Öneri 2500 TL Hoparlör Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Anakart: MSI Tomahawk Z790 DDR5 Wi-Fi(Realtek ALC4080 7.1)
Arkadaşlar film izlerken ve hikayeli oyunlar oynamak için kullanacağım çok yer kaplamayan kaliteli bir hoparlör almak istiyorum 2 çeşit buldum bu tarzda öneri yaparsanız sevinirim Razer uyumlu mu anakartımla Razer setim var alabilirim?

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Sizin tercihiniz ancak kafa üstü kulaklık sanki sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum, sizin düşünceleriniz nedir?

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba.
Sizin tercihiniz ancak kafa üstü kulaklık sanki sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum, sizin düşünceleriniz nedir?
Blackshark v2 kulaklığım mevcut hocam oyun oynatken kullanıuorum ancak uzun süreli hikaye oyunlarda veya film izlerken çokta konforlu olmuyo kulaklık o yüzden hoparlör lazım 2.0 olmasını istiyprum çok yerim yok çünkü

Sdnmoduçöp

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Anakart: MSI Tomahawk Z790 DDR5 Wi-Fi(Realtek ALC4080 7.1)
Arkadaşlar film izlerken ve hikayeli oyunlar oynamak için kullanacağım çok yer kaplamayan kaliteli bir hoparlör almak istiyorum 2 çeşit buldum bu tarzda öneri yaparsanız sevinirim Razer uyumlu mu anakartımla Razer setim var alabilirim?

Bende Logitech z313 var mükemmel bence.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Monster Bukra iyidir kullanıyorum 200 lirayken almıştım :D kaç lira olmuş öyle

Sdnmoduçöp

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Ev için o kadar uçmaya gerek yok 1k - 1.5k arası kaliteli ürünler bulabilirsin. Dediğim gibi 25 watt o z313 yüzde 20-30 da ses seviyesi fazlasıyla yetiyor.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Bilgisiyar hoparlörleri tarafında Logitech'in bir çok ürününü kullanmış biri olarak tavsiyem Z333 almanız olacaktır.

Logitech'in THX setifikalı ürünlerini kullanmış biri olarak Z333 modeli 3000TL ve altı fiyatla satılan hoparlörle arasında en pürüzsüz ses ve en dolu bas sunan modeldir. Aktif olarak Z213 modelini kullanıyorum ve ev koşullarında sesini max. yarım düzeye getirebiliyorum. Bas'ı ev tipi bir ürün için ideal fakat yüksek seslerde sesin kalitesi düşüyor. Aynı durum güncellenmiş Z333 için söz konusu değil.

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bilgisiyar hoparlörleri tarafında Logitech'in bir çok ürününü kullanmış biri olarak tavsiyem Z333 almanız olacaktır.

Logitech'in THX setifikalı ürünlerini kullanmış biri olarak Z333 modeli 3000TL ve altı fiyatla satılan hoparlörle arasında en pürüzsüz ses ve en dolu bas sunan modeldir. Aktif olarak Z213 modelini kullanıyorum ve ev koşullarında sesini max. yarım düzeye getirebiliyorum. Bas'ı ev tipi bir ürün için ideal fakat yüksek seslerde sesin kalitesi düşüyor. Aynı durum güncellenmiş Z333 için söz konusu değil.
Hocam bu bile fazla zaten bana odam küçük zaten bangır bangır müzik dinlemicem kulaklığım var sadece gece film izlerken oyun oynarken temiz ses versin yeter fazlada alanım yok 2.0 arıyorum o yüzden

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Hocam bu bile fazla zaten bana odam küçük zaten bangır bangır müzik dinlemicem kulaklığım var sadece gece film izlerken oyun oynarken temiz ses versin yeter fazlada alanım yok 2.0 arıyorum o yüzden

Fiyatının üstünde 2.0 üründür hocam. Edifier uzun yıllardır ses üzerine ürün geliştiren firmadır.

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Sıradışı bir öneri hocam bi bakıyım istediğim gibi bir hoparlöre benziyor ebatları uygun olursa alabilirim biraz beni aşar gibi ama biraz fazla özellikli :)

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Sıradışı bir öneri hocam bi bakıyım istediğim gibi bir hoparlöre benziyor ebatları uygun olursa alabilirim biraz beni aşar gibi ama biraz fazla özellikli :)
Hocam bunu akıp stüdyo açmıyorlar genelde. En temiz sesi bu arkadaş veriyor. Tabii ki piyasa da benzer ürünler var fakat Türkiye için en iyisi bu cihaz olarak düşünüyorum.

Sawgent54

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Hocam bunu akıp stüdyo açmıyorlar genelde. En temiz sesi bu arkadaş veriyor. Tabii ki piyasa da benzer ürünler var fakat Türkiye için en iyisi bu cihaz olarak düşünüyorum.
Teşekkür ederim hocam hoşumada gitti açıkçası büyük ihtimal alıcam baya bi araştırdımda bundan iyi öneri bulamadım şimdilik