Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Son düzenleyen moderatör:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
1674414798684.png

Hayatımda böyle uydurmasyon sistem gereksinimi görmedim. ? CarX Drift Racing oyununa ait.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Dostlar evet biz Müslümanlar olarak bütün kitaplara saygı duymak zorundayız. İncil olsun Tevrat/Zebur olsun saygı duymak bizim sorumluluğumuz. Yukarıda İncil'i yakalım diyenler olmuş Kur'an'a nasıl değer veriyorsak Allah'ın gönderdiği diğer kitaplara da değer vermemiz lazım. İncil'i yakmak bizim şerefimize ve dinimize yakışmaz. Paludan denen "adama"(!) gelince, kendi ülkesi (Danimarka)'da yerel halk tarafından istenmiyor. Bu adamın İsveç vatandaşlığı da var. Orada İsveç NATO'ya alınmadığı için Türkiye'ye ve 2 milyar Müslüman'a karşı çok büyük bir çirkinlik yaptı. Reddit'te banlı olmasam tehdit mesajları yazacaktım. Bu arada bu şahsı öldürmek dinimizde günah değil. Cihat etmiş oluruz ve sevap kazanmış oluruz. İsveç yönetimi de desteklemeye devam ederse, bizim bir milli sözümüz var:

-- Bir gece ansızın Stockholm'e gelebiliriz.

Paludan'ı da elektrikli testereyle 5 parçaya ayırıp beynini çıkarıp tuvalete atıp üstüne etmek lazım. Diğer vücudunun bölümlerini de köpeklere yem diye atarız.

[Bu mesaj, mesaj sahibi tarafından forum kurallarına uygun biçimde düzenlenmiştir!]
Burada gerçekten aşırı ağır küfürler yazmıştım. ?

Paludan denen "adam" da hak ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eee peki her mesajın altına bunu neden yazıyon ki :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy:

İşlemcilerin yerleri karışmış aga :D Sistem önerisi yazan adama uyku molası vermiyorlar
Abi bir de senin gerçek ismini bir türlü öğrenemedim ne yalan söyleyelim. ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Burada gerçekten aşırı ağır küfürler yazmıştım. ?

Paludan denen y**ş*k da hak ediyor.

Abi bir de senin gerçek ismini bir türlü öğrenemedim ne yalan söyleyelim. ?
Benim adım Pikachuuuu

pika pika pika pikaaaaaaaa

redworld123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
o kadar mutsuzluk cektım kı su aralar yaşadığım mutluluk bana sürekli korku yaşatıyor hayır biticek aldanma alışma diye

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,884
o kadar mutsuzluk cektım kı su aralar yaşadığım mutluluk bana sürekli korku yaşatıyor hayır biticek aldanma alışma diye
Her mutsuzluğun bir sonu varsa her mutluluğun da bir sonu vardır. Önemli olan mutlu olman gereken zamanda mutlu olabilmek. Hayatı kaçırmayın, akışına bırakın.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,555
Her mutsuzluğun bir sonu varsa her mutluluğun da bir sonu vardır. Önemli olan mutlu olman gereken zamanda mutlu olabilmek. Hayatı kaçırmayın, akışına bırakın.
“Gülmek için mutlu olmayı beklemeyin, belki de gülmeden ölürsünüz.” Victor Hugo

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
SDN forumun şuanki durumu. 0 : 44 dakikasında Zaur sahneye giriyor :tearsofjoy:

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
IMG_20230123_100000.jpg

Adana'dan herkese günaydın. Bilgisayarıma Windows Server 2022 kuruyorum.

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Geçmişteki bazı kişileri özlüyorum...

zorrt

Dünya'nın NPC'si
Reaksiyon puanı
153
Birkaç sene önce bir tane rüya görmüştüm kim olduğu hakkında fikrim olmayan insanlar ve bazı film karakterleri falan birşeyden dünyayı kurtarmaya çalışıyorlardı. 1 sezon film gibi bir şeydi. Hermione Ron'u bir olaydan kurtarmıştı tam birbirlerini öpeceklerken annem uyandırmıştı. O rüyanın devamını hala göremedim ama çok içimde kaldı acil lazım :(

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,884
Birkaç sene önce bir tane rüya görmüştüm kim olduğu hakkında fikrim olmayan insanlar ve bazı film karakterleri falan birşeyden dünyayı kurtarmaya çalışıyorlardı. 1 sezon film gibi bir şeydi. Hermione Ron'u bir olaydan kurtarmıştı tam birbirlerini öpeceklerken annem uyandırmıştı. O rüyanın devamını hala göremedim ama çok içimde kaldı acil lazım :(
Son filmi izle. :D

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Bende uzun zaman önce öyle rüya gördüm. Kız bildiğin taşa baksa taş çatlar o kadar güzel.
Diyip gülüp eğleniyordum.

Rüyada seçenek olsa dünyadan kop ve burada kal hiç düşünmeden seçenek butonunu spamlerdim ?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
@AMC.

Konuyu bilmeyenler için:

Amc e ile başlamıyor ki? Ben kendisini zaten zamanında yoksaymıştım.