Öneri SDN Forum için öneri

Bu konuyu okuyanlar

Hanvip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar bir önerim var saçma gibi gözüksede mantıklı olduğunu düşünüyorum SDN alanında bilgili forumdan seçtiği kişileri işe alsa çok iyi olur Her alanda bilgili kişiler yazılım için ayrı donanım için ayrı bilgili kişiler çok işinize yarar forumdaki bazı cevaplar yanlış ve tam anlamıyla doğru olmayan cevaplar var. Siber Güvenlik Ve Yazılım alanında biri olarak ben olsam böyle bilgili kişileri alır ve forum için içerik ve kaos üretir forum popülerleşir. Cevap vermiş olduğum kişiler arasında içinde korku olan ve cevap bekleyen kişiler var doğru bilgi ulaştırmak en önemli şeydir. Virüs bulaşmış mı diye düşünen birisi var ise doğru cevap önemlidir yanlış bir öneri riske atabilir.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Dediğin doğru ama ben paradan bahsetmedim gönüllü olarak yapacak kişiler olduğuna eminim veya düşük maaşlı çalışacak kişiler.
Gönüllü zannetmiyorum o bilgideki insanlar gider para karşılığı çalışır.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Bilgisayarımda virüs varmı diye sorana Kaspersky ile tam tarama yap denir. :)

Hanvip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ağzınla virüs tutsan yaranamazsın. :D
Zamanında gönderilmiş olan konularım hakkında gönderme yaptığını düşünüyorum herhangi bir sorun yok bunda fakat konuyu açan ben değildim :D hesabım bir başkasındaydı

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Zamanında gönderilmiş olan konularım hakkında gönderme yaptığını düşünüyorum herhangi bir sorun yok bunda fakat konuyu açan ben değildim :D hesabım bir başkasındaydı
Hayır alakası yok espri yaptım sadece.