Haber Apple iPhone güncel fiyatlar!!

Bu konuyu okuyanlar

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
14 plus elime aldım inceledim cidden güzel telefon ama boyutu düz modele kıyasla ağır geliyor 1-2 hafta alışma süresi gerekiyor
Boyut ilk başta büyük geliyor ama daha sonra pilin çok iyi gittiğini görünce internette gezmenin çok rahat olduğunu görünce bir de eğer oyun oynuyorsan tabi eğlenceli geliyor

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Boyut ilk başta büyük geliyor ama daha sonra pilin çok iyi gittiğini görünce internette gezmenin çok rahat olduğunu görünce bir de eğer oyun oynuyorsan tabi eğlenceli geliyor
oyun oynayan biri değilim sosyal medya ve spotify aktif olarak kullanıyorum ve IOS daha rahat kullanıyorum şuanda mumla arıyorum desem yeridir

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,088
Bize göre zengin kalıyorsun. 13 Pro Maxten 14 Pro maxe geçmişsiniz hocam :D @phanmetal ve benim gibi insanlara zenginlik olarak geliyor zira ben bir telefona 42k veremem :D
42k m olsa Bilgisayar + İyi Monitör alır üstüne 3D yazıcı alıp kendimi geliştirirdim bilgisayar + monitör işi halloldu ama 3d yazıcı daha alamadım :D Telefonla neler yapıyorsunuz sorması ayıp değilse.

Bende merak ettim, İPhone 13 Pro Max kullanmadım ki. iPhone 12 den İPhone 14 Pro Max ve İPhone 14 Plus modelleri ne geçiş yaptığımı söylemiştim. Özel Sektör Yönetici Asistanıyım. Ciddi mail ve telefon trafiğimiz var maalesef bu yüzden kullandığım cihazların Pro olması gerekiyor. Ve firmanın internet sayfasının düzeninden sorumluyum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Para israfı, zengin adamlarda bile iphone 14 varmıdır acaba? ?

Para israfına su şekilde cevap verelim, gerçekten ihtiyacı olan biri alırsa israf değil ama gösteriş icin alanlar israf etmiş oluyorlar. Zengin adamlar kullanmayacakta biz mi kullanacağız?

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende merak ettim, İPhone 13 Pro Max kullanmadım ki. iPhone 12 den İPhone 14 Pro Max ve İPhone 14 Plus modelleri ne geçiş yaptığımı söylemiştim. Özel Sektör Yönetici Asistanıyım. Ciddi mail ve telefon trafiğimiz var maalesef bu yüzden kullandığım cihazların Pro olması gerekiyor. Ve firmanın internet sayfasının düzeninden sorumluyum.

Para israfına su şekilde cevap verelim, gerçekten ihtiyacı olan biri alırsa israf değil ama gösteriş icin alanlar israf etmiş oluyorlar. Zengin adamlar kullanmayacakta biz mi kullanacağız?
Hocam sen mesleğin gereği İPhone kullanmak zorundasın benim sana lafım yok ama sırf arkadaş ortamında hava atmak için İPhone alanlara çok kızıyorum yav kullandığı telefonun özelliklerini bilmiyor yemin ediyorum para yanlış kişilerin elinde hayır bir de benim anlamadığım İPhone hava atılacak bir telefon değil ki yani bu telefon neden TR'de bu kadar abartılıyor anlamıyorum hele ki elinde İPhone olan birine zengin muamelesi yapılması çok saçma geliyor. Bizim milletimiz gösteriş yapmayı çok sever. En çok güldüğüm şey ise İPhone alınca statü atlıyormuşuz bak sen ?????

Peki hocam dar gelirli biri İPhone alırsa israf etmiş mi oluyor yani asgari ücretle çalışan biri üzerinden örnek veriyorum

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Hocam sen mesleğin gereği İPhone kullanmak zorundasın benim sana lafım yok ama sırf arkadaş ortamında hava atmak için İPhone alanlara çok kızıyorum yav kullandığı telefonun özelliklerini bilmiyor yemin ediyorum para yanlış kişilerin elinde hayır bir de benim anlamadığım İPhone hava atılacak bir telefon değil ki yani bu telefon neden TR'de bu kadar abartılıyor anlamıyorum hele ki elinde İPhone olan birine zengin muamelesi yapılması çok saçma geliyor. Bizim milletimiz gösteriş yapmayı çok sever. En çok güldüğüm şey ise İPhone alınca statü atlıyormuşuz bak sen ?????

Peki hocam dar gelirli biri İPhone alırsa israf etmiş mi oluyor yani asgari ücretle çalışan biri üzerinden örnek veriyorum

Gösteriş İslamın Allahın emrettiği birşey o yüzden !(!)!!

