Anket Siz kiminle tanışmak isterdiniz?

Siz kiminle tanışmak isterdiniz?

• Mustafa Kemal Atatürk

Kullanılan: 15 57.7%
  • Ahmet Kaya

Kullanılan: 2 7.7%
  • Adile Naşit

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kemal Sunal

Kullanılan: 1 3.8%
  • Münir Özkul

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer (Yorumlarda belirtin!)

Kullanılan: 10 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    26

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Siz kiminle tanışmaktan isterdiniz? Ben en çok Mustafa Kemal Atatürk ve Ahmet Kaya sonra Adile Naşit, Kemal Sunal ve Münir Özkul ile tanışmak isterdim. ?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Mustafa Kemal Atatürk çünkü kendimi güçsüz ve umutsuz hissettiğimde onun sözleri beni toparlamaya yetiyor

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,495
Mustafa Kemal Atatürk'ü annem ve babamla tanıştırmak isterdim. Ben onu savunmaktan bıktım biraz paşam kendini savunsun. :D

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Siz kiminle tanışmaktan isterdiniz? Ben en çok Mustafa Kemal Atatürk ve Ahmet Kaya sonra Adile Naşit, Kemal Sunal ve Münir Özkul ile tanışmak isterdim. ?
Hz Zulkarneyn,Hz Hızır, Oguz Kagan, Fatih Sultan Mehmet olabilir. Hz Zulkarneyn iki zamanın sahibi anlamına geliyor ve Allah ona büyük güçler veriyor. Uzayda seyehat yapabildiği düşünülüyor ve yecuc mecuc e set çekiyor. Hz Hızır in ise boyutlar arasında yetkisi olduğu düşünülüyor. Oguz Kagan da olağanüstü özelliklere sahip ve Zulkarneyn olabilir diye düşünülüyor. Tanışmak isteriz evet ama onlarla tanışmak konuşmak için layık mıyız ? Ben şuan ki halimle çıksam Zulkarneynin karşısına uzayla ilgili önemli ne sorabilirim? Hızır as a boyutlarla ilgili nasıl sorular sorabilirim ? Fatih Sultan Mehmetle modelleme matematik sanat konuşabilir miyim ? Oguz Kagan ile sefere çıkabilir miyim ? Tanışmak evet isterim ama onların yolundan gitmeyi daha çok isterim. Zulkarneyn gibi özel yeteneklerim olmasada Allah bana akıl verdi ve ben bunu elimden geldiğince kullanmalı gelismeliyim. Yani böyle fazla mı konuştum acaba :D

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,351
ATATÜRK ile tanışmayı çok isterdim..

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Atam'a sormak isterdim 100 yil onceden bu gunleri nasil gormus, ne dusunmus diye.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384
Atatürk ankette olmamış çünkü seçenek bırakmamışsın bize :rolleyes:. Atatürk'ü saymazsak Tolstoy ile tanışmak isterdim.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
2. Abdülhamid Han, Atatürk, İsmet İnönü, Kazım Karabekir, Recep Tayyip Erdoğan. Sormak istediğim çok soru var. Keşke imkan olsa.

İlk önceliğim ise Hz. Muhammed (sav) ve Fatih Sultan Mehmet.