Soru Merve taşkın hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775
images.jpeg

:D

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,565
Şahsi fikrim: Kendini cinsel araç olarak kullanması aşağılık bir durum. Ve anladığım kadarıyla bayağı popüler biri. Üzücü.

Sözü ehline verirsek:
"Arsızlığa cesaret zinaya aşk dediler,
Bir neslin ahlakını işte böyle yediler."

Necip Fazıl Kısakürek

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ne yaptığı ve nasıl bir olduğu haricinde açık giyindiği için yargılanması haksızlık. Onun haricinde kim olduğu beni ilgilendirmiyor açıkçası.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Müstehcen davasına resmen sütyen ile gidip beraat eden kişi kendisi.

Bende ilk defe mahkeme haberinde gördüm kendisini. Ne vasfı vardır ne özelliği vardır bilmiyorum. İnsanlar neden takip eder kendisini bilemiyorum. Ama hareketleri hoş değil :(

Şırf mahkeme ile dalga geçmesinden ceza alsa üzülmezdim. ( Öyle uçuk kaçık cezalar değil tabii 1-2 gün nezarette kalmak gibi. ) Üstüne çıkınca tekrar üstsüz foto paylaşıp nispet yapmış...

Son düzenleme:

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Hani bir olay olmuştu. Lut kavmi miydi neydi?..

İşte Allah hem burada, hem de hesap gününde bunlara hesabını daima soracaktır. Biz biz olalım. Bunları boşverelim.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Vallaha ifşa falan birşeyler döndü ekşi sözlükte ama net bilmiyorum bende ama hayırlı işler yapmadığı kesin
He anladım. Eğer kendi isteyerek yaptıysa kendisine saygısı yok eğer haberi yoksa da kötü olmuş.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
He anladım. Eğer kendi isteyerek yaptıysa kendisine saygısı yok eğer haberi yoksa da kötü olmuş.

Onlyfans hesabı var oradan çıplaklığını parayla satıyor muhtemelen eskort işleri vs. de olabilir emin değilim. Ancak yargılandığı suç saçma zaten orası ayrı.

KİM MİN JAE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Onlyfans hesabı var oradan çıplaklığını parayla satıyor muhtemelen eskort işleri vs. de olabilir emin değilim. Ancak yargılandığı suç saçma zaten orası ayrı.
Ücretsiz ama ben bankadan ceza alırım falan diye almadım sonuçta kullandığım kart Vakıfbank ve devlete bağlı fakat şöyle birşeyde var ben yinede almazdım ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Bişey mi kaçırmışım? Resim ekleyin bari bakayım meraklandım heeee

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ücretsiz ama ben bankadan ceza alırım falan diye almadım sonuçta kullandığım kart Vakıfbank ve devlete bağlı fakat şöyle birşeyde var ben yinede almazdım ?

Onlyfans'da ücretsiz satış var mı ki? Bildiğim kadarıyla parayla abonelik sistemi oluyor genelde. Hatta şu kadar kazanıyorum falan diyorlardı.

KİM MİN JAE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar, Merve'nin hayatını merak edenler journey 120 youtube kanalına bakabilir
Kendisi OF fenomeni ve neden yargılanıyor diye soracak olursanız geçen senelerde Amsterdam s**s müzesinde hikâye paylaşıyor devlette peşine düşüyor hatta söylemesine göre Türkiye'de otelde kalırken jandarmalar tarafından zorla karakola götürülüp sorguya alınmış
Bana göre bir hikayeden dolayı yargılanması çok saçma ama OF paylaşımları yapması doğru değil bence ama kendi kariyeri buna karışmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ücretsiz ve "onlyfans" öylemi? "only" ve "fans" yani nasıl ücretsiz olsun?
Hocam paylaşmak serbestte link verim veya siz onlyfans Merve taşkın yazıp siteye girin ücretsiz diyor

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Onlyfans'da ücretsiz satış var mı ki? Bildiğim kadarıyla parayla abonelik sistemi oluyor genelde. Hatta şu kadar kazanıyorum falan diyorlardı.
Onlyfans`ta güzel paralar dönüyorsa bende üye olayım. Forumca bana para yollarsınız artık ???
Ama görecekleriniz için ben sorumlu değilim ?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
@_Zaur_ olayları anlatıyorum niye gülüyorsun :D?