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150

bu tam olarak doğru değil iPhone 14 pro ve pro Max cihazları tüm dünyada fiyat olarak en yüksek cihazlar sadece avrupa pazarında zfold4 1800 euro dolayında onunda zaten satışı çok kötü ondan sonra en yüksek cihaz 1500-1400 euro bandında 14 pro Max ve inanılmaz satış adetleri var s22 ultra 1100 euro dolaylarına düz 14 modelleri bandına satılıyor. Apple cihazları tüm dünyadaki en premium cihazlardır. satın almak bize göre daha rahat olsa bile hala amerikan pazarında şuan 14 pro ve pro Max haricinde düz modeller hatta se modelleri bile çatır çatır satıyor fiyatından dolayı

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
bu tam olarak doğru değil iPhone 14 pro ve pro Max cihazları tüm dünyada fiyat olarak en yüksek cihazlar sadece avrupa pazarında zfold4 1800 euro dolayında onunda zaten satışı çok kötü ondan sonra en yüksek cihaz 1500-1400 euro bandında 14 pro Max ve inanılmaz satış adetleri var s22 ultra 1100 euro dolaylarına düz 14 modelleri bandına satılıyor.
Z Fold 4'ün satışlarına çok kötü demeniz zaten başlı başında uydurduğunuz anlamına geliyor. S22 Ultra 1100 Euro, o fiyata da iPhone 14 var demişsiniz ama hangi ülke olduğunu belirtmemişsiniz. Zira ABD'de de iPhone 14 700 küsür dolar düz S22 128 GB 849 dolar. S22 Ultra 128 GB modelide 1200 dolarken iPhone 13 Pro Max modeli 1049 dolar. :D

• Beğen
Reactions: Rei

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
bu tam olarak doğru değil iPhone 14 pro ve pro Max cihazları tüm dünyada fiyat olarak en yüksek cihazlar sadece avrupa pazarında zfold4 1800 euro dolayında onunda zaten satışı çok kötü ondan sonra en yüksek cihaz 1500-1400 euro bandında 14 pro Max ve inanılmaz satış adetleri var s22 ultra 1100 euro dolaylarına düz 14 modelleri bandına satılıyor. Apple cihazları tüm dünyadaki en premium cihazlardır. satın almak bize göre daha rahat olsa bile hala amerikan pazarında şuan 14 pro ve pro Max haricinde düz modeller hatta se modelleri bile çatır çatır satıyor fiyatından dolayı
yav hocam z fold'u niye karıştırıyorsun İPhone Pro serisi 1 hafta çalışıp alabilmek varken biz 5-6 ay çalışıyoruz yazık günah yemin ediyorum

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,346
yav hocam z fold'u niye karıştırıyorsun İPhone Pro serisi 1 hafta çalışıp alabilmek varken biz 5-6 ay çalışıyoruz yazık günah yemin ediyorum
Arkadaş yazarken ciddi değildir diye tahmin ediyorum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Arkadaş yazarken ciddi değildir diye tahmin ediyorum.
yav banane Z fold'tan Samsung alacak olsam giderim S22+ alırım benim katlanır telefon ile ne işim olur en iyisi İPhone alıp yoluma bakarım güncelleme derdim olmaz satıp üstüne para koyup rahat bir şekilde model yükseltirim stabil bir şekilde kullanırım

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,088

Sorunuza şu şekilde cevap vereceğim, İsraf etmiş olmaz benim şahsi fikrim.
Bu dünya ya bir kez geliyoruz, Almışken en iyisini kullanmak herkesin hakkı diye düşünüyorum.
İphone alanların zengin olduğunu düşünüp öyle davrananlara bende anlam veremiyorum, İşim gereği kullanıyorum. İş ile alakalı olmasaydı eğer benim ihtiyaçlarımı karşılayabilecek bir cihaz tercih ederdim.
İphone 12'yi çok seviyordum onunla devam ederdim, Güncelleme desteği bitene kadar mesela.
İphone den başka cihaz kullanmak istemiyorum aslında :)

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Benim için telefonun alo demesi, internete rahat girmesi ve interneti hem USB, hem Wifi ile paylaştırması önemlidir. Onun dışında her işi bilgisayardan telefona göre 1000 kat daha iyi yapıyorum.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,088
Siz zenginsiniz o zaman.

Zengin değilim, Uzun zamandır para biriktiriyordum sadece :)

Siz zenginsiniz o zaman.

İphone alınca zengin mi oluyoruz yani lütfen kafa yapınızı değiştirin, Uzun zamandır para biriktiriyorum.
Bu cihazlardan önce iphone 12 kullanıyordum, 10.699 TL ye almıştım hatta kaç yıldır para biriktirdiğim hakkında bir fikrinizin olduğunu sanmıyorum. Zengin değilim sadece almak istediğim şeyler olduğunda paramı doğru şekilde biriktirebiliyor ve gereksiz harcamalardan kaçınıyorum. Bunun sonucunda Amiral sınıfı cihazlar kullanabiliyorum. Size de öneririm.

