Soru Galaxy S21 mi iPhone 11 mi?

Bu konuyu okuyanlar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
S21 iPhone 11 i her konuda tokatladığı için Samsung amiral gemisi satışlarında sinek avlıyor.?? Beğenmediğin iPhone 11 yurtdışında milyonlarca sattı.Kağıt üzerindeki verilere bakarsan Samsung sana daha iyi gelebilir ama iki cihazı kullandığında Apple ın gündelik hayatta daha iyi deneyim sunduğunu görürsün.Ağır fanboy değil gerçekçiyim.Bunları daha önce S7,S9 plus,S20 kullanan ve şu anda Se 2020 kullanan biri olarak yazıyorum.Samsung son dönemlerde kendini en çok rezil eden markadır.S20 ailesini Exynos 990 ile ziyan etmesi,S21 lerde kutu içeriğini boşaltması,Gos denilen illet program yüzünden berbat oyun performansı sunması,hala amiral gemisi cihazlarda batarya olayını çözememesi Samsungun bitik durumda olduğunun kanıtıdır.
Ek olarak one ui ın hala akıcı bir animasyona sahip olmaması ve kamera uygulamasında acayip derecede yavaşlaması, amiral gemisi bir cihaza yakışmayacak bir durum. Ama bu iki sorun One ui 5.0 ile düzeltilecek deniyor umarım doğru çıkar.

brkyldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Vazgeçtim.S21 devam.12 alacak bütçem olmadığı için vazgeçtim.11 performans dışında s21’den kötü gibi duruyor,
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak one ui ın hala akıcı bir animasyona sahip olmaması ve kamera uygulamasında acayip derecede yavaşlaması, amiral gemisi bir cihaza yakışmayacak bir durum. Ama bu iki sorun One ui 5.0 ile düzeltilecek deniyor umarım doğru çıkar.
kamera arayüzünde takılmalar maalesef oluyor yalnız video çekerken lensler arası geçişte kasma yapmıyor.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,467
Birini önerip diğerini gömmek istiyorum, ama yapamam.
Biri 60hz, çöp bataryalı, LCD ekranlı ama "uzun ömürlü" ve iyi video çekiyor.
Diğeri kağıt üzerinde çok daha iyi ve iyi fotoğrsf çekiyor ama GOS yüzünden oyun performansı berbat.

Bir de ben Apple'ın uzun ömürlülüğünün çok büyük bir artı olarak görülmesini yanlış buluyorum. Samsung J7 Prime'ı hala kullanan da var iPhone 6'yı da. iPhone X'i hala çatır çatır kullanan var, aynı şekilde S10'u da. Yani Samsung'un amiral gemisi cihazları da Apple kadar uzun ömürlü.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Birini önerip diğerini gömmek istiyorum, ama yapamam.
Biri 60hz, çöp bataryalı, LCD ekranlı ama "uzun ömürlü" ve iyi video çekiyor.
Diğeri kağıt üzerinde çok daha iyi ve iyi fotoğrsf çekiyor ama GOS yüzünden oyun performansı berbat.
Ya oyun performansı berbat değil hocam , hafif oyunları 120 fps ,pubg (barbi giydirmece) gibi oyunlarıda 60 fps oynatıyor. Bir telefondan daha ne bekliyolar anlamadım 4K 144 FPS' mi oynatsın?

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,467
Ya oyun performansı berbat değil hocam , hafif oyunları 120 fps ,pubg (barbi giydirmece) gibi oyunlarıda 60 fps oynatıyor. Bir telefondan daha ne bekliyolar anlamadım 4K 144 FPS' mi oynatsın?
Hocam GOS yüzünden gücünü tam olarak kullanamıyor ve stabil kalamıyor. Ki bu telefonun neredeyse tek eksisi. One UI 5.0 (?) da cillop gibi zaten. Gel de elmacılara anlat.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

S22U testlerde PubG Mobile'yi 45 FPS üstü oynatamıyordu?

@kayn orta ayarlarda Genishn İmpact 48 FPS+Drop?

11.00'dan başla.

