Soru Blender ile terk edilmiş evde oda çalışması

Bu konuyu okuyanlar

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
İlk önce aklınıza sağlık sonra, bence o televizyonu oradan kaldırıp yerine eski bir rado koyarsanız daha iyi olur, ayrıca fotograf,a bakınca hemen önümüzde duran o yuvarlak rögar kapağı gibi şeyi, varilleri ve florasan lambayı bağdaştıramadım, ayrıca örümcek ağları çok fazla ve kapının hemen sağındaki duvar çok parlıyor, son ekleme olarak yere bir adet düşmüş sandalye eklerseniz görsel olarak daha iyi olacağını düşünüyorum?
Umarım yapıcı eleştri olarak algılarsınız, başarılarnızın devamını dilerim, iyi çalışmalar.

bigbaboli

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
13
Gayet başarılı bir çalışma olmuş ellerine sağlık

3dbm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhaba.
İlk önce aklınıza sağlık sonra, bence o televizyonu oradan kaldırıp yerine eski bir rado koyarsanız daha iyi olur, ayrıca fotograf,a bakınca hemen önümüzde duran o yuvarlak rögar kapağı gibi şeyi, varilleri ve florasan lambayı bağdaştıramadım, ayrıca örümcek ağları çok fazla ve kapının hemen sağındaki duvar çok parlıyor, son ekleme olarak yere bir adet düşmüş sandalye eklerseniz görsel olarak daha iyi olacağını düşünüyorum?
Umarım yapıcı eleştri olarak algılarsınız, başarılarnızın devamını dilerim, iyi çalışmalar.
Yorumunuz için teşekkürler. Televizyon aslında yoktu onu sonradan birisi yapmamı söyledi bende hızlı bir şekilde yapıp fazla bir oynama yapmadan oraya yerleştirdim :d. Radyo da iyi olabilirdi. O yuvarlak olan kablo aslında gölge düştüğü için öyle görünüyor. Diğer yoruma gelirsek o kapı değil pencere bahsettiğiniz pencerenin yan tarafında ki duvarı nemli gözükmesi için yaptım nem de ışıktan parlıyor o parlama azaltılıp/çoğaltılabilir. Floresan yerine ampul de koyulabilir nedense ben hep Floresan kullanıyorum :d. Örümcek ağlarını eskiliği biraz daha belli etmek için yaptım olabildiğince iyi ayarlamaya çalıştım onların saydamlığı ve ağları azaltılabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet başarılı bir çalışma olmuş ellerine sağlık
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok ğüzel olmuş elinize sağlık
Teşekkür ederim.