Soru Arctic Liquid Freezer II 360mm A-RGB,CL Masterbox TD500 kasaya sığar mı?

Bu konuyu okuyanlar

WoozleeY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
CL Masterbox TD500 Mesh kasa almak istiyorum ve içine Arctic Liquid Freezer II 360mm A-RGB koymak istiyorum fakat sıvı soğutucunun radyatör kalınlığı biraz fazla.Kasanın içine bu soğutcu sığar mı ve ramlere temas etme olayı olur mu? Sonra sıvı soğutucuyu satın alıpta elimde kalsın istemiyorum.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Sığar ama o kasayı almanı önermiyorum. Malzeme kalitesi cidden leş gibi? Bütçe verirsen çok daha iyisini önerebilirim.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Bütçe 3000TL fakat phanteks marka kasa önerecekseniz pek tercih etmiyorum o kasa modelini.

3500'e çıkarsan Phanteks Enthoo Evolv X var, onu beğenirsin. Çıkamazsan XPG Battle Cruiser alabilirsin. TD500'ü fiyatı 1500 TL iken kötülüyorduk, ne olursa olsun son tercih olsun. Ön paneli aşırı rahat yamuluyor, fanları çok kötü, sorunlu. Genel kalitesi de kötü.

WoozleeY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3500'e çıkarsan Phanteks Enthoo Evolv X var, onu beğenirsin. Çıkamazsan XPG Battle Cruiser alabilirsin. TD500'ü fiyatı 1500 TL iken kötülüyorduk, ne olursa olsun son tercih olsun. Ön paneli aşırı rahat yamuluyor, fanları çok kötü, sorunlu. Genel kalitesi de kötü.
Dostum peki Phanteks Eclipse P500A MESH DRGB nasıl? Bunu önerdiler baya da güzele benziyor.Kalite Airflow olarak çok iyi olduğunu söylediler.Alınır mı sence 3100 TL'ye?