Soru Windows 10 Sıfırlamadan sonra Bilgisayarda beyaz ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Cooltont

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 bilgisayar sıfırlama yaptım, tamamen bitti, "bilgisayarınızı kullanıma hazır hale getirmemizi engelleyen bir sorun var" yazısı geldi sonda, internete bağlamamı ve güncelleme yaptığında düzeleceğini söyledi bilgisayar, ama ekran açıldıktan sonra gene önce siyah ekran geldi, sonra beyaz geldi ve kapandı, sizce nasıl çözülebilir?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
Muhtemelen sistem dosyaları bozuktu ve siz gelişmiş seçeneklerden sıfırladınız , şu an düzeltmenin tek yolu USB ile temiz kurulum yapmak.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Windows 10 bilgisayar sıfırlama yaptım, tamamen bitti, "bilgisayarınızı kullanıma hazır hale getirmemizi engelleyen bir sorun var" yazısı geldi sonda, internete bağlamamı ve güncelleme yaptığında düzeleceğini söyledi bilgisayar, ama ekran açıldıktan sonra gene önce siyah ekran geldi, sonra beyaz geldi ve kapandı, sizce nasıl çözülebilir?
Windows bozuk.Sıfırdan kurman lazım.

Cooltont

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muhtemelen sistem dosyaları bozuktu ve siz gelişmiş seçeneklerden sıfırladınız , şu an düzeltmenin tek yolu USB ile temiz kurulum yapmak.
Format atmak için gerekenleri yaptım, Bios ekranını açma yerine geçince Del, F10, F6, F2 gibi tuşlara bassam da Bios ekranı açılması, Bios ekranını nasıl alabilirim acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows bozuk.Sıfırdan kurman lazım.
Format atmak için gerekenleri yaptım, Bios ekranını açma yerine geçince Del, F10, F6, F2 gibi tuşlara bassam da Bios ekranı açılması, Bios ekranını nasıl açabilirim acaba?