Soru Sene başında telefon fiyatları düşecekti ne oldu o iş?

Bu konuyu okuyanlar

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903

Bu saatten sonra hiç bir şeyin fiyatı düşmez. Yönetim değişirse alım gücümüzün iyileştirilmesi gerekiyor, şu an reisimiz anca asgari ücrete zam getirsin. Yakında arap ülkelerine döneceğiz.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Erdoğan demişti talimat verecem düşecek diye.

9400₺ aldığım s21 fe 13.000₺ aştı
Cumhurbaşkanının La fontain den masallar anlatmaya bayıldığını bilmiyor musun? Kaç sefer Enflasyon düşecek dedi.Düştü mü? Televizyonda gördüğüm anda direk kapatıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu saatten sonra hiç bir şeyin fiyatı düşmez. Yönetim değişirse alım gücümüzün iyileştirilmesi gerekiyor, şu an reisimiz anca asgari ücrete zam getirsin. Yakında arap ülkelerine döneceğiz.
Asgari ücrete zamda çözüm değil.Enflasyon düşmediği sürece istediği kadar zam yapsın bir anlamı yok.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Asgari ücrete zamda çözüm değil.Enflasyon düşmediği sürece istediği kadar zam yapsın bir anlamı yok.
Evet hocam bende onu söylüyorum, eğer çözümü maaşa zam olarak getireceklerse ülke arap ülkesine döner. Asgari ücretin 2.000 TL iPhone 14 Pro Max gibi bir cihazında 4.800 TL olması lazım en kötü.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Her zamanki gibi malum kişinin saçma yalanları. Hep haber kanalları da bunların yalanlarını yalanlarla destekliyorlar. Enflasyon düşecek her şeyin fiyatı düşecek diyorlar. Belli ki başka hayali bir dünyada yaşıyorlar. Tek olan insanların alım gücünün düşmesi. Öyle bir düştü ki yok ettiler resmen.

speedev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Türkiye'de hiçbir şeyin fiyatı düşmez. Yüksek ihtimalle yükselmekle birlikte, düşük ihtimalle sabit kalır. İnanmayın şöyle şeylere :)

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Welcome to Turkey Hell

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Evet hocam bende onu söylüyorum, eğer çözümü maaşa zam olarak getireceklerse ülke arap ülkesine döner. Asgari ücretin 2.000 TL iPhone 14 Pro Max gibi bir cihazında 4.800 TL olması lazım en kötü.
ben 4800'e bile razıyım 30-40 bin cidden korkunç rakamlar

Cumhurbaşkanının La fontain den masallar anlatmaya bayıldığını bilmiyor musun? Kaç sefer Enflasyon düşecek dedi.Düştü mü? Televizyonda gördüğüm anda direk kapatıyorum.

hocam seneye ötv kalkacak fiyatlar da ne kadar düşme olur ?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
ben 4800'e bile razıyım 30-40 bin cidden korkunç rakamlar

hocam seneye ötv kalkacak fiyatlar da ne kadar düşme olur ?
O konuda net bir yorum yapamam.

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
125
Hiçbir zaman düşmeyecek. Ya da iktidar değişmesi ile bile bir sonuca varacağımızı sanmıyorum. Çok daha kötü günler göreceğiz. Ekonomi olarak yerimizde sayıyoruz. Fiyatlar yüksek, daha da yükselecek.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Hiçbir zaman düşmeyecek. Ya da iktidar değişmesi ile bile bir sonuca varacağımızı sanmıyorum. Çok daha kötü günler göreceğiz. Ekonomi olarak yerimizde sayıyoruz. Fiyatlar yüksek, daha da yükselecek.
İktidar değişmezse o zaman çok daha kötü günler göreceğiz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
20 yıldır iktidardalar en ufak bir katkısı olmadı halka ayrıca bize hayatı zindan ettiler artık yeter defolup gitsinler ben neden insan gibi yaşayamıyorum ben neden bir telefona 30-40 bin vermek zorundayım normal olan şeyler neden bana lüks görülüyor (spor yapmak, sağlıklı beslenmek, tatile gitmek vb.)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Eğer başarılı birileri yönetirse ülkeyi her şey değişmeye başlayabilir. Hayatımız daha iyi olabilir. Biraz daha sabretmek lazım diyorum ama sabır 0 bile değil. Eksilerde sabrım. Birisine patlayacağım sinirden bu ekonomik sıkıntılar yüzünden. Oyunlar bile lüks olacak tamamen böyle giderse.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Seçim yaklaşıyor diye bir şeyler yaparlar. Özellikle gençler için vergi indirimi yaparlar bence

