Kendi kendine sesi kısıyor

Bu konuyu okuyanlar

semih_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazım Mi 11 Lite ve alalı daha bir sene oldu. Fakat dün, yani 4 aralıktan beri sürekli sesi otomatik olarak kısıyor. Tuşta da hiçbir sıkıntı yok, olmamasının kanıtı ise "ses & titreşim" bölümünden medya veya alarm, zil sesi kısımından sesi yükseltiyorum anında geri kısıyor. Aşırı tilt etti Allah aşkına şunu çözebilenler söyleyebilir mi?

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Cihazın sesi otomatik kıstığı anda ses açma veya ses kısma tuşuna sonuna kadar basılı tut o zaman ses otomatik kısmayı kapatacak.

Eğer bunları yaptığında tekrardan oluyorsa Ayarlar> Ses yardimcisi > Birden fazla medya sesi ayarı > Kapat --- Bu ayarı denemeni öneriyorum.

Eğer bunlardan hiç biri olmadıysa ses yüksekliğini otomatik arttırma düşürme özelliğini kapatabilirsin.

semih_1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazın sesi otomatik kıstığı anda ses açma veya ses kısma tuşuna sonuna kadar basılı tut o zaman ses otomatik kısmayı kapatacak.

Eğer bunları yaptığında tekrardan oluyorsa Ayarlar> Ses yardimcisi > Birden fazla medya sesi ayarı > Kapat --- Bu ayarı denemeni öneriyorum.

Eğer bunlardan hiç biri olmadıysa ses yüksekliğini otomatik arttırma düşürme özelliğini kapatabilirsin.
Hocam dediklerinizi yaptım fakat bir işe yaramadı. Şuan yazarken bile yandan çıkıp duruyor :D Birden fazla medya sesi ayarı zaten kapalı imiş.

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Yandan çıktığında ses kısma tuşuna basılı tuttun mu veya bas çek bas çek yaptın mı