Soru RunDLL

Bu konuyu okuyanlar

dndbrdz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar, Ekte gönderdiğim "RunDLL" hatasını nasıl çözebilirim ?
Ekran Alıntısı.JPG

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Bu hatayı nerede alıyorsunuz ve tahminen ne işlem yaptıktan sonra çıkmaya başladı?

Ayrıca komut satırı (CMD) veya powershell üzerinde bu komutları sırayla girmeyi deneyebilirsiniz, bu işlem Windows sistem dosyalarının doğruluğunu denetler ve bir hata varsa düzeltir:
Bash:
sfc /scannow
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

dndbrdz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu hatayı nerede alıyorsunuz ve tahminen ne işlem yaptıktan sonra çıkmaya başladı?

Ayrıca komut satırı (CMD) veya powershell üzerinde bu komutları sırayla girmeyi deneyebilirsiniz, bu işlem Windows sistem dosyalarının doğruluğunu denetler ve bir hata varsa düzeltir:
Bash:
sfc /scannow
Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
Bilgisayarı açtığımda birden bu hata mesajını verdi. 10-15 dk arasında sürekli aynı uyarıyı veriyor :( uzun zamandır sadece makale okumak için kullanıyorum bilgisayarı, herhangi bir program yüklü değil. Sadece USB cihazı ile Pdf uzantılı dosya aktardım. Ondan kaynaklı olabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

mv2m_Seqvqcap.dll dosyasını bul ve uygulamanın olduğu dizine ekle.
Bulamıyorum

Son düzenleme:

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
İşletim sisteminiz nedir?

Önceki mesajımda verdiğim komutları girmeyi denediniz mi, ayrıca bu işlem boyunca internet bağlantısı olmalı?

dndbrdz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İşletim sisteminiz nedir?

Önceki mesajımda verdiğim komutları girmeyi denediniz mi, ayrıca bu işlem boyunca internet bağlantısı olmalı?
Windows 10
evet komutları girdim internet bağlantısı varken sonraki aşamada ne yapmam gerek ?

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Windows 10
evet komutları girdim internet bağlantısı varken sonraki aşamada ne yapmam gerek ?
Bilgisayar açıldığında başlangıçta kendi kendine hata çıkıyor demiştiniz ve hata mesajında bu hatanın intel ile ilgili olduğunu anlıyoruz, bu durumda komutlar sonrası düzelme olmadıysa görev yöneticisinin (Ctrl+Sol Shift+Esc) başlangıç sekmesinden intel ile ilgili her şeyi sağ tıklayıp devre dışı bırakarak bilgisayarı yeniden başlatır mısınız, bu işlem başlangıçta ve sonrasında sürekli hata veren intel ile ilgili programı devre dışı bırakacaktır?
Ekran görüntüsü 2023-01-27 005439.png
Ekran görüntüsü 2023-01-27 005522.png

Eğer yine düzelmezse ve başka çözüm bulamazsanız son çare olarak Windows 10 ayarlarından kişisel dosyaları koruyarak sıfırlama yapmayı veya maalesef tertemiz bir format atmayı deneyebilirsiniz (Eğer daha önce satın aldıysanız format öncesinde lisans anahtarınıza ulaşabildiğinizden emin olun, satın almadıysanız veya Windows legal bir yoldan etkinleştirilmediyse endişe etmenize lüzum yoktur.), sorun çözüldüyse mesajımı beğenmekten çekinmeyin, iyi forumlar :)

Son düzenleme: