Yardım Telefonum çalındı

Bu konuyu okuyanlar

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Telefonum bugün okulda çalındı edevletten çalıntı ihbarı yaptım ayrıca polisede bildirdim bulmamın başka yolu varmı cihaz:xiaomi redmi note 9s(cihazımı bul kapalı kalmış)

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Telefonum bugün okulda çalındı edevletten çalıntı ihbarı yaptım ayrıca polisede bildirdim bulmamın başka yolu varmı cihaz:xiaomi redmi note 9s(cihazımı bul kapalı kalmış)
telefonunzda gamil yüklüyse hesapınızdan bulabilirsiniz (google link) kapalı olması kötü olmuş ama telefonu parcalara bile ayırmış olabilirler.

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Teşekkürler yapabileceklerini yaptılar zaten arama olsun sözlü olarak uyarma olsun
sizin sınıftaykenmı caldılar telefonu?yoksa bahcedemi bahcede kamera vardır sınıflardada koridorlardaki kameradan tespit edebilirler gecenleri vb istedikten sonra bulurlarki

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
sizin sınıftaykenmı caldılar telefonu?yoksa bahcedemi bahcede kamera vardır sınıflardada koridorlardaki kameradan tespit edebilirler gecenleri vb istedikten sonra bulurlarki
Ben aşağıya yemek yemeye gitmiştim o sırada çalmışlar 2 dakikada çantamdan direk telefonu bulabileceklerini düşünmüyorum yüksek ihtimalle beni izlemişler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uğraşmadılar çok o konuda

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Ben aşağıya yemek yemeye gitmiştim o sırada çalmışlar 2 dakikada çantamdan direk telefonu bulabileceklerini düşünmüyorum yüksek ihtimalle beni izlemişler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uğraşmadılar çok o konuda
Sizin sınıfta çalmışlarsa bu bulanmayacak kadar büyük problem değil aslında kameradan tenefüs esnasında kim girip çıktıysa bakmış olsalar bile yeter Tenefüste bütün sınıfın duracağını zannetmem çünkü

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Sizin sınıfta çalmışlarsa bu bulanmayacak kadar büyük problem değil aslında kameradan tenefüs esnasında kim girip çıktıysa bakmış olsalar bile yeter Tenefüste bütün sınıfın duracağını zannetmem çünkü
Polise şikayet ettim kameralara onlar bakar heralde