Son düzenleme:

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Daha yeni 6s’ten s21’e geçtim fakat ios sevdiğimden 11 düşünmeye başladım.S21 çok güzel ama apple kadar kararlı değil maalesef.Babamın telefonu bozulduğu için S21’i ona vermeyi düşünüyorum.Sizce mantıklı olur mu?
bence biraz daha para ekleyip iphone 12 almanızı tavsiye ederim

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Gerçektende sdn insanina laf anlatımıyor. Uygulama açıma hızı, arayüz optimizasyonu, vb. konularda cihaz iphone 12 ile kapışıyor adam hala oyun testini atıyor??. Oyun performansıda gayet iyi.
Ekranı o kadar iyi ki 120 hz sonuna kadar hissettiriyor optimizaysonu çöp oyunda bile, 60 fps altına inmiyor.Xiaomi gibi fırında olmuyo her ne olursa olsun cihaz 32-33 derecelerde.

Şu videoyuda izle istersen öyle leş oyunlarda 50 fps üstü almıyor demekle olmuyor.
@Applemania batarya performansından dolayı 120 hz den 60 hz e çekenlerin olduğunu söylemiştin, cihaz o kadar optimize ki battary drainde 120 hz 60hz den daha fazla performans veriyor.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Gerçektende sdn insanina laf anlatımıyor. Uygulama açıma hızı, arayüz optimizasyonu, vb. konularda cihaz iphone 12 ile kapışıyor adam hala oyun testini atıyor??. Oyun performansıda gayet iyi.
Ekranı o kadar iyi ki 120 hz sonuna kadar hissettiriyor optimizaysonu çöp oyunda bile, 60 fps altına inmiyor.Xiaomi gibi fırında olmuyo her ne olursa olsun cihaz 32-33 derecelerde.

Şu videoyuda izle istersen öyle leş oyunlarda 50 fps üstü almıyor demekle olmuyor.
@Applemania batarya performansından dolayı 120 hz den 60 hz e çekenlerin olduğunu söylemiştin, cihaz o kadar optimize ki battary drainde 120 hz 60hz den daha fazla performans veriyor.
Sendeki Samsung fanboyluğuna sadece gülüyorum.Sen gündelik hayatta Samsung cihaz kullandın mı? Ben S7,S9 plus,S20 kullandım.Samsung cihazları boşta iken aşırı pil tüketiyor.İzlediğin videolarda bekleme süresi diye bir şey yok.S7 kullandığım dönemde maksimum 4 saat ekran süresi alıyor,günde iki defa şarj ediyordum.S9 plusta mobil veride maksimum 5 saat ekran süresi aldım.S20 de 120hz da 3 saat ekran süresi aldım.İnsanlar servisinden,berbat batarya performansından ve Gos rezaletinden dolayı Samsungdan kaçıyor,sende Samsung avukatlığı yapıyorsun.Gerçekten harika bir kafa.???

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Sendeki Samsung fanboyluğuna sadece gülüyorum.Sen gündelik hayatta Samsung cihaz kullandın mı? Ben S7,S9 plus,S20 kullandım.Samsung cihazları boşta iken aşırı pil tüketiyor.İzlediğin videolarda bekleme süresi diye bir şey yok.S7 kullandığım dönemde maksimum 4 saat ekran süresi alıyor,günde iki defa şarj ediyordum.S9 plusta mobil veride maksimum 5 saat ekran süresi aldım.S20 de 120hz da 3 saat ekran süresi aldım.İnsanlar servisinden,berbat batarya performansından ve Gos rezaletinden dolayı Samsungdan kaçıyor,sende Samsung avukatlığı yapıyorsun.Gerçekten harika bir kafa.???
Ben S7 Edge, A5, S22u, S21 Fe, hepsini deneyimledim mersk etme. Artık sana bir şey yazmiyacağım kendinle çelişiyorsun. Yazdıklarımı okumamışın bile.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
En son S21 Ultra kullanmıştım, batarya sorunu yoktu ama gos,kamera arayüzü,one ui ın akıcı olmayan bazen saçmalayan animasyonu yüzünden iPhone 13 Pro Max e geçtim. Bu sorunlar dışında gayet güzel cihazdı S21 Ultra ve hala tasarımı çok güzel duruyor.

Reaksiyon puanı
59
Daha yeni 6s’ten s21’e geçtim fakat ios sevdiğimden 11 düşünmeye başladım.S21 çok güzel ama apple kadar kararlı değil maalesef.Babamın telefonu bozulduğu için S21’i ona vermeyi düşünüyorum.Sizce mantıklı olur mu?
Gözün kapalı 11 al derim. 6-7 yıllık 7-7Plus cihazlar bile halen güzel iş görürken 11 seni rahat 5-6 sene götürür zannediyorum. android ile ios bir olmuyor maalesef

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Gözün kapalı 11 al derim. 6-7 yıllık 7-7Plus cihazlar bile halen güzel iş görürken 11 seni rahat 5-6 sene götürür zannediyorum. android ile ios bir olmuyor maalesef
Şu anda bile 60 Hz + LCD ekran yetmiyor. 5-6 sene boyunca mı kullansın o cihazı? Arayüzde arayüz ne arayüzmüş be arkadaş. Speed testte S21 daha iyi uygulama açılış hızında vs. Hem 120 Hz hem de mükemmel AMOLED ekran. 2 yılda bir bataryayı değiştirmek şartıyla S21. iPhone 11 ile günü çıkartan S21 ile de çıkartır. Batarya kullanımı konusunda aynılar nerdeyse.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Şu anda bile 60 Hz + LCD ekran yetmiyor. 5-6 sene boyunca mı kullansın o cihazı? Arayüzde arayüz ne arayüzmüş be arkadaş. Speed testte S21 daha iyi uygulama açılış hızında vs. Hem 120 Hz hem de mükemmel AMOLED ekran. 2 yılda bir bataryayı değiştirmek şartıyla S21. iPhone 11 ile günü çıkartan S21 ile de çıkartır. Batarya kullanımı konusunda aynılar nerdeyse.
Kağıt üzerindeki verilere bakıp Apple a sallamaktan bıkmadın.Beğenmediğin 60hz LCD ekran lı iPhone 11 hem ülkemizde hemde yurtdışında milyonlar sattı.s21 uygulama açılış hızında iPhone 11 den daha iyi.??? vay be bazı uygulamaları 1-2 saniye önce açması S21 i harika bir cihaz yapıyor öyle mi? ?? keşke o testlere bakarken oyun ve video render testlerine de baksaydın.S21 de 120hz ekran hızı var bu doğru ama ne kadar iyi çalışıyor? S21 i kullanan tanıdıklarımdan cihazı alıp kurcaladığımda cihazın 120hz a rağmen kastığını gördüm.120hz ekran hızı gündelik hayatta Samsungun berbat yazılımı yüzünden hiç bir işe yaramıyor.Batarya olayına gelince Samsungun batarya performansı konusunda ne kadar berbat olduğunu herkes biliyor.Ortada böyle bir durum varken sen S21 ile iPhone 11 in batarya performansını aynı görüyorsan ya fanboysun yada teknoloji bilgin çok kötü.Samsung kullanıp bataryasından çok memnun kalan daha görmedim.Arayüz olayına gelince İphone arayüzü sade bir arayüz.İnsanlar gereksiz özellikler ve programlar cihazda görmek istemediği için iPhone u tercih ediyorlar.Samsung akılı bir marka olsa sade bir arayüz yapıp,az uygulama,az özellik ve iyi bir batarya optimizasyonu ile insanların saygısını kazanırdı.S20 ailesini exynos 990 ile mahveden,Apple a kutu içeriğini boşalttı diye alay edip sonra tükürdüğünü yalayıp kutu içeriğini boşaltan bir markadan cacık olmaz.Senin gibi akıl tutulması yaşayanlarda Samsung avukatlığı yapar.???

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Kağıt üzerindeki verilere bakıp Apple a sallamaktan bıkmadın.Beğenmediğin 60hz LCD ekran lı iPhone 11 hem ülkemizde hemde yurtdışında milyonlar sattı.s21 uygulama açılış hızında iPhone 11 den daha iyi.??? vay be bazı uygulamaları 1-2 saniye önce açması S21 i harika bir cihaz yapıyor öyle mi? ?? keşke o testlere bakarken oyun ve video render testlerine de baksaydın.S21 de 120hz ekran hızı var bu doğru ama ne kadar iyi çalışıyor? S21 i kullanan tanıdıklarımdan cihazı alıp kurcaladığımda cihazın 120hz a rağmen kastığını gördüm.120hz ekran hızı gündelik hayatta Samsungun berbat yazılımı yüzünden hiç bir işe yaramıyor.Batarya olayına gelince Samsung batarya performansı konusunda ne kadar berbat olduğunu herkes biliyor.Ortada böyle bir durum varken sen S21 ile iPhone 11 in batarya performansını aynı görüyorsan ya fanboysun yada teknoloji bilgin çok kötü.Samsung kullanıp bataryasından çok memnun kalan daha görmedim.Arayüz olayına gelince İphone arayüzü sade bir arayüz.İnsanlar gereksiz özellikler ve programlar cihazda görmek istemediği için iPhone u tercih ediyorlar.Samsung akılı bir marka olsa sade bir arayüz yapıp,az uygulama,az özellik ve iyi bir batarya optimizasyonu ile insanların saygısını kazanırdı.S20 ailesini exynos 990 ile mahveden,Apple a kutu içeriğini boşalttı diye alay edip sonra tükürdüğünü yalayıp kutu içeriğini boşaltan bir markadan cacık olmaz.Senin gibi akıl tutulması yaşayanlarda Samsung avukatlığı yapar.???
İlk çıktığında satıldı telefon. Şu an zengin görünmek isteyenler alabilir, S21 FE kullandım cihazım bir kere kasmadı içinde 200' e yakın uygulama vardı ve arkaplanda 9-10 uygulama açık olsa bile Spotify, İnstagram gibi uygulamalara bir saniye içerisinde giriyordu.O dediğin ne yazık ki 11t'de oluyor mecburiyetten kullanıyorum şu an, oyun performansı birde kamera dışında hiçbir şeyini beğenmedim. iPhone 11' de kullandım S21 FE' de kullandım. Tecrübe konuşuyor. Kimseyi küçük düşürmeye çalışmanın lüzumu yok.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
İlk çıktığında satıldı telefon. Şu an zengin görünmek isteyenler alabilir, S21 FE kullandım cihazım bir kere kasmadı içinde 200' e yakın uygulama vardı ve arkaplanda 9-10 uygulama açık olsa bile Spotify, İnstagram gibi uygulamalara bir saniye içerisinde giriyordu.O dediğin ne yazık ki 11t'de oluyor mecburiyetten kullanıyorum şu an, oyun performansı birde kamera dışında hiçbir şeyini beğenmedim. iPhone 11' de kullandım S21 FE' de kullandım. Tecrübe konuşuyor. Kimseyi küçük düşürmeye çalışmanın lüzumu yok.
Tecrübe???? biz ona halk arasında fanboyluk diyoruz.Dolu arayüze sahip Samsung cihaza 200 tane uygulama yükleyeceksin ve hiç kasmayacak öyle mi? Kusura bakmada buna en saf adam bile inanmaz.Benim kimseyi küçük düşürdüğüm yok.Kağıt üzerindeki verilere bakıp Apple a sallamanın doğru olmadığını anlatmaya çalışıyorum.120hz ekran hızı diyorsun yerli ve yabancı forumlara gir yorumları oku.120hz ekran hızı aktifken bataryadan mutlu olan var mı? Yaptığın yorumlar çok saçma ve komik geliyor.Bana Google pixel,Realme gibi markaları övsen saygı duyacağım ama bana gereksiz çöplerle dolu bir arayüze sahip,Gos denilen illet program yüzünden oyun olayını kullanıcıya zehir eden,batarya özürlü bir markayı savunmana hayret ediyorum.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Tecrübe???? biz ona halk arasında fanboyluk diyoruz.Dolu arayüze sahip Samsung cihaza 200 tane uygulama yükleyeceksin ve hiç kasmayacak öyle mi? Kusura bakmada buna en saf adam bile inanmaz.Benim kimseyi küçük düşürdüğüm yok.Kağıt üzerindeki verilere bakıp Apple a sallamanın doğru olmadığını anlatmaya çalışıyorum.120hz ekran hızı diyorsun yerli ve yabancı forumlara gir yorumları oku.120hz ekran hızı aktifken bataryadan mutlu olan var mı? Yaptığın yorumlar çok saçma ve komik geliyor.Bana Google pixel,Realme gibi markaları övsen saygı duyacağım ama bana gereksiz çöplerle dolu bir arayüze sahip,Gos denilen illet program yüzünden oyun olayını kullanıcıya zehir eden,batarya özürlü bir markayı savunmana hayret ediyorum.
Gerçekten güldüm hocam, nası inandırabilirim sizi. İnternette adamlar testini yapıyor , benim kullandığım 256 GB'di insanlar s21+'ın 512 GB'nin 500'ünü doldurup deniyor yine kasmak yok geçiş animasyonlarında arayüz çok hızlı. Bu arada haberiniz olsun S21'de 120 Hz 60 Hz den daha iyi performans veriyor Battary drainde ve 120 Hz haliyle iPhone 11' e eşit batarya konusunda. Forumları oku demişsinizde hiç Technopat'a girdiniz mi?

Mesajımda bahsi geçen testin videosunu atacağım.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Gerçekten güldüm hocam, nası inandırabilirim sizi. İnternette adamlar testini yapıyor , benim kullandığım 256 GB'di insanlar s21+'ın 512 GB'nin 500'ünü doldurup deniyor yine kasmak yok geçiş animasyonlarında arayüz çok hızlı. Bu arada haberiniz olsun S21'de 120 Hz 60 Hz den daha iyi performans veriyor Battary drainde ve 120 Hz haliyle iPhone 11' e eşit batarya konusunda. Forumları oku demişsinizde hiç Technopat'a girdiniz mi?

Mesajımda bahsi geçen testin videosunu atacağım.
YouTube da izlediğim battery drain testlerinin Sim kartsız,bekleme süresi olmadan ve Wi-Fi üzerinden yapıldığını biliyor musun? Samsung cihazları batarya da değerlendirirken mobil veri,sim kart aktif ve bekleme süresi uzun (26 saat yada 32saat) olarak değerlendirmek lazım.Sen S21 de aç mobil veriyi 26 saat bekleme süresinde bak bakalım kaç saat ekran süresi alacaksın? Yıllardır Samsung kullandım.Emin ol Samsungu senden daha iyi biliyorum.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
YouTube da izlediğim battery drain testlerinin Sim kartsız,bekleme süresi olmadan ve Wi-Fi üzerinden yapıldığını biliyor musun?
Yok, gayette biliyorum. 10 15 telefonu bir araya koyup yapılan testlerde haklısınız ama sadece S21 ve iPhone 11'in olduğu videoda her şey var bluetooth vs. de açık.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Yok, gayette biliyorum. 10 15 telefonu bir araya koyup yapılan testlerde haklısınız ama sadece S21 ve iPhone 11'in olduğu videoda her şey var bluetooth vs. de açık.
S21 ile iPhone 11 de aç mobil veriyi cihazlar yüzde yüz iken ekranı kapat.12 saat sonra iki cihazıda kullanmaya başla.Ne demek istediğimi o zaman anlarsın.Samsung cihazları boşta iken aşırı pil tüketiyor.Ortada böyle bir durum varken S21 in iPhone 11 den daha iyi pil performansı sunması mümkün değil.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
YouTube da izlediğim battery drain testlerinin Sim kartsız,bekleme süresi olmadan ve Wi-Fi üzerinden yapıldığını biliyor musun? Samsung cihazları batarya da değerlendirirken mobil veri,sim kart aktif ve bekleme süresi uzun (26 saat yada 32saat) olarak değerlendirmek lazım.Sen S21 de aç mobil veriyi 26 saat bekleme süresinde bak bakalım kaç saat ekran süresi alacaksın? Yıllardır Samsung kullandım.Emin ol Samsungu senden daha iyi biliyorum.
Yok fanboy değil.Aman aman ne fanboyu?

S21 ile iPhone 11 de aç mobil veriyi cihazlar yüzde yüz iken ekranı kapat.12 saat sonra iki cihazıda kullanmaya başla.Ne demek istediğimi o zaman anlarsın.Samsung cihazları boşta iken aşırı pil tüketiyor.Ortada böyle bir durum varken S21 in iPhone 11 den daha iyi pil performansı sunması mümkün değil.
Dolu ve kötü arayüz çok tüketiyor zaten.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
Yok fanboy değil.Aman aman ne fanboyu?

Dolu ve kötü arayüz çok tüketiyor zaten.
Kötü arayüz değil. Arayüzün görünümünü beğenmemen kişisel bir şey. Gayet hızlı bir arayüzü var kaç tane Samsung cihaz deneyimledim o kadar uygulama kullandım yapmayın be hocam artık. Arayüz gayet akıcı her ne kadar IOS olmasada, MIUI veya diğer çin malı telefonlardan daha iyi. iPhone 11' de AMOLED veya en azından 90 Hz olsaydı bunların hiçbirini yazmazdım. Özellikle cihazın önerildiği sene en büyük rakibin 120 Hz + SUPER AMOLED üretiyorsa.

E cihaz açıkken S21 daha iyi hocam?

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,460
Kötü arayüz değil. Arayüzün görünümünü beğenmemen kişisel bir şey. Gayet hızlı bir arayüzü var kaç tane Samsung cihaz deneyimledim o kadar uygulama kullandım yapmayın be hocam artık. Arayüz gayet akıcı her ne kadar IOS olmasada, MIUI veya diğer çin malı telefonlardan daha iyi. iPhone 11' de AMOLED veya en azından 90 Hz olsaydı bunların hiçbirini yazmazdım. Özellikle cihazın önerildiği sene en büyük rakibin 120 Hz + SUPER AMOLED üretiyorsa.

Akıcılık olarak geçmişe göre iyi ama günümüzde dönem dönem takılmalar oluyor.Akıcılık olayını geçtim bir firmanın bu kadar dolu bir arayüz yapması sence normal mi? Android işletim sistemi yüksek ram de verimli çalışan bir işletim sistemi.Ortada böyle bir gerçek varken arayüzü gereksiz çöplerle doldurup uzun vadede kullanıcıyı strese sokmak sence mantık lımı? İphone olayına gelince haklısın iPhone 11 de 90hz ekran hızı olmalıydı.Şöyle bir durum var 60hz da iPhone da kötü değil.Bugün S21 de 60hz ekran hızını aktif et kullan.Bide iPhone 11 i kullan.İphone daki animasyonların 60hz da daha iyi olduğunu göreceksin.Teknoloji de değişmeyen bir gerçek var oda Apple dahil her firma sana teknolojinin tamamını sunmaz.Sana tamamını sunarsa cihaz satamaz.

Bak güzel kardeşim.S21 i şarjdan yüzde yüzde çektin.İphone 11i de şarjdan yüzde yüz çektin.İki cihazıda akşam saat 10 da yüzde yüz ile çektin diyelim.Sabah 10 da iPhone 11 i yüzde yüz ile eline alırken S21 i en iyi ihtimal yüzde 94 ile eline alırsın.İki cihazda bu şartlarda batarya testi yaptığında birazda bekleme olayını eklediğin zaman Samsung bataryada sınıfta kalıyor.Umarım anlamışsındır.Samsung batarya konusunda sıkıntılı bir marka.Bunu daha önce S7,S9 plus ve S20 kullanmış biri olarak yazıyorum.

Son düzenleme:

supraadam

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Ekran : s21
Oyun performansı: iphone 11

Gündelik kullanım için 120Hz olduğu için s21
Oyun için iphone 11( s21 alsanzda çok birşey kaybetmezsiniz)

Windows Vista Empirw

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
İstersen yaz ?
•Samsung'un Arayüzü Çok İyi Değil
•Oyun Performansı Berbat
•Video Performansı Kötü
•İşlemci Sorunlu
Samsung eski formunu kaybedeli çok oldu.
Touchwiz ve Oneui kötü Google Pixel iyi

Google Pixel alsa yada .
Yeni nokia dokunmatik telefon.

Nokia Note 11 alsın