S22 berbat video kalitesizligi

Bu konuyu okuyanlar

Ekremfatihefs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Cesitli zamanlarda cektigim 3 4 tane videoda anlamsiz hareketler var daha oncede isinma ve batraya problemini cekmistim tam bir bomba telefon. Heyetten bir an once haber gelmezse elimde patlayacak artik. Heyette uzun hikaye onun da resmini paylasiyorum 4. Ayida devirdi hala sonuc bekliyorum. #s22

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
S22 serisi maalesef öyle oldu. S22U en azından daha az ısınıyor ama onun bataryası da berbat. 8 gen 1 işlemcinin Samsung fabrikalarında üretilmesinin sonucu normale göre daha fazla ısınan ve daha fazla güç harcayan bir işlemci çıkmasına sebep oldu.

Ekremfatihefs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
S22 serisi maalesef öyle oldu. S22U en azından daha az ısınıyor ama onun bataryası da berbat. 8 gen 1 işlemcinin Samsung fabrikalarında üretilmesinin sonucu normale göre daha fazla ısınan ve daha fazla güç harcayan bir işlemci çıkmasına sebep oldu.
VaY anasini s22u da mi? Almamaliyim bu gidisle s21 e donecem ya da zorla iphonecu yaptiracaklar adami

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
VaY anasini s22u da mi? Almamaliyim bu gidisle s21 e donecem ya da zorla iphonecu yaptiracaklar adami
ZTE Reddragon al paran yettiği modele. Telefon içine laptop fanı gibi fan gömmüşler baya serin çalışır eminim.

Ekran altı kamera olanın alırsan tadından yenmez.

Ekremfatihefs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,901
sony varmı sizde? Sony X1 IV bak hele

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Disardan aldi yanlis hatirlamiyosam iki sarjimi vardi oyle birseydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende bu aralar 13pro ya bakiyorum samsung tirt cikarsa maksimum ama s21 e de dusebilirim

O zaten oyuncu telefonu. Kamerası berbat. Türkiye'de satılmıyor maalesef, gelmesini istediğim markalardan birisi. Ya IMEI attırılıp saçma sapan her zaman güncellerken korkarak güncellenecek ve fabrika ayarlarına sıfırlanmayacak, ya da 2700 TL'ye pasaporta kaydettirilecek ki yanlış hatırlamıyorsam kayıt yapabilmek için o işlemin yapılacağı zamandan 2 ay öncesi içinde yurt dışına çıkılmış olma şartı var. Yani bulaşmam ben olsam.

Disardan aldi yanlis hatirlamiyosam iki sarjimi vardi oyle birseydi

Bende bu aralar 13pro ya bakiyorum samsung tirt cikarsa maksimum ama s21 e de dusebilirim

13 Pro saydığınız modellere göre çok daha üst bir model. Kamerası 50.000 TL'lik fotoğraf makinasını geçerken video performansı da Go Pro'dan daha iyi. İşlemci ve batarya performansı mükemmel, S22 ve S21 serisinden kat kat daha dayanıklı.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
S21 dede batarya sorunu var.Android tarafında Pixel dışındakiler hikaye.S22 yi elden çıkarırsan iPhone almanı tavsiye ederim.Android tarafı 4-5 yıldır sefilleri oynuyor.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Aman hocam OnePlus'u unutmayalım. O da sağlamdır.
Oda Oppo ile birleştikten sonra bozdu.Forumlarda Oneplus yorumlarına baktığımda eski stabilitenin kalmadığını,batarya konusunda rezalet olduğunu öğrendim.Şu anda Google Pixel cihazları garantili satılsaydı hiç tereddüt etmeden gider alırdım.Benim için akıllı telefonda üç tane önemli kriter var.Bunlar: 1-Sade arayüz 2-Güçlü işlemci 3-İyi bir yazılım. Özellikle ilk madde benim için olmazsa olmaz.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,251
Cesitli zamanlarda cektigim 3 4 tane videoda anlamsiz hareketler var daha oncede isinma ve batraya problemini cekmistim tam bir bomba telefon. Heyetten bir an once haber gelmezse elimde patlayacak artik. Heyette uzun hikaye onun da resmini paylasiyorum 4. Ayida devirdi hala sonuc bekliyorum. #s22
Heyet sonucu 6 ayda çıkıyor genelde

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
koskoca samsungun yaptığı işe bak. kamera performansı çok kötü.

telefon güç tasarrufu modundaysa onu kapatın. video ayarlarından da 4k video çekmeyin derim. ham videolar ciddi anlamda yer tutuyor çünkü.

iphone daki gibi yüksek verimlilik / yüksek uyumluluk gibi bir ayarı var mı bilemiyorum. eğer video ile çok içli dışlıysanız iphone a geçin. çıkarın elinizden samsungu. iphone sosyal medya ve video konularında üzmeyen bir telefon.

Ekremfatihefs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
koskoca samsungun yaptığı işe bak. kamera performansı çok kötü.

telefon güç tasarrufu modundaysa onu kapatın. video ayarlarından da 4k video çekmeyin derim. ham videolar ciddi anlamda yer tutuyor çünkü.

iphone daki gibi yüksek verimlilik / yüksek uyumluluk gibi bir ayarı var mı bilemiyorum. eğer video ile çok içli dışlıysanız iphone a geçin. çıkarın elinizden samsungu. iphone sosyal medya ve video konularında üzmeyen bir telefon.
Herseyi 5 ayda cokca denedim valllaha full gucu actim olmadi. Kapadim olmadi bu telefonda hep bir engelle ugrastim. Servis dahil? zaten hala telefon arastirmasindayim parami alsamda yoluma baksam modundayim