Soru Hepsiburada'da üzerinde 'yurt dışından' yazan ürünler geliyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

Seda Alkan

Öğrenci
Emektar
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar selamlar nasılsınız? Uzun zamandır yoktum geri döndüm buralara? Aklımda uzun zamandır bir soru vardı sizler gibi bilirkişilere danışmak istedim. Hepsiburada'da gezerken çok güzel ürünler görüyorum. Ürün görsellerinin alt kısmında mavi kutucukta ' yurt dışından' yazıyor. Hiç sipariş vermedim. Aranızda sipariş veren var mı? Varsa geliyor mu bu ürünler. Tereddüt içindeyim açıkcası çünkü bir yerde bazı ürünlerin gelmediğini duydum ama nerden duydum onu da hatırlamıyorum ?

Bu konu hakkında olumlu ve ya olumsuz deneyim yaşayanlar bizi de bilgilendirebilir mi?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,966
Arkadaşlar selamlar nasılsınız? Uzun zamandır yoktum geri döndüm buralara? Aklımda uzun zamandır bir soru vardı sizler gibi bilirkişilere danışmak istedim. Hepsiburada'da gezerken çok güzel ürünler görüyorum. Ürün görsellerinin alt kısmında mavi kutucukta ' yurt dışından' yazıyor. Hiç sipariş vermedim. Aranızda sipariş veren var mı? Varsa geliyor mu bu ürünler. Tereddüt içindeyim açıkcası çünkü bir yerde bazı ürünlerin gelmediğini duydum ama nerden duydum onu da hatırlamıyorum ?

Bu konu hakkında olumlu ve ya olumsuz deneyim yaşayanlar bizi de bilgilendirebilir mi?
Hiç Hepsiburada üzerinden yurtdışından bir ürün almadım ama şunu diyebilirim. Hepsiburada, NASDAQ borsasında işlem gören bir şirket. Yani diyeceğim, NASDAQ'a girebildiğine göre, dolandırıcılık gibi şeylerin yaşanacağını zannetmiyorum.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958

5 sene önce Xiaomi marka kulaklık ve 4 sene öncesinde AirPods kılıfı almıştım. Teslimat süresi 4 haftaları bulmuştu. Her iki ürünle ilgili gümrükle vs. bir sorun yaşamamıştım ama Xiaomi kulaklık bozuk gelmişti elime.

Abrek Mashadov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
satıcı puanı yüksek kişilerden alınırsa sorun olmuyor. ben defalarca alışveriş yaptım hepsi geldi. ama genede dikkat etmekte fayda var