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
125
İktidar değişmezse o zaman çok daha kötü günler göreceğiz.
Evet, bu konuda hemfikiriz lakin yine de eski günlerdeki gibi iyi bir ekonomiye sahip olamayacağız.

20 yıldır iktidardalar en ufak bir katkısı olmadı halka ayrıca bize hayatı zindan ettiler artık yeter defolup gitsinler ben neden insan gibi yaşayamıyorum ben neden bir telefona 30-40 bin vermek zorundayım normal olan şeyler neden bana lüks görülüyor (spor yapmak, sağlıklı beslenmek, tatile gitmek vb.)
Kesinlikle, benim de fikirlerim aynı lakin bazı şeylerin Türkiye'de değişeceğini zannetmiyorum.

Seçim yaklaşıyor diye bir şeyler yaparlar. Özellikle gençler için vergi indirimi yaparlar bence
Şimdiden bizim ilçedeki bütün altyapıyı yeniliyorlar.

Niye ki, acaba? :D

Eğer başarılı birileri yönetirse ülkeyi her şey değişmeye başlayabilir. Hayatımız daha iyi olabilir. Biraz daha sabretmek lazım diyorum ama sabır 0 bile değil. Eksilerde sabrım. Birisine patlayacağım sinirden bu ekonomik sıkıntılar yüzünden. Oyunlar bile lüks olacak tamamen böyle giderse.
Umarım düşündüğünüz gibi pespembe olur her şey, ama zannetmiyorum.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Evet, bu konuda hemfikiriz lakin yine de eski günlerdeki gibi iyi bir ekonomiye sahip olamayacağız.

Kesinlikle, benim de fikirlerim aynı lakin bazı şeylerin Türkiye'de değişeceğini zannetmiyorum.

Şimdiden bizim ilçedeki bütün altyapıyı yeniliyorlar.

Niye ki, acaba? :D

Umarım düşündüğünüz gibi pespembe olur her şey, ama zannetmiyorum.

Bu ne acaba?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Ben ekonomi süper demedim ki sadece bu ne diye sordum.
Bizim ülkemizde maddi durumu iyi,Apple ı seven insanlar var.Bu insanların kuyruğa girip alması normal.Bu insanlara bakıp şu anki tabloyu normal gibi lanse etmek doğru değil.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Ülkenin yüzde 60 I fakir,yüzde 20 si orta gelirli,yüzde 20 si zengin.Yüzde 20 ye bakıp ekonomi iyi demek cehalettir.
Ekonomi süper değil bu ülkede hiçbir zamanda olmayacak ama senin yazdığın ülkenin %60 ı fakir demen yanlış.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Ekonomi süper değil bu ülkede hiçbir zamanda olmayacak ama senin yazdığın ülkenin %60 ı fakir demen yanlış.

Şu anda Dolar 18,56.Türk parası yerlerde iken sence söylediğimin yanlış olma ihtimali var mı?

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Şu yaptığın yoruma hiç şaşırmadım.Akkoyun olmak böyle bir şey olsa gerek.????
Bugüne kadar kimsenin koyunu olmadım byk..in i... i çünkü bu ülkede orta gelirlininde maaşları bir o kadar arttı bazı gerçekler i... lere görmek işine gelmediği için böyle konuşman normal. ???

Şu anda Dolar 18,56.Türk parası yerlerde iken sence söylediğimin yanlış olma ihtimali var mı?
Topu topu bu kuyruk ne diye sordum konuyu nerden nereye getirdin ayrıca bu kuyruğa girmeyipte online satın alanlarıda sen araştır bakalim.

Son düzenleme: