Yardım sims 4 save dosyam mı oyunum mu bozuk

Bu konuyu okuyanlar

antanes

Unsurpassed Сasual Dating Genuine Damsels
Reaksiyon puanı
0
merhaba,

uzun zamandır oynadığım oyunumdaki karakterimin kışlık kıyafetinde eldiven vardı, kıyafeti değiştirmek istediğimde eldivenler elinde kaldı. sims oluşturma ekranındayoklar ama oyun içinde ne giyerse giysin eldivenler ellerinde. bir de yemek yaparken yemeği tezgahta hazırlıyor ama bir süre sonra yemeğe erişimi yokmuş gibi ellerini sallıyor. tezgahı değiştirdim vs bir işe yaramadı. oyunu başka siteden indirdim tekrar kurdum vs onlarda bir işe yaramadı. saveim mi bozulmuş acaba? şayet öyle ise yapabileceğim bir şey var mı?
o save in içinde oynadığı başka aileler de var onların da zamanla bozulacağı anlamına gelir mi acaba bu durum ? şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Tanınmıyor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Oyunun mekaniğini biliyorum fakat tam bilmiyorum yeni bir save açıp deneme şansınız var mı diğerini silmeden korsan ise dosyalar değişik olabilir mesela cracklerken bozuyorlar bazen.

antanes

Reaksiyon puanı
0
yeni bir save açıp nasıl yapacağım? yani bu karakterimi sanırım yeni save e taşıyamıyorum. crackten bozulduysa düzeltme imkanımız yok sanırım..

Tanınmıyor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
yeni bir save açıp nasıl yapacağım? yani bu karakterimi sanırım yeni save e taşıyamıyorum. crackten bozulduysa düzeltme imkanımız yok sanırım..
Bu karakteri taşımana gerek yok bu oyunu kaybetmeden başka bir oyun ya save açıp biraz ilerleyin ve durum aynı ise crack ten dir düzeltme imkanın yok denecek kadar az belki dosyaları değiştirerek oraları ben bilmiyorum.

antanes

Reaksiyon puanı
0
Bu karakteri taşımana gerek yok bu oyunu kaybetmeden başka bir oyun ya save açıp biraz ilerleyin ve durum aynı ise crack ten dir düzeltme imkanın yok denecek kadar az belki dosyaları değiştirerek oraları ben bilmiyorum.
o karakterin olduğu save de başka ailelerle de oynuyorum onlarda herhangi bir sorun yok. geçmiş savelerden bu bozuk karakterimi de oynuyorum onda da bir problem yaşamadım