Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ağa bi şey beleş ise mutlak onun bir kötü yanı, bir hilesi, cartu curtu vardır :D

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Teşekkür ederim. Daha denemedim ama en kısa sürede indireceğim.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
ihtiyaci olan kisiler kampanyadan faydalanabilirler! Lisans anahtari hala etkinlestirme yapiyor. Güncelleme yaparsaniz lisans devre disi kalacaktir bilginize!

berkaydgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hala çalışıyor bugün indirdim baya işime yaradı teşekkürler :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Konuda yer alan indirme linklerini kullanarak programı indirip yüklemek önemli, aksi durumda lisans kodu geçerli olmaz.

Kurulum dili English (İngilizce) olsa da programın Türkçe dil desteği vardır. :)

allavsoft.JPG

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Allavsoft Video Downloader Converter License Key Giveaway 2023

Allavsoft Lisans Kodu Bilgileri:
10000+ bilgisayarda etkinleştirme yapabilir.
Etkinleştirme Süresi: 12 Ocak 2023'ten 16 Şubat 2023'e kadar Allavsoft Ömür Boyu Lisans Anahtarı.

Product name: Allavsoft Video Downloader Converter for Windows / Mac
Website: allavsoft.com
License type: Lifetime License
Platform: Windows / Mac
Allavsoft license key code 2023
Allavsoft Video Downloader Converter for Windows:
DC66-CA1C-E311-FC73-E9CE-9C3C-E8C6-1A10
Allavsoft Video Downloader Converter for Mac: DF80-FBB2-9661-B67C-3219-EBF2-1904-7BF8
Source: Allavsoft Video Downloader Converter Discount Coupon & Giveaway

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
+
Yeni sürümler için ücretsiz güncelleme yoktur. Giveaway sitesindeki indirme linkinden ürünü indirirseniz etkinleştirmede sıkıntı yaşamazsınız.
Kod:
Windows
https://dl.comss.org/download/allavsoft.exe
macOS
https://dl.comss.org/download/allavsoft-mac.dmg

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
+
Yeni sürümler için ücretsiz güncelleme yoktur. Giveaway sitesindeki indirme linkinden ürünü indirirseniz etkinleştirmede sıkıntı yaşamazsınız.
Kod:
Windows
https://dl.comss.org/download/allavsoft.exe
macOS
https://dl.comss.org/download/allavsoft-mac.dmg

Giveaway siteside mi varmis :) Yazilim firmasi bu lisanslari bana email ile göndermisler, bende burada paylastim :) Suan son sürümü nerden indirdiginizin önemi yok, sorunsuz etkinlestirme yapiyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Merhaba. Bu konudaki 39 ve 40 numaralı mesajlara istinaden cevap yazıyorum.
Giveaway siteside mi varmis :) Yazilim firmasi bu lisanslari bana email ile göndermisler, bende burada paylastim :) Suan son sürümü nerden indirdiginizin önemi yok, sorunsuz etkinlestirme yapiyor.
Windows için olan ürün kodunun Google aramasında İlk sırada şu site çıkıyordu.
Uygulama indirme linki sitedeki konuda verilmiş ve kurulumdan sonra uygulamanın güncelleştirilmemesi gerektiği yazılmış. Bu bağlamda etkinleştirmede sorun yaşanmaması adına uygulama bağlantılarını paylaştım. Yazılım firması aynı kodları farklı sitelere vermiş olabilir ya da comss.ru vb siteler tek bir kaynaktan almış olabilir. Orasını bilmiyorum. comss.ru alıntı kaynağa göndermede bulunabildiği ancak bu konusundaki içerikte paylaşmadığı için Giveaway sitesi olarak bir tanımlama yaptım.
Etkinleştirmede sürüm önemli değilse sorun yok.
Bu kadar uzun uzadıya bir açıklama yapma gereği duyacağımı bilseydim yukarıdaki mesajı muhtemelen yazmazdım. :)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Merhaba. Bu konudaki 39 ve 40 numaralı mesajlara istinaden cevap yazıyorum.

Windows için olan ürün kodunun Google aramasında İlk sırada şu site çıkıyordu.
Uygulama indirme linki sitedeki konuda verilmiş ve kurulumdan sonra uygulamanın güncelleştirilmemesi gerektiği yazılmış. Bu bağlamda etkinleştirmede sorun yaşanmaması adına uygulama bağlantılarını paylaştım. Yazılım firması aynı kodları farklı sitelere vermiş olabilir ya da comss.ru vb siteler tek bir kaynaktan almış olabilir. Orasını bilmiyorum. comss.ru alıntı kaynağa göndermede bulunabildiği ancak bu konusundaki içerikte paylaşmadığı için Giveaway sitesi olarak bir tanımlama yaptım.
Etkinleştirmede sürüm önemli değilse sorun yok.
Bu kadar uzun uzadıya bir açıklama yapma gereği duyacağımı bilseydim yukarıdaki mesajı muhtemelen yazmazdım. :)

Hocam, sizin konulara katkinizdan ve desteginizden gercekten cok memmunum ve size cok tesekkür ederim :) Lütfen konulara desteginizi ve yorumunuzu esirgemeyin :) Acikcasi, siz konuya yorum yazana kadar ben comss vs gibi sitelerde ayni lisanslarin paylasildigini bilmiyordum. Sizin yorumunuzdan sonra rakiplerin sitesine baktim, yazilim firmasi havuzda bulunan tüm ortak calisma yaptigi sitelere email ile ayni lisansi göndermis. Bizim icin önemli olan tek sey, insanlarin faydalanmasi ve burada bir kisi bile bu firsattan yararlandiysa bizim icin yeterlidir.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Hocam, sizin konulara katkinizdan ve desteginizden gercekten cok memmunum ve size cok tesekkür ederim :) Lütfen konulara desteginizi ve yorumunuzu esirgemeyin :) Acikcasi, siz konuya yorum yazana kadar ben comss vs gibi sitelerde ayni lisanslarin paylasildigini bilmiyordum. Sizin yorumunuzdan sonra rakiplerin sitesine baktim, yazilim firmasi havuzda bulunan tüm ortak calisma yaptigi sitelere email ile ayni lisansi göndermis. Bizim icin önemli olan tek sey, insanlarin faydalanmasi ve burada bir kisi bile bu firsattan yararlandiysa bizim icin yeterlidir.
Kırılmış programlarla, korsan yazılımlarla cihaz güvenliğini riske atmak yerine bu ve bunun gibi konularda yazılım kampanyalarına destek olmak, paylaşmak, kullan(dırt)mak her kullanıcının iyiliğinedir ve bu gibi konular benim gözümde çok kıymetlidir.