Telefon karşılaştırması?

Bu konuyu okuyanlar

kivancx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar yakın bir zamanda ingiltereden bir akrabam aracılığı ile iphone getirmeyi planlıyorum fakat iki model arasında kaldım "0" iphone12 veya "2. El" iphone 13 hangisini almalıyım yardımcı olabilir misiniz

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Merhaba,
Bütçeniz nedir? Belki daha iyi bir model önerebiliriz.

Normal şartlarda tabii ki iPhone 13. 2. el olarak ben nötrüm. Temiz bulunduysa alınsın, İngiltere'de fiyatlar arasında fahiş fark yoktur. iPhone 13 Pro modeli alınırsa iyi olur.

@Applemania

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Merhabalar yakın bir zamanda ingiltereden bir akrabam aracılığı ile iphone getirmeyi planlıyorum fakat iki model arasında kaldım "0" iphone12 veya "2. El" iphone 13 hangisini almalıyım yardımcı olabilir misiniz
2.El iPhone 13. 13'ün aşağı yukarı temiz olmama ihtimali yok.Çoğu cihaz temizdir,alınır.
Bütçe tam nedir?

oguzyanginci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
bütçeniz nedir bütçe ile ilgili bir sorunum yok dersen sıfır iphone 13 al

kivancx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba,
Bütçeniz nedir? Belki daha iyi bir model önerebiliriz.

Normal şartlarda tabii ki iPhone 13. 2. el olarak ben nötrüm. Temiz bulunduysa alınsın, İngiltere'de fiyatlar arasında fahiş fark yoktur. iPhone 13 Pro modeli alınırsa iyi olur.

@Applemania
Hocam açtırma parası 2.7k olmasa ben de pro dan yanayım ancak pasaport işletme olayı bozuyor zaten pro modelini dediğiniz gibi fahiş bi fark olmadan temiz olarak bulabilsem direkt alırım

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Hocam açtırma parası 2.7k olmasa ben de pro dan yanayım ancak pasaport işletme olayı bozuyor zaten pro modelini dediğiniz gibi fahiş bi fark olmadan temiz olarak bulabilsem direkt alırım
Hat akraban üzeri mi?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
iPhone 13.

kivancx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Anladım.iPhone 13 daha iyi tabii ki.
Bir de garanti ile ilgili sıkıntı oluyor mu onu sormak istiyorum bir tanıdığım telefon bozuldu mu burada ücretiyle tekrar garantiyi aktif etmem gerektiğini söyledi doğru mudur

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Bir de garanti ile ilgili sıkıntı oluyor mu onu sormak istiyorum bir tanıdığım telefon bozuldu mu burada ücretiyle tekrar garantiyi aktif etmem gerektiğini söyledi doğru mudur
Garanti olmayacak maalesef.Apple bakmaz yurtdışı cihaza.