Yardım Dışlanıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhabalar ben 8.sınıf öğrencsiymm.ve dışlanıyorum erkeğim öncelille onu söyliyim zaten kızsanız yüzde 10 fln dışlanma ihtimaliniz kendi sınıfımdakilerle analşamıyorum hayattımın başından beri aynıydı diğer sınıftakiler beni istemiyolar kızlarsa bana hiç bakmaz 180 kişilik 8.sınıf kitlesinde kimse benle arkadaş olmak istemiyor bu durumu nasıl aşabilirim tennefüslerde yanlız gezip milleti kankasıyla yada sevgilisyle görmekten sıkıldım allah mutljluklarını daim etsin ama biraz da ben demi mutlu olsam

yenilikci

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
Bir teneffüs arası sizi dışlayanlara son gücünüzle dalın. Tekme tokat dalın. Adım gibi eminim karşılık veremezler. Hiçbir şey olmaz. En kotü müdürden iki fırça yersiniz. Büyüyünce demek istedigimi çok iyi anlayacaksınız ve bana dua edeceksiniz. İyi ki yapmışım diyeceksiniz.

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Bir teneffüs arası sizi dışlayanlara son gücünüzle dalın. Tekme tokat dalın. Adım gibi eminim karşılık veremezler. Hiçbir şey olmaz. En kotü müdürden iki fırça yersiniz. Büyüyünce demek istedigimi çok iyi anlayacaksınız ve bana dua edeceksiniz. İyi ki yapmışım diyeceksiniz.
180 kişiye böyle bişey yapamam hocam dövmek istediklerim var ama kalabalaıklar ahirete bırkatım işi hakkımı helal etmiyorum

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhabalar ben 8.sınıf öğrencsiymm.ve dışlanıyorum erkeğim öncelille onu söyliyim zaten kızsanız yüzde 10 fln dışlanma ihtimaliniz kendi sınıfımdakilerle analşamıyorum hayattımın başından beri aynıydı diğer sınıftakiler beni istemiyolar kızlarsa bana hiç bakmaz 180 kişilik 8.sınıf kitlesinde kimse benle arkadaş olmak istemiyor bu durumu nasıl aşabilirim tennefüslerde yanlız gezip milleti kankasıyla yada sevgilisyle görmekten sıkıldım allah mutljluklarını daim etsin ama biraz da ben demi mutlu olsam
Öncelikle bu sorunun kaynağı genellikle kişilikle alakalı oluyor yada onların ortamına ayak uyduramamaktan oluyor ama uzak kalmak bazen daha iyi arkadaşlarının huyu kötüyse sana önerim kafaniz uyasacak bir arkadaş bul konus. Sonra gerisi gelir.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Derslerine odaklan, notlarını yüksek tut, ilgin olan bir alana yönel. Yeni okulda, yeni bir ortamda arkadaş çevren de olabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsin.