Yardım İnstagram hesabım açık ama giriş yapamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

nacizane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba

İphone 11 cihazımda instagram hesabım açık İphone 14 Pro ya geçiş yaptım instagramı indirdim giriş yapmak istediğimde böyle bir hesap yok hatası alıyorum.
Kullanıcı adı, mail veya telefon numarasını doğru girmeme rağmen böyle bir uyarı veriyor, abimin hesabına girmeye çalıştım yine aynısını diyor. Abimin hesabı kendi telefonunda benim insta hesabım eski telefonumda açık yani hesaplar kapalı değil şifremi unuttum yapınca mail adresi vs. girince yine hata veriyor bu sorunu nasıl çözeriz bir bilgisi olan varmı?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-11-01 at 17.35.30.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-01 at 17.35.30.jpeg
    26 KB · Görüntüleme: 40

nacizane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
[ÇÖZÜLDÜ]

İnstagramın kendisinden kaynaklı bir sorun eski telefonumu sıfırladım yeni telefonumda tekrar giriş yapmayı denedim bu sefer giriş yaptı ancak bunun eski telefonu sıfırlamamla ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü pc den girmeye çalıştığımda da giremiyordum yani sorun instagram kaynaklı giriş yapabildim en sonunda.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
[ÇÖZÜLDÜ]

İnstagramın kendisinden kaynaklı bir sorun eski telefonumu sıfırladım yeni telefonumda tekrar giriş yapmayı denedim bu sefer giriş yaptı ancak bunun eski telefonu sıfırlamamla ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü pc den girmeye çalıştığımda da giremiyordum yani sorun instagram kaynaklı giriş yapabildim en sonunda.
internettele ilgili olabilir cünkü ben iş yerinde giremiyorum ama evdeki saglayıcı baska bir şirket onunkinden giriyorum