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sorunuza şu şekilde cevap vereceğim, İsraf etmiş olmaz benim şahsi fikrim.
Bu dünya ya bir kez geliyoruz, Almışken en iyisini kullanmak herkesin hakkı diye düşünüyorum.
İphone alanların zengin olduğunu düşünüp öyle davrananlara bende anlam veremiyorum, İşim gereği kullanıyorum. İş ile alakalı olmasaydı eğer benim ihtiyaçlarımı karşılayabilecek bir cihaz tercih ederdim.
İphone 12'yi çok seviyordum onunla devam ederdim, Güncelleme desteği bitene kadar mesela.
İphone den başka cihaz kullanmak istemiyorum aslında :)
Bende sizinle aynı fikirdeyim hocam her şeyin en iyisini en kalitelisini kullanmayı en doğal hakkım olarak görüyorum ve bunu lüks gören insanlarla polemiğe girmiyorum cünkü buna değmezler ben 4-5 ay birikim yapıp İPhone 14 alırım kimse de bana hesap soramaz hesap soran olursa sanane der geçerim sanki parasını sen verdin hayırdır demez misin hocam ?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,088
Bende sizinle aynı fikirdeyim hocam her şeyin en iyisini en kalitelisini kullanmayı en doğal hakkım olarak görüyorum ve bunu lüks gören insanlarla polemiğe girmiyorum cünkü buna değmezler ben 4-5 ay birikim yapıp İPhone 14 alırım kimse de bana hesap soramaz hesap soran olursa sanane der geçerim sanki parasını sen verdin hayırdır demez misin hocam ?

Katılıyorum, Aldım kullanıyorum ve oldukça mutluyum ki önemli olan da bu.
Hesap vermek zorunda değiliz elbette ki kendi paramızla alıyoruz sonuç itibariyle.
Sadece şu algı olayı moralimi bozuyor, Para biriktirdim aldım kullanıyorum bitti. Zengin fillan da değilim, Doğru şekilde birikim ve harcama yaparsan herşey daha mantıklı ilerliyor. Önemli olan doğru şekilde yürütebilmek, Bu yüzden bana mantıklı gelmediğinde insanlara gereksiz heyecan aramayın diyorum...

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Zengin değilim, Uzun zamandır para biriktiriyordum sadece :)

İphone alınca zengin mi oluyoruz yani lütfen kafa yapınızı değiştirin, Uzun zamandır para biriktiriyorum.
Bu cihazlardan önce iphone 12 kullanıyordum, 10.699 TL ye almıştım hatta kaç yıldır para biriktirdiğim hakkında bir fikrinizin olduğunu sanmıyorum. Zengin değilim sadece almak istediğim şeyler olduğunda paramı doğru şekilde biriktirebiliyor ve gereksiz harcamalardan kaçınıyorum. Bunun sonucunda Amiral sınıfı cihazlar kullanabiliyorum. Size de öneririm.
İphone almak zenginlik olmayabilir ama ülkemizde öyle. Çok büyük paralardan bahsediyoruz(ülkemiz için). Bizim gibi insanlar için sizin durumunuz çok iyi bir durum :D

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,088
İphone almak zenginlik olmayabilir ama ülkemizde öyle. Çok büyük paralardan bahsediyoruz(ülkemiz için). Bizim gibi insanlar için sizin durumunuz çok iyi bir durum :D

Abarttığınız olay şu gidipte Bugatti almıyoruz hani, Diyorum ki uzun zamandır birikim yapıyorum! Doğru harcama olayını yapabilirsek ihtiyacımız olmayan şeyleri almazsak hani sorun kalmaz bence. İnsanlar paralarını gerçekten ihtiyacı olan şeylere harcasalardı eğer benim de yaptığım gibi yaparlardı bence.

Son düzenleme:

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
PRO ve Pro Max'in mi var?
Bende 14pro ve 14pro max var kardeşim ikisinide Türkiyeden aldım biri iş hattı biri şahsi cihazım arkadaşın dediği gibi 80-100 milyarlık mala zengin sayılıyosak Vah yazık hale bırak millet hasetinden çatlasın asla ulaşamayacakları şeylere mındar desin. Gün sonunda En çok konuşulan sen ol
Abarttığınız olay şu gidipte Bugatti almıyoruz hani, Diyorum ki uzun zamandır birikim yapıyorum! Doğru harcama olayını yapabilirsek ihtiyacımız olmayan şeyleri almazsak hani sorun kalmaz bence. İnsanlar paralarını gerçekten ihtiyacı olan şeylere harcasalardı eğer benim de yaptığım gibi yaparlardı bence.

Ekli dosyalar

• 2DFD5308-7E8B-4434-B934-8901B9DB7868.jpeg
    2DFD5308-7E8B-4434-B934-8901B9DB7868.jpeg
    78.2 KB · Görüntüleme: 26

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,088
Son düzenleme: