Öneri 5000-5500₺ Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Sierrasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba. Bir kaç kez yazmıştım. Tekrar soruyorum. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.
Telefon alacağım.
Doğru düzgün telefondan anlayan bir uzman yok. Öneriyorlar. Bakıyorum, bir başkası cihaza kötü alma diyor, diğeri başka bir şey diyor. Seçeceğim telefondan korkar oldum.
Allah aşkına, gerçekten dosdoğru bir şekilde yardımcı olun.
5000-5500 TL civarında, ram'i sonradan sıkıntı çıkaramayacak, bataryası sağlam olan, işlemcisi de iyi olan bir akıllı telefon önerir misiniz?

Anneme alacağım. Kadıncağızın doğum günü geldi çattı. Hala bir tane cihaz alamadım. O kadar çok bunaldım ki. Düzgün bir şey alayım da, kurtulayım artık.
Rica ederim yardımcı olun.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Takipteyim. Düzgün bir cihaz yok. Samsung m13 şu an ufukta görünen. :( Sony den geçiş yapmak üzüyor.

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Bakıyorum, bir başkası cihaza kötü alma diyor, diğeri başka bir şey diyor.
Kardeş, boşver. Marka bağımlılığından dolayı böyle diyorlar. Bir marka patlıyor, o marka çok satılınca iyi oluyor. Aldanma onlara. Bende Vestel Venus Z20 kullanıyorum 3 yıldır. İlk başlarda çok tereddüt ettim kötüleyen çok olmuştu Venus'ü, ama iyi ki de almışım. Dönemin en ucuz telefonuydu 1000tl'ye almıştım, dengi telefonlar Çin markaları dahil en ucuz 1800tl idi.
Özellikle alacağın ürün yerli marka ise kötüleyen daha çok oluyor. Aldanma millete.

Benim önerim şunlar; Öneri - Annenin Kullanabileceği Telefon Önerisi

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Galaxy A13 önermiştim, bataryası sağlam içerisindeki işlemci çok güç tüketen bir işlemci değil. Bir günü çıkartırsın ve uzun vade de giriş seviyesi telefonlar arasında en uzun ömürlüsü diyebilirim.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Galaxy A13 önermiştim, bataryası sağlam içerisindeki işlemci çok güç tüketen bir işlemci değil. Bir günü çıkartırsın ve uzun vade de giriş seviyesi telefonlar arasında en uzun ömürlüsü diyebilirim.
Şikayetleri canımı sıktı ya:/ Ekran yansıtma yokmuş. Çok önemli mi hayır ancak video oynatma sorunu yaşayan birkaç kişiyi gördüm. Kronik sorunlar can sıkıcı:( m13 te benzeri ama ne fark var pek anlamadım

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Şikayetleri canımı sıktı ya:/ Ekran yansıtma yokmuş. Çok önemli mi hayır ancak video oynatma sorunu yaşayan birkaç kişiyi gördüm. Kronik sorunlar can sıkıcı:( m13 te benzeri ama ne fark var pek anlamadım
Ne gibi bir kronik sorunu var? Giriş seviyesi telefonlarda en çok satan cihaz A13 oldu, herhangi bir kronik sorunun olduğunu düşünmüyorum.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ne gibi bir kronik sorunu var? Giriş seviyesi telefonlarda en çok satan cihaz A13 oldu, herhangi bir kronik sorunun olduğunu düşünmüyorum.
Kronik mi bilmiyorum ama birkaç kişi aynı şeyi yazınca şüphelendim. Uygulamalarda video oynatma sorunu var yazmışlar. Belki yazılımsal anlık bir şeydir. Sizce alınır mı? M13 mü a13 mü alınır?

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Kronik mi bilmiyorum ama birkaç kişi aynı şeyi yazınca şüphelendim. Uygulamalarda video oynatma sorunu var yazmışlar. Belki yazılımsal anlık bir şeydir. Sizce alınır mı? M13 mü a13 mü alınır?
Aralarında herhangi bir fark yok yine de A13 öneririm.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Merhaba. Bir kaç kez yazmıştım. Tekrar soruyorum. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.
Telefon alacağım.
Doğru düzgün telefondan anlayan bir uzman yok. Öneriyorlar. Bakıyorum, bir başkası cihaza kötü alma diyor, diğeri başka bir şey diyor. Seçeceğim telefondan korkar oldum.
Allah aşkına, gerçekten dosdoğru bir şekilde yardımcı olun.
5000-5500 TL civarında, ram'i sonradan sıkıntı çıkaramayacak, bataryası sağlam olan, işlemcisi de iyi olan bir akıllı telefon önerir misiniz?

Anneme alacağım. Kadıncağızın doğum günü geldi çattı. Hala bir tane cihaz alamadım. O kadar çok bunaldım ki. Düzgün bir şey alayım da, kurtulayım artık.
Rica ederim yardımcı olun.
İkinci el iphone 8+Deji batarya almanı tavsiye ederim.

Sierrasan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İkinci el iphone 8+Deji batarya almanı tavsiye ederim.
Hocam iPhone kullanamaz. Android kullanıcısı. Onu hayatta beceremez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağolun teşekkür ederim. Hocam @epsilon06 arkadaşın dediğinden ben de biraz şüphelendim yorumları görünce.
Xiaomi redmi note 10 s 64gb düşündüm bunun üzerine. Ama markaya da pek güvenemedim.
Kararsızlığımdan hala bir cihaz alamadım

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Hocam iPhone kullanamaz. Android kullanıcısı. Onu hayatta beceremez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağolun teşekkür ederim. Hocam @epsilon06 arkadaşın dediğinden ben de biraz şüphelendim yorumları görünce.
Xiaomi redmi note 10 s 64gb düşündüm bunun üzerine. Ama markaya da pek güvenemedim.
Kararsızlığımdan hala bir cihaz alamadım
markada sorun yok bir iki ufak bug belki çıkar onun dışında kaliteli

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91