satma koruması, Çoklu item alım-satım'ında klavyeden sayı girebilme.

Neden çeviri dışı kısımlar var ? Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere özel isimler durumu yani siz bir silah arıyorsunuz size dedilerki "Napalmer veya Flamer" kullanman lazım
Ben bunları türkçe çevirirsem bulamassın
Çevirmediğim kısımlar bunla alakalı ama özel olmayan kısımları çevrildi
(Kask,Zırh,Sağ kol,Sol bacak gibi gibi)
Gerisi %100 Türkçe

Fz1Bcab.png

İndirme Linki:

FALLOUT 76 TÜRKÇE YAMA LiNK
VirüsTotal-Sonuçları
Yükleme Talimatı:

Adım > 1
Steam\steamapps\common\Fallout76\Data > SeventySix - Localization.ba2 - Yedekleyin.

Adım > 2
Size verdiğim dosyayı rardan çıkartın, [SeventySix - Localization.ba2] Steam\steamapps\common\Fallout76\Data Klasörüne atın ve değişikliği onaylayın.

Artık Oyun Türkçe. İYİ OYUNLAR.

*GÜNCEL*

Son düzenleme:

EnisDilek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Emeğine sağlık dostum. Gamepass uyumlu mu acaba?

BabaMerhaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Dsotum eline sağlık, gerçekten bir süredir gayet memnun bir şekilde kullanıyordum ancak son güncellemeyle birlikte birçok item -silah, kalkan gibi- isimleri "LOOKUP FAİLED!" şeklinde görünüyor. Bir çözüm yolu bulunabilir mi acaba?

xantos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Dsotum eline sağlık, gerçekten bir süredir gayet memnun bir şekilde kullanıyordum ancak son güncellemeyle birlikte birçok item -silah, kalkan gibi- isimleri "LOOKUP FAİLED!" şeklinde görünüyor. Bir çözüm yolu bulunabilir mi acaba?
Yama Son güncellemeye uyumlu hale getirilmiştir. (19.04.2023) İndirmeniz yeterli.
Güncellemelerden sonra yama link tıklayıp version kontrol edin sürekli güncelliyorum.

Son düzenleme:

xantos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yama geliştirilmiştir. (01.05.2023) İndirmeniz yeterli.
Güncellemelerden sonra veya arada sırada yama link tıklayıp version kontrol edin sürekli güncelliyorum.

xantos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yama geliştirilmiştir. (05.12.2023) İndirmeniz yeterli.
Güncellemelerden sonra veya arada sırada yama link tıklayıp version kontrol edin sürekli güncelliyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba PS5 e yükleyebilir miyim
Yok hocam PS için geçerli değil sadece bilgisayar.

xantos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14